Opäť sa posnažíme ale až od (po) roku 2010

z.ubrienka
23. mar 2009

ahojte, mozno nie ze možno ale skôr určite je na takúto tému ešte skoro. Ale tak dúfam že nie som jediná ktorá by chcela mať bábätko až tak "neskôr"(tj, o 2-3-4a viac rokov), dúfam že nie som jediná ktorá takto plánuje do budúcna.. 😅 .. 😀

leatea
16. júl 2009

ja som teraz nejaku omacku na ne kupila..ale kludne dajte nieco..mozno to zmenim..a omacku pouzijem inokedy..chcem cosi netradicne 🙂

riana12
16. júl 2009

ja ich mam rada s nejakym stiplavym korenim... 😵

zuzanockamt
16. júl 2009

ak chces netradicne, tak sprav kuracie prsia plnene vlasskymi orechami, k tomu studenu ovocno - smotanovu omacku a ako priloha zemiakova kasa alebo ryza

riana12
16. júl 2009

no to by som musela len malinku davku, jedno prsko na ochutnavkum, bo by mi to nikdo iny nejedol 😅

zuzanockamt
16. júl 2009

preco??? ... u nas to fici jedna radost doma ... to moj otec take specialitky vymysla ... ale MM len klasiku stale ... taketo experimenty on nemusi

leatea
16. júl 2009

ja smotanu nejak nemusim 😕

zuzanockamt
16. júl 2009

tak das len tu 10% na varenie alebo lenmlieko ... alebo vymyslis inu omacku ... fantazii sa medze nekladu 😉

riana12
16. júl 2009

Zuzi, bo u nas take experimentu nenachadzaju porozumenie. ja ked nieco vymyslim, co sa len trosku vymyka normalu, tak mi vsetci ocami prevracaju...

zuzanockamt
16. júl 2009

ja som na experimenty v kuchyni zvyknuta a vobec sa im nebranim 😉 ... ale morske prisery a vnutornosti by som nejedla

leatea
16. júl 2009

no cosi teda vymyslim..

riana a pre koho vsetkeho varis? ja nastastie len mne a polovicke,takze nie je problem..ak nechce on,dojem ja 😀 ale on vyskusa vsetko

riana12
16. júl 2009

Lea,no ked sa uz raz zacas k tomu vareniu dostanem,tak celej rodine, s tym, ze kto to nelubi, neje. ak je hladny,nieco si uz k jedeniu najde... vacsinou aj tak vari mama...pri mne by akurat od hladu pomreli,bo ani veceru by som cez prac. den nestihala 😅

leatea
16. júl 2009

no nic..idem zmensit trocha fotky..nech mozeme dat na net..potom sa este ozvem..ved mily tak skoro nepride

riana12
16. júl 2009

ved potom zase prid 😉

riana12
16. júl 2009

No uz som si zase mojitko urobila, ale vylepsila som recepturu. Este by som zvladla dalsie, bo je slabunke, vcera v nom bolo moc alkoholu 😝

A kde ste ostatne? Venujete sa polovickam? 😉

riana12
16. júl 2009

No idem ja uz, majte sa zatial pekne, paa 🙂

leatea
16. júl 2009

riana..tak daj ingrediencie..aspon si spravim na dlhe vecere 😀

uz som tu..dala som zopar foto na azet..tak ak chcete kuknite 🙂 na ostatne vam pripadne poslem link..ale az zajtra mozno

riana12
17. júl 2009

Lea, receptik:
http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=16205

A mozem ta poprosit, poslala by si mi do IP tvoj nick na pokeci? 😅 dakujeeeem 😉

bamb27
17. júl 2009

riana... ved ty za chvilku budes mojito expert 😅

riana12
17. júl 2009

no uvidime, bamb 😅 😅

bamb27
17. júl 2009

kolko maty si uz spotrebovala?

riana12
17. júl 2009

mäty malicko, staci par listkov, z takych 2-3 vetviciek.
inak, co som uviedla linku, tak cez vikend tam doplnim aj foto, z akeho mnozstva som to robila, takze ak budete mat chut, lahko sa podla toho zariadite 😉

bamb27
17. júl 2009

a ked sa naucis mojito tak na ktory coctail prejdes?

riana12
17. júl 2009

teda tie 2-3 vetvicky, to je na jeden pohar, myslim, ze max. 10 listkov ale kludne staci aj menej. v obchode som kupila mätu v takom obale, pisali,ze hmotnost 35g, lenze mäty je tam neurecno. z toho balenia by som urobila mojito pre celu nasu ulicu 😀

riana12
17. júl 2009

Bamb, este sa uvidi 😅.

bamb27
17. júl 2009

a ako ides vikendovat? ...mas uz nejaku predstavu? ...ci len privedies do dokonalosti recept na mojito?

riana12
17. júl 2009

no myslim, ze recpt je uz dokonaly az az 😀 😀 😀 😀 skoda, ze som uz vcera nemala limetky, este by som robila dalej 😀 len kto by mi to pil? 😅
dneska kupim, bo neocakavane budem cez vikend s priatelom, tak ho chcem aspon v sobotu pripit 😀 😀 😅 😅

bamb27
17. júl 2009

vidis.. to je dobry napad, pripity priatel bude ochotnejsie debatovat o comkolvek budes chciet 😉
ozaj a v akom obchode si kupila tu mojitovu "sadu"

riana12
17. júl 2009

pripity priatel bude akurat hucat na plnu pusu prip. robit hluposti, ze ho radsej odterigam spat 😀 ale nieeee 😅
no vsetko som kupila v kauflande, mas poruke?

bamb27
17. júl 2009

poruke mam na opacnej strane mesta, len neviem preco ale kaufland vobec nemam rada.. ale zas maju tam celkom dobry vyber vina 😀 😎 😀

riana12
17. júl 2009

no ako som v stredu zistila, pretoze tam chodim raz za uhorsky rok, tak tam maju vela veci...vsak ked som v tom obchode nasla matu,limetky,biely rum,limetkovy sirup...najma ten sirup, inde som ho nejak ani nevidela. a dokonca mali na vsetky tieto surovinky akciu 😀 no nekup to,ked ti tak nukaju 😅

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre