Opäť sa posnažíme ale až od (po) roku 2010

z.ubrienka
23. mar 2009

ahojte, mozno nie ze možno ale skôr určite je na takúto tému ešte skoro. Ale tak dúfam že nie som jediná ktorá by chcela mať bábätko až tak "neskôr"(tj, o 2-3-4a viac rokov), dúfam že nie som jediná ktorá takto plánuje do budúcna.. 😅 .. 😀

nelynka
7. júl 2009

riana no uprimne, fakt neviem o co ide, lebo ked som dobre rozumela volali mi z personalnej agenturi a tam mi priamo nepovie o aku pracu ide, len do mailu mi pridu infosky..ale co som pozerala na ich stranky neviem si predstavit co z toho mi vybrali kezde vsade chcu anglictinu 😀 😀 😀

riana12
7. júl 2009

Nely, nestresuj, mysli pozitivne a cakaj na mailik 😉

nelynka
7. júl 2009

no sak cakam 😀
nestresujem 😀 😀
myslim pozitivne, necakala som ze by sa mi odtial uz mohli ozvat 😀 😀 😀 😀
a uz som strasne zvedava co to je 😀 😀

zuzanockamt
7. júl 2009

nely ... tak to je super, ze sa ozvali ... drzim palce, nech to vyjde ... dnes uz chcu anglictinu asi vsade 😝

nelynka
7. júl 2009

zuzi ved hej ved hej, ale predvcerom som im odpovedala ze na pohovor v cudzom jazyku si netrufam, ze mam len zaklady anglictiny z gympla, no ale tak uvidime co bude hehe 😀 😀 😀

nelynka
7. júl 2009

tak aj tak som sa nedozvedela o co ide, len adresu mi poslala hehe..ty kokoooos o 7.30h no a to musim vstavat o 6h najneskorsie, chudak mm 😀 😀 😀

zuzanockamt
7. júl 2009

no to hej ... zaklady väcsinou uz teraz nestacia ... to vidim podla MM, ked sa mu obcas pritrafi nejaky pohovor, tak vzdy mu povedia, ze treba mat anglinu aspon na komunikativnej urovni 😝 😝 😝

zuzanockamt
7. júl 2009

nely ... a to mas v prahe?

nelynka
7. júl 2009

tak ako ale vies..kazdy si to vylozi inak komunikativna uroven..niekto chce plyulu anglictinu a hovori tomu komunikativna uroven a niekomu staci aby si rozumela a vyblabotala yer or no a popripade dokazala vysvetlit nieco...

zuzanockamt
7. júl 2009

ved hej, ale ak mas byt v kontakte s anglicky hovoriacimi,tak musis aj nieco vediet povedat ... zelezi od toho, co je to za praca

nelynka
7. júl 2009

zuzi hej v prahe..
tam kde sme byvali nedaleko...to pojdem aj sama, to viem kde je, pohoda...
ani zacpy nebudu tak skoro rano 😀

to hej to by si mala, ale ked som rozpravala s anglicanmi tak vpohode som sa vykeckala, ale to bolo pred rokom a pol...

riana12
7. júl 2009

Baby a to uz je jedenast? Strasne to dneska leti 😕.

zuzanockamt
7. júl 2009

tak ja ked som prisla do UK hore na sever Anglicka, tak som mala spociatku problem, lebo tam je divny prizvuk, ale potom sa to uz nejako dalo ... v Londone bolo trosku lepsie, co sa tyka anglictiny ... no a na Slovensku som este nemala velmi prilezitost vyskusat si moje znalosti 😀 😀 😀

zuzanockamt
7. júl 2009

rina ... veru 😀 😀 😀 ... o chvilu pojdeme na obed 🙂

nelynka
7. júl 2009

veru ja uz som obedovala 😀 😀
a snazim sa nejak zobudit stareho bo este zalahol spat nech ideme vyriesit jednu vec...
a uz by sa mohol ozvat aj makler a konecne mi dat prasule za letaky

riana12
7. júl 2009

Ja mam zase vkuse problem porozumiet Francuzom. Ja uz Francuza identfikujem, aj ked ho prvykrat pocujem 😀

zuzanockamt
7. júl 2009

nely ... tak to zavcasu obed 😀 ... ja si pojdem len kupit nejaky jogurt alebo nieco mliecne ... nechce sa mi ist samej na obed

nelynka
7. júl 2009

tak ja som mala uvarene este odvcera, tak pomalicky dojedam..
a som utahana..idem sa asi natiahnut na slniecko a pomali zobudit starkeho nech vstava 😠

riana12
7. júl 2009

Nely, no uzi si riadne slniecka, poodychuj, mozno sa ti podari nejak dobehnut spankovy deficit...

zuzanockamt
7. júl 2009

u nas sa uz od rana trosku zatiahlo, ale nevadi ... konecne nebude taka horucava 😝 😝 😝

riana12
7. júl 2009

Tu je docela jasno. Vsak ked som do roboty dosla, co bolo ale pol deviatej, bolo neuveritelne teplo 😝 😝

zuzanockamt
7. júl 2009

aj u nas je horuco, ale aspon na mna nebude tak slnko piect cez obed, ked pojdem vonku ... aj ked uz znova svieti ... to bola asi len chvilkova oblacnost 😀 😀 😀

leatea
7. júl 2009

no dost ste toho popisali,kym som stihla urobit nakup 😀 ale konecne mam plavky 😎 a keby len jedny 😀 ale aspon si mozem vyberat,ako to skombinujem 🙂

nely..budem na teba silno mysliet,ked budeme vstavat,kedze v piatok rano odchadzame skoro z domu..mozno skor ako ty..ale skontrolujem si to az sa vratime,ze ako to dopadlo 🙂

ta uroven anglictiny je fakt individualna..ja mam pocit,ze ovladam viac sloviciek z odbornej angliny ako z hovorovej..to bude zrejme pracou..a navyse,stale si clovek moze zlepsit jazyk 😉 🙂

zuzanockamt
7. júl 2009

lea ... a ke plavky si si kupila? ... a to idete niekam na dovolenku, ci ako?

riana12
7. júl 2009

Som spat z obedika 🙂 Aj ja som si nieco kupila 😀 😅 😅

zuzanockamt
7. júl 2009

ja som prisla z obeda asi pred tristvrte hodinou 🙂 ... som si bola tiez len kupit jest v Bille

leatea
7. júl 2009

v piatok ideme pozriet jersey 😎 hlasia krasne pocasie..tak aj plavky treba..a ake som kupila? mam dva rozne spodky a dva rozne vrchy..klasika jeden a druhy tankini 🙂 tak mozem kombinovat ako len budem chciet..a podarilo sa mi kupit aj satku k nim,tak sa vytesujem ako mala 😀
inac..sme sa vcera s milym smiali,ze svadba bola ladena do modra a este aj svadobna cesta bude..kedze mame vsetko modre..

riana..a co si kupila?

riana12
7. júl 2009

Ja som si kupila aj obed v Tescu aj nieco nove do skrine 😅 😅

zuzanockamt
7. júl 2009

ahaaa ... tak to mate ako svadobnu cestu 😅 ... my sme este na svadobnej ceste neboli a ani sa nechystame a to uz mame po svadbe vyse dva roky 😅 😅 😀 😀
riana ... a co do skrine si kupila??? ... vesiaky??? 😀 😀 😀 😉

riana12
7. júl 2009

No kupila som si taky tenucky cierny svetrik, na gombicky. Je taky dierkovany. Fajny na letne rano. A potom este take 2 obycajne tricka s kr. rukavom. 🙂 A mam aj 2 vesiaky 😝 😀 (a zadarmo 😀)

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre