Opäť sa posnažíme ale až od (po) roku 2010

z.ubrienka
23. mar 2009

ahojte, mozno nie ze možno ale skôr určite je na takúto tému ešte skoro. Ale tak dúfam že nie som jediná ktorá by chcela mať bábätko až tak "neskôr"(tj, o 2-3-4a viac rokov), dúfam že nie som jediná ktorá takto plánuje do budúcna.. 😅 .. 😀

riana12
4. máj 2009

Ahaaa, takze bez mliecka? Ja iba s mlieckom, plnotucnym 😀

leatea
4. máj 2009

no aspon nemusim zavidiet vase pocasie 😀

ja sa poctivo venujem matike..coskoro mam testy a akosi som vygumovana 😖

riana12
4. máj 2009

Lea, tiez tam mate zamracene? Neboj, len pekne pocitaj priklady, ono to potom pojde aj samo. Aj teoria bude?

nelynka
4. máj 2009

bleee...ja musim mat chut na kakavko s mlieckom a to nemam...

fuj, testy, nemam rada skolu 😀 😀 😀

evitkamalicka
4. máj 2009

ja mlieko neznasam, brrrr

riana12
4. máj 2009

Nely, ake bleee? Ze nemas mliecko?

nelynka
4. máj 2009

ja ho tiez neznasam evit, ale ako v jedlach a mliecne vyrobky mi nevadia..zato spoluziacka mleicne vyrobky vobec neje..

riana12
4. máj 2009

Evit, ja som zas do mlieka zblaznena. Ked ja kazdy den aspon toho pollitra scucnem, vacsinou ako ranajkodesiatu 😀 A niekedy este dalsi litrik pred spanim 😀 😀

nelynka
4. máj 2009

riana nie, ze nemam chut na kakavko s mlieckom, nie ze nemam mlieko, je ho plna chladnicka 😀

riana12
4. máj 2009

Ahaa, takze nemas mlieko rada. Tak uz sme sa pochopili 🙂

evitkamalicka
4. máj 2009

mne tiez mliecne vyrobky nevadia

nelynka
4. máj 2009

nie nemam ho rada..ako samo o sebe..ten pach a chut, fuj, dviha sa mi zaludok uz teraz

riana12
4. máj 2009

No tak tu nemam tusim ziadnu spriaznenu dusicku 😕 😅

nelynka
4. máj 2009

moj drahy ho ma rad 😝 😀

evitkamalicka
4. máj 2009

aj moj manzel ma rad mlieko

nelynka
4. máj 2009

baby idem si ja trosku polenosit, povenovat sa macke, prisla dnuka konecne odvecera..tak zatim.-.asi za hodku sa zase dovalim 😀

leatea
4. máj 2009

no ja u nas to je tak..mlieko neznasam a manzel ho miluje..

s tou matikou..su tam zvacsa priklady a obcas aj nejake otazky ohladom teorie,ze ako sa sa vola nejaky utvar a podobne..len vsetko v anglictine 😅

riana12
4. máj 2009

Lea, tak priklady, tam anglinu netreba, cisielka su vsade rovnake, aj postup 😉 Drzim palceky 🙂

A ste sa tu spriahli spolok nemliekovych zien s mliekovymi chlapmi? 😕

leatea
4. máj 2009

riana..no len keby niektore zadania neboli v angline..minule som nevedela jedno slovicko a automaticky som prisla o bod..ale nevadi..teraz som uz mudrejsia..

nelynka
4. máj 2009

lea a kedy mas testy?

leatea
4. máj 2009

za dva tyzdne prva cast a o styri druha cast..somz vedava,kedy budu vysledky

nelynka
4. máj 2009

jeeej jak keby si sla maturovat 😀

leatea
4. máj 2009

nely..no oni to maju rozdelene na dvakrat,aby sa prilis nenamahali..raz s kalkulackou a raz bez nej..aby sa nahodou neznicili 😀 😀 😀

nelynka
4. máj 2009

hehehe...tak a ty sa mozes trapit xixi..ale to sme na skuskach na VS mali tiez tak...ze raz len cisto priklady a raz teoria..

leatea
4. máj 2009

no hej..ale to su take primitivne priklady..problem je v tom jazyku a potom to,ze netusim v akom tvare ma byt odpoved..kedze to nie je jasne napisane..
a napr,ked su zvedavi na obsah,tak jednoty su tam uz napisane,aby si nezabudla napisat..ak cakaju od teba jednotky,tak to tam zretelne napisu..a potom,ze aki su skveli..pritom priklady,co maju nasi ziaci urcite nezvladnu..

riana12
4. máj 2009

Lea, no nam anglinarka na strednej opisovala matiku v Amerike. Ze co u nas rataju na zakladke, u nich sa z toho maturuje a este aj to im robi problemy 😕
A ty vlastne kde si vycestovana? Nejak som nepostrehla 😅 😅 😅

leatea
4. máj 2009

riana..no o americkom skostve mam dobre info..pisala som o nom diplomovku 😀 takze viem,co beru z matiky..
teraz som v uk a planujem pisat aj o tomto skolstve rigoroznu 😀 tak studujem aspon cosi..nech to mam potom jednoduchsie..

riana12
4. máj 2009

Aha, v UK. Dakujem 🙂

No mne uz v robotke padla, pomaly sa zbieram na busik. V BA sprchlo, som zvedava, co je u nas, bo som chcela dneska vonku robit a tak.

nelynka
4. máj 2009

tak ja som uz dala kolacik upiect..xixi..

boha to uz su 4hodiny??? 😲 😲 😲
ani som nepostrehla poriadne 😖

riana12
4. máj 2009

No majte sa zatial pekne, ak stihnem, vecer nakuknem.

Pa 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre