Opäť sa posnažíme ale až od (po) roku 2010

z.ubrienka
23. mar 2009

ahojte, mozno nie ze možno ale skôr určite je na takúto tému ešte skoro. Ale tak dúfam že nie som jediná ktorá by chcela mať bábätko až tak "neskôr"(tj, o 2-3-4a viac rokov), dúfam že nie som jediná ktorá takto plánuje do budúcna.. 😅 .. 😀

zuzanockamt
24. jún 2009

MM je tvrdohlavy a just urobi opak toho, co do neho niekto husti, aj ked by to mozno bolo dobre ... a taka ista som aj ja 😅 😀

zuzanockamt
24. jún 2009

proste hlavou proti muru obaja 😅 😀 😀

riana12
24. jún 2009

Zuzi, lenze mlady je na tom tak, ze mnohe veci si pripusti, az ked mu to potvrdia aj ini. Pretoze ak je v tom, ze dana vec je len mojim vymyslom, tak sa mi na to vyprdne. Ale ak mu to povie aj niekto "cudzi", tak je to o inom. A to sa netyka len sexualneho zivota. Je to aj o hocijakych beznych veciach.

nelynka
24. jún 2009

tak vidis a ja som zase taka ista jak riana, keby mojmu mal kto dohovorit tak mu to milerada povie, ale bohuzial on uz vyrastol z "kamaratov" ktory su aj tak len znami a nie kamarati 😀

zuzanockamt
24. jún 2009

MM sa spolieha zase len sam na seba ... ale je ochotny zobrat aj moj nazor alebo aj niekho ineho,ak stoji za to a vyhovuje mu

zuzanockamt
24. jún 2009

mojmu obcas dohovori jeho brat, lebo na neho obcas da ... ale len vo veciach tykajucich sa prace a byvania

nelynka
24. jún 2009

hej ak mu vyhovuje 😀
to je na tom kazdy chlap, ze berie veci len ked mu vyhovuju, ver mi

zuzanockamt
24. jún 2009

nely ... viem ... za tych sest rokov som na to uz prisla 😀 😀 😀

nelynka
24. jún 2009

ale je to sranda ako sa kazdy lisi ale v niecom su predsalen rovnaky 😀 😀 😀 javascript:addEmoticon('😀','vBody')

zuzanockamt
24. jún 2009

no ... chlapi maju urcite chrakteristicke spolocne crty a preto sa neoplati zbytocne menit ... lebo po case je to aj tak viac - menej rovnake ... az na par dokolaych a uzasnych vynimiek ... jednu taku vlastni aj moja kamoska - spoluziacka ... ale oni spolu este nebyvaju, takze ona este zisti ako to chodi 😀 😀 😀

nelynka
24. jún 2009

hehe

baby idem ja spinkat zajtra sa ozvem rano a aj poobede a aj vecer 😀 😀

riana12
24. jún 2009

Nely,no nie ze ma nechas rano v stichu. Ocakavam 100% moralku 😀 😀

riana12
24. jún 2009

A dochadzku 😀 😀 😀 😀

Zuzi a ta kamoska tvoja? Akaze je to ta jej vynimka?

zuzanockamt
24. jún 2009

dobru noc nely 🙂 ... ja chcem este vydrzat do 22:50, lebo davaju mafstory na JOJ 🙂

riana12
24. jún 2009

Ja este vykeckavam s mladym, takze tiez este nezdrham 🙂

zuzanockamt
24. jún 2009

riana ... no ona svojho chlapa a svoj vztah opisuje ako najuzasnejsi na svete ... proste nasli sa - ona superzena s bezproblemovym zivotom a on superchlap 😀 ... ale chodia spolu uz tri roky, obaja maju pracu a este stale spolu nebyvaju, ale su uz zasnubeni a ked sa opytam na svadbu, tak ona mi vzdy povie, ze maju este cas a nemaju sa kam ponahlat ... a ma plno mudrych reci ako by sme mali zit ... no deeees 😝

riana12
24. jún 2009

no teeeda 😕

zuzanockamt
24. jún 2009

no ale ja jej to doprajem, lebo viem, ze nic nevyzera tak uzasne ako to niekto prezentuje navonok ... tak ale co sa da ocakavat od vztahu blondynky a policajta 😀 😀 😀

riana12
24. jún 2009

no to je teda kombinacia 😀 😀 to fakt? 😕

zuzanockamt
24. jún 2009

no to fakt ... ona modrooka stihla blondynka s dlhymi vlasmi a on taky nabuchany policajt 😀

riana12
24. jún 2009

ako sa ti dali dohromady? ked ja sa neubranim, ze je to srandovne

zuzanockamt
24. jún 2009

je to srandovne, to hej ... zoznamili sa na nete - myslim, ze na pokeci 😀 ... aj ja som sa s MM zoznamila na nete - ale na zoznamke 😀

riana12
24. jún 2009

ja s mladym tiez na pokeci 😀

riana12
24. jún 2009

to je tusim velka moda,zoznamovat sa cez net. vacsina parov,o ktorych pocujem,ze sa dali dokopy,tak kvoli netu 🙂

zuzanockamt
24. jún 2009

no teraz to celkom frci ... ale pred siestimi rokmi to bnolo este dost divne ... aspon v mojom okoli ... moje spoluziacky nechapali, ze vztah dvoch ludi, ktori sa nasli cez net moze vydrzat

zuzanockamt
24. jún 2009

idem ja uz do postele ... dobru noc 😵

riana12
24. jún 2009

Dobru noc Zuzi, ja som sa prave zacala lucit s priatelom, to vzdy dlho trva 😅. Uz aj ja frcim, dobru nocku este raz 😉

etuska
24. jún 2009

ahojte zienky,
no dobre temy tu rozoberate 🙂
najam to ako kamosi musia dohovarat "mlademu" ohladom sexu 😀 😀 😀
cakala by som opacny pripad-napr. ze by dohovarali"Uz sa znormalizuj,nebehaj za suknami,mas vazny vztah..."

leatea
24. jún 2009

ahojte..akosi nemas cas na takmer nic posledne dni..v praci makame,to pridem unavena a bud si chvilku oddychnem a to aj zaspim alebo zacnem varit,ak mam toho dost..aj dnes..najprv som si pospala a o desiatej som zacala varit..a zajtra poobede mozem zehlit..lebo mam plny susiak..
POMOOOOOOOOOOOOOOC..stava sa zo mna ZIENKA DOMACA 😕 😕 😕 😨 😨 😨

inac zuzi..aj my sme sa s milym zoznamili na internete 😀

nathali
24. jún 2009

nespite??to je fajn 😀 😀 😀 😀
lea neboj ta zienka domaca prejde aj som mala pocit ze ostane za chvilku len pri sporaku

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre