Opäť sa posnažíme ale až od (po) roku 2010

z.ubrienka
23. mar 2009

ahojte, mozno nie ze možno ale skôr určite je na takúto tému ešte skoro. Ale tak dúfam že nie som jediná ktorá by chcela mať bábätko až tak "neskôr"(tj, o 2-3-4a viac rokov), dúfam že nie som jediná ktorá takto plánuje do budúcna.. 😅 .. 😀

cipsinka
9. jún 2009

dufam,ze som to zas zle pochopila eutuska a ty byvas na severe v Irsku asi vsak?? 😅 😅 😅 😅 nie na SVK?? 😅 😅 😅 😅 Prepac to je tou nocnou hodinou 😅 😅 😅 😅

jooj sa tu hodinu lucim ked sa neviem dokecat 😀 😀 😀 😀 😀

etuska
9. jún 2009

Cipsinka-hej,byvam v Severnom Irsku 🙂

leatea
9. jún 2009

ahojte..ja len tak pozdravit,kedze cely den som mala ine zaujmy..ale uz sa neviem dockat vikendu 😀

etuska
9. jún 2009

Leatea-podobne 😀 -muzik bude konecne doma 🙂 -cez tyzden len maka a ja mam zajtra v praci tiez tazky den,len sa nemozem odtial odlepit 😀

nelynka
10. jún 2009

dobre ranko

cipsus, uvidim..pojdeme v piatok nieco pobehat do prahy poobede a vyskusam nejake tam..videla som kraaasne aj ked cierne, vytiahal som ich, ukazala ferovi ten v nemom uzase, tak uvidime..
a veru tak to bude najlpsie..vyskusat a vidiet sa v nich..

a teda ten telefonat to je dobra sila..heh..co si to tie dnesne decka dovolia boha..zobrat niekomu mobil a vyvolavat si kade tade, sak si ho zavolam a opytam sa ho na to ci som to ja abo ne a ne volat na opacny konec sveta..keby zavolala do ciny ani by ju to netanklo..

cipsinka
10. jún 2009

ahojte 😉 😉 😉 😉

nely no veru tie decka su hrozne drze a to je este tak mala krpana co ma hadam cez 80 kilo taky maly tucko a iba za tu jednu vetu co povedala strhlo bratovi 60 centov tak zuril 😀 😀 😀 😀 😀 😝 😝 😝 😝

cipsinka
10. jún 2009

nely a dnes si kde?? 😕 😕 😕 😕 ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

nelynka
10. jún 2009

cipsi bola som sa podpisat na UP..a kupit chlebik, dneska ma drahy akoze leco (ale z cersvtej zeleniny) s vajcom na veceru..
a my mame aky den dneska?

nelynka
10. jún 2009

halooooo zase nikde nikto??

nelynka
10. jún 2009

tak si tu bude pisat sama zosebou...

cipsinka
10. jún 2009

tu soooom som umyvala riad a priparavovala si kridelka 😉 😉 😉 😉

cipsinka
10. jún 2009

oky zas tu nik nie je tak idem pozerat MafStory

cipsinka
10. jún 2009

ale som si to rozmyslela nasla som v archive nieco,ze Nove byvanie tak som zvedava,ze co je to 😕 😕 😕 😕 😕 ,ale citim v kostiach,ze ma to bude bavit,teraz cakam nech sa mi to nacita,ze ked budem papat nech mi to neseka 😉 😉 😉 😉

nelynka
10. jún 2009

cipsi to ta bude bavit, prerabaju tam bytiky a domceky 😀 (az to je to co myslim) 🙂

nelynka
10. jún 2009

alebo hladaju nove byvanie rodinam, teraz uz neviem..

nelynka
10. jún 2009

bola som vyvesat pradlo..

cipsus aky mame dneska den ja som zase nejako mimo po vcerajsku

cipsinka
10. jún 2009

som este tu lebo cakam kym sa mi upecu kridielka,mame bielkovinovy den 😉 😉 😉 😉 a robim si konecne masooooooooooooooooooooooooo 😉 😉 😉

cipsinka
10. jún 2009

sice aj vcera som mala kusok salamky,este mame zo slovenska tak som si dala 😉 😉 😉 😉 😉 Uz som skor na principe delenej stravy ale este sa riadim tych dni,ze co budem varit aspon mam inspiraciu 😉 😉 😉 😉 Idem si dat kapsulu bleeee 😝 😝 😝 😝 😝 😝

nelynka
10. jún 2009

takze parada..
moj dnesny obed..zeleny salat s uhorkami, paradajkou, paprikou, nakrajany tvrdy syr, opecene kuracie mesko nakrajane na kocky a zaliate horcicovou zalievkou jemnou...naaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaam 😀

nelynka
10. jún 2009

fuuuuj kapsulaaaaaa

nelynka
10. jún 2009

ja by som potrebovala nejaky zivotabudic...rano som vstala bolest hlavy jak slak, zatiahnute bolave hrdlo, ledva som hovorila, mam pocit akoby mi cez usi vkuse tahalo na hlavu...

cipsinka
10. jún 2009

aj ja som zachripnuta 😲 😲 😲 😲 ja mam grilovane kuriatka so zeleninovym salatom (paradajka,paprika,uhorka,studeny salat) 😵 😵 😵 😵 😵 Dobre letiiim potom sa ozvem pa

nelynka
10. jún 2009

a kam letis??
nee ☹
zase tu budem sama 😢 😢
donutili ste ma, idem zehlit 🙄

cipsinka
10. jún 2009

kuk 😕 😕 😕 😕

nelynka
10. jún 2009

😀

cipsinka
10. jún 2009

😅 😅 😅 😅 😅

nelynka
10. jún 2009

uz si dokukala Nove byvanie?
ja som este ani zehlicku nevytiahla, bola som oddychovat na dvore na hojdacke 😀

cipsinka
10. jún 2009

na obednej prestavke mi volal drahy a ze mu nezaplatili pridavok za ten den ked robil cez sviatok 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 som ostala vyjavena lebo sa to stalo prvy krat na letisku zvacsa nerobia taketo problemy tak isiel za uctovnickou a,ze sa mu ospravedlnila,ze urobila chybu no dakujem pekne o 100ecok nas osmyknut 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 😠 😠 😠 😠 😠 ,ze to poslu na buducu vyplatu maju stastie 😠 😠 😠 😠

cipsinka
10. jún 2009

hej dokukala pozrela som si asi styri alebo pat dielov 😅 😅 😅 😅 😅 😅

nelynka
10. jún 2009

fuh to je dost 100e

hehehe, zato si tak dlho rpec bola..
ja pridavam zase nejake fotky zo Sensation na Pokec... 😎

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre