Opäť sa posnažíme ale až od (po) roku 2010

z.ubrienka
23. mar 2009

ahojte, mozno nie ze možno ale skôr určite je na takúto tému ešte skoro. Ale tak dúfam že nie som jediná ktorá by chcela mať bábätko až tak "neskôr"(tj, o 2-3-4a viac rokov), dúfam že nie som jediná ktorá takto plánuje do budúcna.. 😅 .. 😀

zuzanockamt
17. júl 2009

no ved to je uz jedno kolko to trva, vybavis a budes cakat, kym ti to pride 😉 😉 😉

cipsinka
17. júl 2009

no ved jasne,mna to uz zaujimat nebude poviem manazerka nech robi reklamaciu tam nie u mna,ze ja za nic nemozem 😅 😅 😅 😅 😅 😀 😀 😀 😀 😀

zuzanockamt
17. júl 2009

veru 😀 😀 😀

cipsinka
17. júl 2009

a viem,ze ma byt register iba tri mesiace stary a ked som nastupila v sept.na letisko tak moj register mal rok aj mesiac,a nikoho to nezaujimalo 😀 😀 😀 😀 😀 😀 asi si to nik nevsimol 😕 😕 😕 😕 😕

zuzanockamt
17. júl 2009

no to hej, nesmie to byt starsie ako 3 mesiace ... tu na to pozeraju

cipsinka
17. júl 2009

zuzi ved aj tu na to pozeraju a vidis letisko co najviac si potrpia na takychto kontrolnych veciach a nejako to prehliadli 😕 😕 😕 😕 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐

zuzanockamt
17. júl 2009

no tak to je ozaj divne 😕 😕 😕

cipsinka
17. júl 2009

ale tak ja som sa samozrejme neozyvala 😀 😀 😀 😀 ,ale tak zas si zober,ze ma zamestnali kvazi na 6 tyzdnov tak to brali asi tak jednym uchom dnu a jednym von a potom,ze uz mi predlzili zmluvu ich to moc netankovalo 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 A zas otravovat krstneho aby vybavoval,tak radsej som cusala 😉 😉 😉 😉

zuzanockamt
17. júl 2009

no tak to si odvazna ... ja som v tychto veciach velmi dosledna, by som im to tam ani nezaniesla, kebyze to nemam tak ako ma byt 😅 😅 😅

cipsinka
17. júl 2009

tak ja som tiez dosledna a keby naaaahodou si to vsimli,co som vedela,ze nie tak by som sa spravila hlupou a hotovo 😉 😉 😉 😉 😉 A ver,ze dosledna som,lebo vacsinou ludi co sme teraz dostali tie papiere,ze mame ist na Gardu tak na to seru povedal,ze si to vybavovat nejdu tak to je podla mna odvaha 😉 😉 😲 😲 😲 tak urcite sa za to bude platit a asi im je luto dat eurace ale ked ich vyhodia tak potom budu plakat 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄

zuzanockamt
17. júl 2009

no ved jasne ... treba mat veci na poriadku 😉

leatea
17. júl 2009

ahojte 🙂 ake mate plany na vikend? ja chcem okrem poriadku aj cosi upiect a navarit..no na to potrebujem ist do obchodu a vonku akurat prsi 😠

zuzanockamt
17. júl 2009

ahoj lea ... ja zatial plany nemam ... uvidim ako sa to vsetko vyvinie ... ale urcite nebudem varit ani piect ... co ma tesi 😀 ... potrebujem este oprat obliecky na periny a tak ... a u nas hlasia na vikend dost skarede pocasie, tak aspon mi nebude luto, ze som doma 😝

leatea
17. júl 2009

no aj tu vraj hlasia skarede pocasie..ale ja potrebujem ist na nakup..potom nech si kludne aj leje..ale aspon na hodinku by nemuselo 😅
a mas nejaku knihu,ked hlasia skarede pocasie..ja tu svoju urcite vytiahnem a zacnem citat..

zuzanockamt
17. júl 2009

teraz som si doniesla od sestry jednu, mala by som ju zacat citat, ale sa mi nejako nechce ... neviem sa uz tak sustredit na citanie ako kedysi 😝

leatea
17. júl 2009

aj ja mam problem s knihami..ale to bude zrejme preto,ze su v anglictine 😀
a co mas za knihu?

pojdem do toho obchodu..ked zmoknem,tak uschnem..ale chcem aspon cosi kupit..lebo zajtra ma caka druha cast nakupu..len pockam este chvilku a dam cosi nahravat..

zuzanockamt
17. júl 2009

neviem presne nazov ... nejaka psychologicka, tak som zvedava, co to bude ... sestre sa pacila, vraj je dobra

leatea
17. júl 2009

jaaj..no ja radsej nejaku detektivku..

zuzanockamt
17. júl 2009

ja detektivky nemam rada ... ani v telke a ani knihy ... mam dost stresov aj v skutocnosti, tak si nepotrebujem este takto zvysovat adrenalin 😝 😝 😝

leatea
17. júl 2009

tak ja som to vzdala..ak by nahodou prestalo do polhodinky,tak pojdem..ak nie..budem to musiet stihnut zajtra..

leatea
17. júl 2009

no ja si tak aspon moju domyslavost trenujem 😀

zuzanockamt
17. júl 2009

u nas je zatial pekne a hlavne horuuuuuuuuco 😝 😝 😝 ... som velmi zvedava ako bude zajtra, ci sa ozaj to pocasie az tak zhorsi

riana12
17. júl 2009

avojtee 😉

leatea
17. júl 2009

tak ja som sla nakoniec do toho obchodu a dobre som spravila..prestalo aj prsat..tak ma to celkom potesilo..ale zajtra musim navstivit aj iny obchod..

riana12
17. júl 2009

aj ja som dneska pobehala po pa obchodoch, co som potrebovala, kupila som, tak fajn. este som aj o hodku z robotky sla skor 😅 takze mi to padlo vhod a dosla som domov o 2 hodky skor ako keby som z roboty sla nomalne 😀

zuzanockamt
17. júl 2009

riana ... tak to si pekne postihala 🙂 😉
ja som si konecne pozehlila tu kopu pradla, co sa tu na mna divala uz aspon 2 tyzdne 😀

riana12
18. júl 2009

Dobre ranko (alebo uz dobry den? 😀)

zuzanockamt
18. júl 2009

Ahojte 🙂
tak aj tu som prisla pozdravit a idem o chvilu kukat Priatelov na Markize 😵

cipsinka
18. júl 2009

ahojte tak ja som hore drahusik este spi ale pojdem ho za chvilocku zobudit lebo povedal,ze do deviatej ho mam nechat a potom budit a uz je po deviatej a trielime do mesta ale nejako sa zmraka dufam,ze nebude liat 😕 😕 😕 😕 😕

zuzanockamt
18. júl 2009

tak MM uz je prec ... isiel znova pomahat ... ja este upracem trosku, zavesim pradlo, naobedujem sa a pojdem asi za nim

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre