Opäť sa posnažíme ale až od (po) roku 2010

z.ubrienka
23. mar 2009

ahojte, mozno nie ze možno ale skôr určite je na takúto tému ešte skoro. Ale tak dúfam že nie som jediná ktorá by chcela mať bábätko až tak "neskôr"(tj, o 2-3-4a viac rokov), dúfam že nie som jediná ktorá takto plánuje do budúcna.. 😅 .. 😀

cipsinka
29. apr 2009

idem ku telke pa

nelynka
29. apr 2009

mna to na nete nebavi, par krat som to skusala, strasne mi to seka to je zaprve, ked som to hladala tu v dome, tak som to v archive ani nenasla co je uplne najlepsie 😀 😀

zuzanockamt
29. apr 2009

papa cipsi

zuzanockamt
29. apr 2009

nely ... no ked to seka, tak je to o nicom ... my mame doma slaby net, takze nam videa idu velmi zle ... ale v UK sme mali super net, tak sme pozerali

nelynka
29. apr 2009

no..tak mne tu seka skoro setko co pozeram cez net..takze sa to ozaj neoplati..
ale nevadi, uz sme si vcelku zvykli xixi..mm pozera ine veci aspon..

papa cipsuss 😀 😀

zuzanockamt
29. apr 2009

joooj, mala by som ist do sprchy, lebo uz je vela hodin a este chcem MM spravit desiatu na zajtra do garaze ... a zajtra posledny den v praci v tomto tyzdni ... sa tesiiim 😀 😵

nelynka
29. apr 2009

xixi, ja som stale v tom ze je stvrtok hehe 😀 😀
ja som napiekla buchty tak s moj dedo moze vziat..sa cudujem dneska je kludny 😀

zuzanockamt
29. apr 2009

ja som dnes kupovala buchty na pare, lebo sa mi zase nechcelo varit, tak som kupila buchty, mlety mak a maslo a bola vecera ... polievka bola od vcera, tak som mala pokoj 😀

nelynka
29. apr 2009

tak moja polievka samozrejme stoji nedotknuta od mm ako som ju uvarila, papam ju len ja a zajtra budu papat uz hafani na veceru..
zazrak ze jedol aspon tie buchty a samozrejme jemu ine netreb alen chipsy, uz mi s tym lezie na nervy kolko ich pozre! fuj!!

zuzanockamt
29. apr 2009

tak moj si dal polievku vcera dvakrat a dnes tiez spapal tanier polievky ... ja mu vzdy pekne naservirujem a pekne spapa 😀 ... potom zjedol 4 buchty a za tym este dva balicky arasidovych kukuricnych chrumiek 😝 ... sa cudujem, ze nepraskne ... on sa vie tak dozrat 😀

nelynka
29. apr 2009

tak mojmu by som mohla servirovat nechal by tak, nezje co nechce, preto mu nenaberam, nech sa obsluzi, ja nie som sluha ze si prikaze a ja donesiem...

zuzanockamt
29. apr 2009

ja mu chystam s radostou, ale ked sa mi nechce, tak si naberie sam ... a vzdy, ked nachystam, tak zje

nelynka
29. apr 2009

tak ja odkedy ma ohrdol, som povedala ze na neho kaslem, ked chce, ma ruky, vie chodit, nech si naberie ( a to som taka hnusna odvtedy co somnou nesexuje a duplom odvtedy co som mu chcela urobit pekneho valentina a radsej sa somnou povadil aby sa mi nemusel venovat a mohol sediet pri telke) tak ho prdim!

nelynka
29. apr 2009

idem spinkat, nech som prva v posteli dneska, nech sa mu ja mozem otocit chrbtom prva 😀
papa
zajtra pridem 🙂

zuzanockamt
29. apr 2009

dobru noc nely

zuzanockamt
29. apr 2009

no som tu asi sama ostala, tak idem aj ja teda ... dobru noc vsetkym 😵

riana12
30. apr 2009

Dobre ranko, vlastne predpoludnie 🙂

nelynka
30. apr 2009

riana, ze popoludnie, sak to pre mne este hlboka noc 😀 😀 😀

riana12
30. apr 2009

Nelynka, ale ja som napisala predpoludnie 😲

nelynka
30. apr 2009

jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaj 😀 😀 😀 😀
este zaspata xixi

riana12
30. apr 2009

Nevadi 😀 Ja som cez vikend zvyknuta vstavat neskor, takze u mna nic neobvykle, ked este o jednej, druhej zdravim veselo dobre rano 😀 😀

nelynka
30. apr 2009

pohoda, to aj ja tak....ale vecsinou cez tyzden, vikend nikdy neviem dospat ani po prebdenej noci 😀

riana12
30. apr 2009

Ved ked mas moznost cez tyzden, treba vyzit 😀 😀

riana12
30. apr 2009

vyuzit 😀

nelynka
30. apr 2009

tak mam moznosti az za za posledne 4mesiace 😉

riana12
30. apr 2009

Uz 4 mesiacky? No ja sa zas len v robotke presusam 😒 Teda je to fajn, len ked tie rana su strasne 😖

nelynka
30. apr 2009

tak ja ja by som sa presusala keby nejaka v okoli bola..zatial to isti UP, ale bohuzial uz nie dlho, tlaci cas...a peniaze

riana12
30. apr 2009

No ja len drzim palceky. Urcite sa nieco coskoro najde 😉

nelynka
30. apr 2009

tha. uz by mohlo..

riana12
30. apr 2009

No ja sa tu zas v robotke s dacim mordujem. Jeden ujeno mi nie a nie dvihnut telefon, zakaznik nervozny. No na umretie 🙄

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre