Opäť sa posnažíme ale až od (po) roku 2010

z.ubrienka
23. mar 2009

ahojte, mozno nie ze možno ale skôr určite je na takúto tému ešte skoro. Ale tak dúfam že nie som jediná ktorá by chcela mať bábätko až tak "neskôr"(tj, o 2-3-4a viac rokov), dúfam že nie som jediná ktorá takto plánuje do budúcna.. 😅 .. 😀

nelynka
23. apr 2009

lea sak jasne, ono neviem, som divna, ale ja to proste tragicky neberiem...ved co..ani som sa necitila ko tehotna, nebyt testov ani o tom neviem...
nemala som ten pocit ze nieco vo mne rastie..
ked som potratila trsoku ma to aj mrzelo, ale ..stalo sa..manzel nedaval najavo ze ho to mrzi, nevycitam toto z jeho tvare..v tomto sa dokaze dokonale pretvarovat..tak som to brala ako dalsiu sancu, dokoncit vklude dom, vyriesit si ine zalezitosti a potom zase niekedy skusit..
len ma to kus aj potom mrzelo, par dni na to som dostala vypoved, co by mi dat nemohli kebyze som tehotna a nemuseli sme sa dostat do takych sraciek ako sme..ale nevadi.. 😉
vsetko zle je na nieco dobre, nie?

zuzanockamt
23. apr 2009

nely ... ale aj tak sa cudujem, ze ste hned zacali skusat umele, ked si este taka mlada a mas kopec casu, minimalne 5 rokov by som bola na tvojom mieste kludna

cipsinka
23. apr 2009

ahojte holy,mozem sa pridat,tato tema sa tyka aj mna 😉 😉 😉 😉 cauky nely 😉 😉 😉

nelynka
23. apr 2009

zuzi ja som vlastne nepochopila tu jeho po 5rokoch co sa s nim rozisla koli inemu, on by jej aj modre z neba zniesol, krasavica chcela mat vlastnu predjanu tak jej na seba vzal pol miliona uver..lebo kraska predtym nikde nerobila..ani svokrovci ju nemali radi..ale tolerovali ju...
nebola extra nadhrna, aspon mne sa nepaci na fotkach, akurat mala krasne telo, to hej..to uznavam..ale to som mala dakedy aj ja 😀 😀 😀
ale bola tupa jak pen...a s tym co sa koli nemu s mojim mm rozisla, sa po nejakom roku a pol vzali...
a aj to vieme len nahodou, lebo ked sme si pozerali miestnost kde sme chceli svadbu, just tam svadbu musela mat ona a prave jej fotky tam museli byt vycapene..
neverili by ste ako ma to sralo a keby svokra mala znamosti este niekde inde, nevahala by som zmenit miestnost...
vkuse ju mam v hlave, ze s nou robil take veci bezne co ja ho neukecam na to nikdy v zivote a trosku ma to aj mrzi.. ☹

leatea
23. apr 2009

vsetko zle je na nieco dobre..aj ked to hned tak nevyzera..

ja ani neviem,ci u nas v rodine bol nejaky problem s otehotnenim..

chlapi sa obcas snazia byt rozumnejsi,ale nie vzdy to plati 😅 obcas ho musi baba ukludnit..a niektori su taki,ze problem tehotenstva by riesili potratom..

cipsinka
23. apr 2009

az na to slovicko OPAT sa posnazime 😉 😉 😉 😉 😉 my sme sa este nesnazili 😉 😉 😉

zuzanockamt
23. apr 2009

ahoj cipsinka ... kedy sa ides zacat snazit? ... ci startujete hned od januara 2010? 😀

zuzanockamt
23. apr 2009

cipsi ... ani my sme sa este nesnazili a este sa ani nechystame najblizsie roky

zuzanockamt
23. apr 2009

nely ... a k comu ho nemozes ukecat?

leatea
23. apr 2009

cipsinka..ani my sme sa este nesnazili 😀 ale ved nevadi..

nelynka
23. apr 2009

zuzi ja som hrozne chcela babo, babo s nim..ani nie preto ze si ho udrzat, ale proste som mala hroznu tuzbu po dietati..a ked 3mesiace nic a odrazu sa mi priznal ze si nasiel hrcku a behom vikendu prisiel o polku svojej genetickej informacie..a sprava ze 3-4, najlepsie 5rokov sa nesnazit...vies co to bolo pre mna? 5rokov???
tak som chcela skusit aspon jedno umele..skusila som, dala som si rok pauzu, medzitym sme sa vzali, kupili dom, tak som si povedala ze by bolo pekne keby sme sli do noveho domceka uz ako rodinka..tak sme sli na KET..a nevysiel ani ten..tak pockam zase na nejaky zlom, na nejaky podnet ze je cas, zase to skusit..a uvidime..

cipsinka
23. apr 2009

ahojky zuzi,same zname tvare tu vidim 😵 😵 😵 😵 😵 😵 ,no uvidime ci od januara ale asi skor na leto,chcela by som marcove mimi 😵 😵 😵 😵 😵 😵

nelynka
23. apr 2009

ahoj cipsuuuuuus 😀

zuzanockamt
23. apr 2009

no aj ja som uz mala viackrat tuzbu mat dieta, ale viem, ze musim cakat 😖

cipsinka
23. apr 2009

no tak super baby tak zapadam 100% ked sa tu skoro nikto este nesnazil 😉 😀 😀 😀 😀 😀 😀

nelynka
23. apr 2009

zuzi ja som taka uchylna na veci spojene so sexom..a on proste ma problem aj ku klasike sa dokopat nie este moje vysterlky tolerovat..s nou taky problem nikdy nemal..
mam o tm dokaz doma v supliku..ktory som ani nevedela ze existuje a aj preto ma to velmi mrzi ☹

zuzanockamt
23. apr 2009

cipsi ... tak to mas uz za dverami ... ja to pocitam este na roky a nie na mesiace

nelynka
23. apr 2009

tak cispi my sme sa snazili ale len 3mesiace asi, dakedy davno, inak sa za nas snazili skumavky, ale to nevadi 😉 😀 😀

zuzanockamt
23. apr 2009

nely ... joj to moj drahy je v tychto veciach akcny a nema s nicim problem a vela veci predomnou so ziadnou nerobil, hoci chcel 😀

nelynka
23. apr 2009

tak, ja to uvidim po 15.5. ako to bude vyzerat s nasou frekvenciou sexu a uvidime potom..

nelynka
23. apr 2009

tak ja by som aj chcela ale tha vies co ma z neho ked lahne, zaveli " HAJI " a otoci sa chrbtom a ja mozem aj kreslit na stenu panacikov sere namna 😀 😀

zuzanockamt
23. apr 2009

no nic baby, idem ja, lebo rano vstavam do prace ... nieze vela toho popisete, lebo sa mi to nebude chciet vsetko citat a potom nebudem v obraze a nebudem sa moct plnohodnotne zapojit do diskusie 😀

nelynka
23. apr 2009

zuzi neboj, aj my sa tu pomalicky rolucime, ja idem pohladat nieco na pitie bo som nejaka vyprahnuta adzusik uz dosiel a pozriem si jednu cast serialika na dobru noc a pojdem hajikat tiez, rano ideme na navstevu a do banky tak nech som cula xixi.. 😀

leatea
23. apr 2009

nely..neboj..urcite sa to zlepsi..hlavne,aby sa po zdravotnej stranke citil dobre..aj ked dieta zo skumavky neznie dobre..ale predsa aspon vlastne 🙂

moj by sa zas o babo snazil aj trikrat denne..ale len niekedy 😅 😀

cipsinka
23. apr 2009

nely 😵 😵 😵 😵 😵 😵 ,no tak my sme sa v zime dohodli,ze tak rok,rok a pol a ideme na to,no clovek mieni pan boh meni 😖 😖 😖 😖 😖

cipsinka
23. apr 2009

aj my sme dnes boli akcni 😀 😀 😀 😀 😀 ,ved vonku lialo tak co sme mali cely den robit 😀 😀 😀 😀 😀 😅 😅 😅 😅 😅 😅

cipsinka
23. apr 2009

potom som sla cvicit a dostala som kramy 😒 😒 😒 😒 😠 😠 😠 😠 ,ktore mi mali prist uz 17. 😲 😲 😲 😲 😲 😲 .

Leatea kde ste v zahranici ???? 🙂 🙂 🙂 🙂

nelynka
23. apr 2009

lea tak on je vpohode, neciti sa zle, ani sa nestazuje ze by mal bolesti alebo nieco, vysledky ma na jednicku..
len spermio mu ostalo take ako pred ozarovanim, nezmenene, ale to aj fajcenie aj malo prvidelny sex robi..

cipisssiii..tu svietilo slniecko uz potom ku obedu xixi.. a ja zasa sama doma bola ☹

cipsinka
23. apr 2009

no tak v novej teme som sa zohriala 😅 😅 😅 😅 😅 😅 ,tak idem aj ja ku telke vzdelavat sa v anglictine 😖 😖 😖 😖 😖 pa a dobru noc 🙂

nelynka
23. apr 2009

tak mna este prehovorili hranolky s meskom aby som si kus dala, tak este chalujeme, aj mm som nabrala nech sa napapa, nech trosku cez noc priberie xixi..

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre