Opäť sa posnažíme ale až od (po) roku 2010

z.ubrienka
23. mar 2009

ahojte, mozno nie ze možno ale skôr určite je na takúto tému ešte skoro. Ale tak dúfam že nie som jediná ktorá by chcela mať bábätko až tak "neskôr"(tj, o 2-3-4a viac rokov), dúfam že nie som jediná ktorá takto plánuje do budúcna.. 😅 .. 😀

riana12
2. júl 2009

Ja mam najnovsie chutky uplne zrusit to nase "hrajkanie sa", pretoze aj naposledy vyrypoval, ze co ak sa nieco stalo, co ked ostanem tehotna,... bla bla bla (bo sme mali len jednu ochranu 🤐)

riana12
2. júl 2009

No ked mame dobre ohriatu vodu v bazene,potom nie je problem sa mi tam chvachtat do takej pol deviatej. vtedy je voda teplejsia nez vzduch (aspon pocitovo) 😀

zuzanockamt
2. júl 2009

riana ... tak ked bude mat drahy chute, tak mu povedz, ze nic nebude, ze co ak budes nahodou tehotna a tak ... a ked mu to takto parkrat spravis, tak hned zabudne aj na ochranu 😀 😀 😀 ... a naco su vam preboha dve ochrany??? ... my mavame iba jednu obcas ... alebo ziadnu 😅

nelynka
2. júl 2009

prebohaa to ako dva kondomy naraz????????

riana12
2. júl 2009

Zuzi, 2 ochrany? No aby som ho nedajboze nemohla vyuzit, aby som otehotnela 😝 Ja sice strasne tuzim po detickach, ale nepotrebujem si robit babo proti jeho voli. Iba fakt, ze by sa prihodilo nahodou. Ale do nefungujuceho resp. teraz uz fungujuceho (ale na velke zmeny citliveho) vztahu to babo urcite privadzat nechcem naschval ☹. Uz som mu parkrat nadala, dokonca sme potom iba s jednou srandou frcali 😀

riana12
2. júl 2009

Nely, kondom + pharmatex. Ale kolkokrat dosiahnem len jednu. Nie ze by som chcela "nehodu". To nie. Ale kym si vsetko zabezpecime, ja som akurat tak vysusena, vzruso opadne a ja sa mozem ist akurat tak na hlavu postavit... 🙄

zuzanockamt
2. júl 2009

a to mate dva kondomy? ... ci mas aj pharmatex? ... ja byt tebou,tak volim jednoznacne HAK, ale viem, ze ty ich nechces

zuzanockamt
2. júl 2009

aha ... no ja som pharmatex este neskusala ... nam staci aj kondom, ale len pocas plodnych dni, nebudem si predsa kazit radost 😀

riana12
2. júl 2009

Zuzi, ak kondom, tak len jeden. No a pri kazdom raze pharmatex. A mna to uz unavuje. Dokonca este pokracujem v merani teploty, lebo mu aspon s niecim mozem behat popod nos, ze sa snazim robit co najviac, ako nemat teraz babatko.
Fakt mam sto chuto sama sebe nadelit sexualnu abstinenciu, pretoze namiesto uzivania si musim urobit pred aj po mlademu nalezitu prednasku o tom, ze je veeelmi male promile (to uz ani percento nie), ze ostanem tehotna...

nelynka
2. júl 2009

ja som s mojim drahym mala kondom raz, pre srandu, a som povedala ze uz nikdy v zivote

riana12
2. júl 2009

No co som citala, tak vela bab uz na pharmatexe frci, uplne v pohodke, bez nehody. A akonahle ho vysadili, otehotneli 🙂. Asu dve verzie - troska umelo "vonajuce" cipky a vonavy krem. A obe su aj celkom fajn lubrikanty 😀

riana12
2. júl 2009

Akurat krem som este neskusala, ale mam uz kupeny. Len ho asi nepouzijem 😝 No co, budem si nim nozky natierat namiesto deodoracneho kremu 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

zuzanockamt
2. júl 2009

tak mne kondom trochu vadi, ale ked chcem mat istotu pocas plodnych dni, tak mi ani nic ine neostava 😝 😝 😝

riana12
2. júl 2009

Mne kondom nejak zvlast nevadi. Len sa parkrat stalo, ze to mlademu zliezlo a zas som mala na krku prednasku a utesovanie 🙄 🙄 🙄.
To si kolkokrat hovorim, co som si nedala este s chlapmi pohov. Bo mam este velku chybu - som na babo MLADA 😠 😠 😠 😠.

zuzanockamt
2. júl 2009

tak nam sa s kondom nestala este ziadna nehoda 😀
riana ... kazdy sa v inom veku citi pripraveny na babo, takze aj ked mas menej rokov, mozes byt priipravena ... ja uz mam na dieta rokov dost, ale ked si uvedomim, ze to je aj zodpovednost a zaväzok na cely zivot, tak som si veru nie velmi ista, ci som fakt pripravena ... este si predsa len pockam nejaky ten rocik 😀 😀 😀

riana12
2. júl 2009

Zuzi, ved to, ze nezalezi na veku. Je to len o pocitoch. Ale aj mna kolkokrat premkne strach, ze budem zla mama, ze co ked ine nebudem robit, len po nom vriaskat alebo ho nebudem vediet vychovat v slusneho cloveka. Alebo ze nebudeme mat peniazky a jemu bude nieco chybat ☹. Ale v podstate citim, ze deticky chcem. Ono vzdy budu nejake starosti okolo deculka. Keby som aj v 50 mala babo.

zuzanockamt
2. júl 2009

ved aj ja chcem, ale asi nie teraz ... ja to vidim u mna tak okolo 35 - ky 😉 ... to uz budem hadam pripravena po kazdej stranke 😅 😀

riana12
2. júl 2009

No ani nie tak najnovsie, ale mlady mi to opat pripomnul, ze on preto chce mat taku ochranu, ze ja "sa malo bojim" mat babatko. 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😖 😖 😖 😖 😖 😖 😖 😖

nelynka
2. júl 2009

myslite ze bude zajtra pekne?

zuzanockamt
2. júl 2009

riana ... no nezavidim ti teda takeho chlapa ... asi by ma slak trafil 😀
nely ... urcite bude pekne a poobede burka ... tak ako vzdy 😀 😀 😀 ... aspon tu u nas urcite 😀

nelynka
2. júl 2009

nooo ale aspon do 15h nech svieti slniecko 😀

baby ja by som uz za mesiac rodila 😀

riana12
2. júl 2009

Zuzi, ved mna uz teraz slaktriafa. Zase sa dostavam do depkovacieho obdobia ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

zuzanockamt
2. júl 2009

riana ... kasli na to ... ked je uz raz taky, tak ho nezmenis ... mas dve moznosti ... bud s nim ostanes alebo sa na neho vykasles
nely ... a co ides robit do 15-tej?

riana12
2. júl 2009

Hej Zuzi, mas pravdu. Ja sa len jednoducho potrebujem aspon vyzalovat. Bo inak nemam s kym... Vy ste tu take moje butlave vrbky 😉

nelynka
2. júl 2009

zuzi sak opalovat sa neee 😀 😀 😀 😀 😀 😀

etuska
2. júl 2009

ahojte kočky,
no aj som sa nasmiala ze 2 kondomy 😀
No ja ked si spatne spomeniem na splodenie nasej dcery.... 😅 od oktobra sme zacali spolu byvat a v novembri som uz bola tehu 😀 -s odstupom casu sa uz len smejem aki sme boli "opatrni" 😀

etuska
2. júl 2009

nely 😀
Riana-a co tak sa nejakej kamoske ponuknut na hodinku do tyzdna pokocikovat babo-mozno potom tvoje materinske pudy ochabnu 😉

zuzanockamt
2. júl 2009

ahoj erika ... tak to ste boli veeelmi rychli 😀 😀 😀
nely ... ved som si aj myslela, ale tak spytam sa 😀 😀

zuzanockamt
2. júl 2009

erika ... ja si mysli, ze ked niekto veeeeeelmi tuzi po babätku, tak ho neodradi nic 😉

etuska
2. júl 2009

nely-tak ja pocnem a ty mozes rodit ked sa ti chce 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre