Opäť sa posnažíme ale až od (po) roku 2010

z.ubrienka
23. mar 2009

ahojte, mozno nie ze možno ale skôr určite je na takúto tému ešte skoro. Ale tak dúfam že nie som jediná ktorá by chcela mať bábätko až tak "neskôr"(tj, o 2-3-4a viac rokov), dúfam že nie som jediná ktorá takto plánuje do budúcna.. 😅 .. 😀

cipsinka
1. jún 2009

tam nebalo byt aj ale jaaaaaaaaaaaj na Strecne 😀 😀 😀 😀

zuzanockamt
1. jún 2009

cipsi ... 😀

cipsinka
1. jún 2009

😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅

leatea
1. jún 2009

paprikas neprihorel..a celkom dobre chuti..
no ja mam rada tajnosti 😀 😝 ale dalsi tyzden by som sa mala pochvalit..teda ratam tak nejako..

zuzanockamt
1. jún 2009

uz by som mala ist pomaly aj zalahnut, ale zajtra mi zase staci ist do prace az na desiatu 😎 ... len musim okolo siedmej alebo pol osmej volat riaditelke do domova, lebo dnes poobede som ju nezastihla a chcem to zacat cim skor vybavovat, nech viem, ci nam to schvalia alebo nie 😕

cipsinka
1. jún 2009

lea 😕 😕 😕 😕 😕 😕 ,nenacinaj nieco ked to potom nepovies ja som netrpezlivaaaaaaaaaa a potom budem nervozna 😅 😅 😅 😀 😀 😀 😀 😀 😀

zuzanockamt
1. jún 2009

no lea ... tak som zvedava, co za uzasna sprava to bude, ked to tak tajis 😕 😅

cipsinka
1. jún 2009

tak potom daj vediet zuzi co si vybavila 😉 😉 😉 😉

nelynka
1. jún 2009

lea nebude to nieco so skolou?

zuzanockamt
1. jún 2009

no zajtra si len dohodneme stretnutie a az tam sa dozviem, ako dalej sa bude postupovat ... chcela by som to stretnutie stihnut este tento tyzden, ak sa podari

cipsinka
1. jún 2009

nely kde si zmizla??? 😕 😕 😕 😕

cipsinka
1. jún 2009

no,dobre teda idem sa ja drahemu venovat 😉 😉 😉 😉 😉

zuzanockamt
1. jún 2009

len sa venuj cipsi ... moj drahy zatial cumi na TV, takze z venovania sa asi nic nebude 🙄

zuzanockamt
1. jún 2009

idem aj ja do postele, ked tu nikoho niet ... dobru noc vsetkym

nelynka
1. jún 2009

cipsi som tu..len zase nieco riesim

leatea
1. jún 2009

uz som tu aj ja..este sme umyvali riad a chystali zajtrajsi obed..ako uz chcem piatok..ale zajtra uz nemame aspon skolu vecer..takze v tom teple nebudem prilis dlho..

riana12
2. jún 2009

Ahojte, na rozohriatie jeden vtip:

Ide Trabant po diaľnici a minie sa mu benzín. Zastaví pri ňom škodovka a začne ho ťahať. Na škodovke sa niečo pokazí, a tak musia obaja zastať. Ako tak stoja, zastaví pri nich vodič Volva a ponúkne sa, že ich potiahne oboch. Vodič Trabantu mu hovorí:
-"Dobre, ale keď pôjdeš rýchlo, zatrúbim na teba a ty spomalíš."
-"Spoľahni sa," odvetí vodič Volva a vyrazia. Prejdú okolo policajného radaru a jeden policajt vraví druhému:
-"Videl si to? Okolo nás práve prefrčalo Volvo dvestovkou a za ním mastila stará škodovka rovnakou rýchlosťou. Ale to nie je všetko. Za nimi lietal Trabant z boka na bok a trúbil, že ich chce predbehnúť."

cipsinka
2. jún 2009

riana 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

nelynka
2. jún 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

cipsinka
2. jún 2009

cau nely,som sa dobre zasmiala hned zrana na tom trabante 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

nelynka
2. jún 2009

cipsi ahoj ved aj ja 😀
ale ja som stale nejaka nesvoja, nemam svoje dni poslednu dobu, stale som nejakanervozna a nervne labilna..
teraz ma vytocila jedna diskusia na mojejsvadbe, ako fajn, kazdy ma svoj nazor ale preco by ta mali za to odsudzovat??
mam sto chuti ich tam setky poslat do p.....

cipsinka
2. jún 2009

a o com ste sa bavili??? 😕 😕 😕 😕 😕 Ja som celkom vyrovnana ale tiez su hodiny kedy mi vsetko lezie na nervy a hlavne ta samota pocas dna ked je drahy v praci 😖 😖 😖 😖 😖

riana12
2. jún 2009

Ahojte 🙂
Nely a co sa stalo? 😕 ☹

cipsinka
2. jún 2009

ahoj riana kde ty na tie vtipy chodiiiiiis 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

nelynka
2. jún 2009

vola sa to kremove saty na svadbu ako host..
a kazda ta proste musi rozoberat ze je to neeticke a bla bla bla...a ako sa im to nepaci keby mala nejaka na svadbe ale co oni...ked sa im to nepaci tak nech si to rozhlasia po svojich hostoch...
keby mali ich zname a kamaratky rozum co tam idu tak sa opytaju nevesty a ta ked ma kus rozumu a vie ze jej to bude vadit tak jasne poviem, sory ale neprajem si aby si mala take saty...
je to kazdeho vec a nie sa navazat hned do druhych..
ja som s nevestou dohodnuta ze ked na svadbu pojdem budem mat dlhe kremove saty a basta...mozno dokonca aj biele..a ona sama povedala ze jej to nevadi a ze ich pojde somnou vybrat co beriem aspon jej nebudem robit naprieky keby sa jej to nahodou predsalen nepozdavalo

riana12
2. jún 2009

Cipsi, mam jednu speci stranku, ale neprezradim, bo by som sem nemohla tie vtipky davat 😝 😝 😀

Nely 😕 😲 Kasli na ne. Ved ked sa to neveste pozdava a sama s tym suhlasi, tak co tamtie v teme riesia?

cipsinka
2. jún 2009

a co je na tom,ze by som chcela biele saty na niekoho svadbu??? 😕 😕 😕 😕 😕 😕 Podla mna to je uplne normalne a ked sa to neveste nebude pacit zoberiem sa a pojdem domov a samozrejme aj s darom 😀 😀 😀 😀 😀 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝

riana12
2. jún 2009

Teraz ma ohladom farby siat nevesty a hosti napadlo, ze co aj ma nevesta svadobne napr. cervene a najde sa nejaka bab, co bude mat tiez cervene, bo si bude mysliet, ze nevesta bude v bielom?

nelynka
2. jún 2009

riana ako je mi to jedno nech si pisu co chcu, ja som tam napisala na zaciatku diskusie a teraz to tam zase daka vytahovala..no proste des..
mne keby to ako neveste vadilo tak to vyjadrim setkym nahlas ze nechcem aby si niekto take saty oblikol...a basta a nie sa tu nad tym pohorsovat a aj tak im niekto napriek urobi a just si take saty oblecie..
uz najnovsie ani cevrene saty sa nepatria, no to su mi veci..
lebo nevesta ma mat po polnoci cervene..no tak ja si potom nesiem obliect vobec cierne a ani zelene lebo nevesta ma ciernozelene saty...

len by som chcela vidiet co by povedali na to ze zenich a host budu mat skoro ten isty oblek len sa lisi v rozparku...

cipsinka
2. jún 2009

alebo po polnocne saty teraz nik nebude mat dajme tomu hnede lebo nevesta bude mat hnede?????????????No,trapne a riadne 😎 😎 😖 😖 😖 😖 😖 😎 😎 😎 😎 😎

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre