Opäť sa posnažíme ale až od (po) roku 2010

z.ubrienka
23. mar 2009

ahojte, mozno nie ze možno ale skôr určite je na takúto tému ešte skoro. Ale tak dúfam že nie som jediná ktorá by chcela mať bábätko až tak "neskôr"(tj, o 2-3-4a viac rokov), dúfam že nie som jediná ktorá takto plánuje do budúcna.. 😅 .. 😀

zuzanockamt
22. apr 2009

charlize ... 😀 ... viaceri sme taki ... ja si preto nebudem davat ziadny termin, ze odkedy zacneme pracovat na dietati, ale necham to tak, ved raz sa urcite pritrafi, kedze nemame ziadne ochranne prostriedky 😀 ... aj ked MM dava pozor a ja presne viem, kedy mam ovu, ale tak casom nas ta ostrazitost mozno omrzi a bude volaco 😕 😅

leatea
22. apr 2009

ahojte..tak dalsi krasny den za nami..sme boli v parku a ako sme si tam vysedavali,tak manzelovi volali,ze ho niekam potrebuju poslat..a bolo po romantickej atmoske..no ale aspon zarobi a bude na dovolenku..
ja by som v poho mala pri sebe dieta aj v malej izbe alebo byte..ak by som vedela,ze babo je v poriadku a ma vsetko,tak to by mi stacilo 🙂

nelynka
22. apr 2009

🙂
latea ahojky..
no mojmu pre zmenu volali ze ma ist do prace zajtra, ked mal mat volno, ale bude mat volno v piatok za to..cely den mu pilim usi ze chcem ist konecne niekam na dovolenku, aj ked sama viem ze na nijaku nemame, ale len z principu aby vedel ze ma ma pri sebe 😀

zuzanockamt
22. apr 2009

joj baby ja vam zavidim tie vase romanticke predstavy o dietati v jednej izbe 🙂 ... ja som uz asi nie taki optimista ako kedysi ... ale to je vekom 😀 ... no vazne, lebo ked som mala 23, tak som tiez vsetko videla ruzovo, ale preslo ma to 😅 ... vtedy som mala pracovat na malom a nestresovala by som sa, ze co a ako

nelynka
22. apr 2009

zuzi ja som si ho vedela prestavit v jednej izbe a 7000kc materskou..
teraz mam 3izby + kuchyna + predsien a nedokazem si predstavit ako ho uzivime...

zuzanockamt
22. apr 2009

aj ja by som si ho vedela predstavit v jednej izbe, keby som mala realnu moznost zohnat potom nieco väcsie, ale ked ta moznost nie je teraz, tak co potom 😕

nelynka
22. apr 2009

urobit si izbu u svokrovcov, a mas postarane aj o pestunku 😀 😀 😀

zuzanockamt
22. apr 2009

no to by nebol zly napad, keby mali dom, tak to beriem ,ale nie v trojizbovom byte

nelynka
22. apr 2009

no to hej, tak ich podpichni nech nejaky kupia xixi 😀 😀 😀

ale tak, drahy ma nejakeho surodenca?

zuzanockamt
22. apr 2009

no kupovat isto uz nic nebudu 😉 ... hej drahy ma este brata starsieho

nelynka
22. apr 2009

hm a co tvoji rodicia?

zuzanockamt
22. apr 2009

no oni maju dom, ale tam sa neda z istych dovodov ... MM a moji rodicia nekomunikuju

nelynka
22. apr 2009

nebudem sa radsej pytat preco, je to isto nieco osobne..hm...ale som zvedava, nezapieram 😀

zuzanockamt
22. apr 2009

no je to uz dlhodobejsi problem, taha sa to vsetko uz asi aj tri roky ... ale nechcem to tu pisat

nelynka
22. apr 2009

jasne jasne to chapem, preto sa ta to ani nepytam...
aj ked si neviem predstavit ze by moj drahy nekomunikoval s mojimi rodicmi alebo ja s jeho..to by ma porazilo...

zuzanockamt
22. apr 2009

je to tazke, ale zvykli sme si uz ... inak to nebude, tak co ine ostava, len si zvyknut

nelynka
22. apr 2009

tha..mozno sa to znenazdajky zlepsi, aj ked..neviem co tomu predchadzalo, to musite uz vediet vy..
ja by som to teda ozaj nemohla, mam prilis oboch rada...ste silny...

zuzanockamt
22. apr 2009

no to sa teda nezlepsi, to viem isto ... nemame to lahke, lebo cela ta situacia ovplyvnuje aj vztah nas dvoch, ale tak zatial nas to nerozdelilo ... uvidime, do kedy vydrzime 😀 ... ja dufam, ze to bude naveky 😀 ...ako sa zvykne hovorit

nelynka
22. apr 2009

tak pokial nie ste zavisly na rodicoch tak sa bat nemusis..si myslim..

idem ja uz do hajan, aj zajtra je den, tak sa mi tu majte...a dobru nocku prajem..

evitkamalicka
23. apr 2009

Dobre ranko,
nely ze skoro? on zvykne rano spinkat od tej 8mej-10tej, ale vcera zaspal neskoro

nelynka
23. apr 2009

ahojte

evit, to fakt? juuuj, to keby aj moje babo tak buvkalo, bude super 😀

evitkamalicka
23. apr 2009

nely mne Adamko spinka 2x denne niekedy aj 3x a vzdy po 2 hodinky poobede aj 3 hodinky

nelynka
23. apr 2009

supeer, boze to je zlate dieta

hedunecka
23. apr 2009

jeeej ahojte uz dlho si citam snazilky a tiez mi to pripadalo skoro zalozit temu s rokom 2010 ale super aspon sa budem mat kde ventilovat lebo hroooooooooozne tusim po druhom batozku a zo dna na den je ta tuzba vacsia a vacsia
ja zacinam tak od maja juna 2010 z vysadenim antiky a potom vitaminiky len dohovie ci to dovtedy vydrzim 😅

evitkamalicka
23. apr 2009

hedunecka ahojky...my by sme chceli zacat tak v juni juli 2010

nelynka
23. apr 2009

ahoj hedunecka, tak sa len pod ventilovat...
a preco az tak dlho cakas? ked uz by si ho mala najradsej teraz?

hedunecka
23. apr 2009

ahoj evitka boze ani mi nehovor ty to mas este dobre drobcek je malicky ale tato nasa hviezda uz bude velka a ja som nikdy nechcela taky velky vekovy rozdiel ale co uz 😔 ja teraz v juli odchadzam aj s malou za tatinkou do nemecka takze musim pozistovat ako je to tam z materskom ci sa nahlasim radsej tu na sk neviete nieco o tom??

nely ahoj ☹ mam toho vela koncim skolu, autoskolu, a momentalne sa rozhodujem ci ostat byvat na sk alebo v nemecku ale zase je tu problem zomrel mi ocko a maminu tu nechcem nexat samu/preto som aj teraz u nej/obcas povie ze mala je jak 100certov ze chce mat klud ale zase mi tu vyplakava co tu ona samu bude robit xapete nie?

ale ten chtic je taky silny-dobre ze mame tatinka v zahranici lebo inak neviem ako by to skoncilo. hlavne ked vidim malu ako miluje druhe deti ani domov nechce ist

nelynka
23. apr 2009

henducka a kolko mas rokov?
a tatinko je nemec alebo tam len pracuje?
a nedalo by sa mamku vziat zo sebou do nemecka?

ako to je tam s materksou neviem, mam dokonca pocit ze matersku tam ani nemaju...hm..ale nie som si ista, mozno si to pletiem s inym statom..

hedunecka
23. apr 2009

22 ja viem ze som mlada ale su tu aj mladsie a na malu som uz taka naviazana ze mi to neskutocne xyba-to brusko, kopkanie, rozpravanie, pocit ked som ju uvidela ako som plakala jak male dieta s nou 😀 😀 babatko vonavucke no proste vsetko a moje telo je asi pripravene na druhe lebo doteraz som nemala taky pocit asi som sa zotavila po porode, kojeni az teraz 😀

tatinko je slovak ale sak je kriza vsetkyx vyhadzuju tak odisiel pracovat do nem.a sef ho nechce pustit ze je dobry tak ideme za nim zohnal tam super bejvak on sa tak na nas tesi ze uz aj malej izbu zariadil sam a to som mu prizvukovala ze ju chcem urobit sama 😀 😀
no a s mamou je to zlozite ona by aj isla ale mame tu zahradu ale uz ju tu ani robota nedrzi zevraj budu prepustat aj ix a to robi uctovnicku..sestra je vo svajci tiez iba docasne lebo kupili pozemok a musia ho splatit tak neviem zevraj by chcela zacat podnikat ked ju prepustia tak uvidime

no neviem ani ja mam pocit ze oni dostavaju iba pol roka peniaze ale zase ked nebudem xodit sem na sk do poradne tak ani tu mi nic nedaju
a vy kedy chcete zacat?

nelynka
23. apr 2009

hedun...ja mam 21 😀 😀

neodvija sa to od toho ci chodis do poradne na slovensku alebo v Berline, odvija sa to od toho, ci mas na slovensku platenu zdravotnu a socialku alebo nie..
ja som v CR a tu aj dostanem matersku a aj rodicovsku, zo slovenska ked dobre natrafim by mi mali doplatit len rozdiel porodneho na SK a v CR, inak nic..

neviem ja pocitam ze zacneme tak o 5-10rokov, mozno aj neskorsie...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre