Opäť sa posnažíme ale až od (po) roku 2010

z.ubrienka
23. mar 2009

ahojte, mozno nie ze možno ale skôr určite je na takúto tému ešte skoro. Ale tak dúfam že nie som jediná ktorá by chcela mať bábätko až tak "neskôr"(tj, o 2-3-4a viac rokov), dúfam že nie som jediná ktorá takto plánuje do budúcna.. 😅 .. 😀

leatea
21. júl 2009

riana..a co sa u vas deje? 😕

inac..sorry,ze zas pisem tak pomaly,ale pustila som si uragan 😅

zuzanockamt
21. júl 2009

lea ... aj ja pozeram uragan a akurat som aj dovarila veceru 😀

riana12
21. júl 2009

ja 🙄 bo by som sa chcela pokupat v bazene a on uz chcel aj v nedelu, len bola zima, aj ked on je ako ladovy medved...

zuzanockamt
21. júl 2009

tak ale hlavne, ze nebol proti 😉

riana12
21. júl 2009

ved sa aj patrilo, ked sa mi sam ponukal na vikend 😀 nech je to obcas aj fifty-fifty 😀

zuzanockamt
21. júl 2009

😀 😀 😀 ... a cez vikend budete zase spolu? ... ako daleko od seba to vlastne byvate? 😕

riana12
21. júl 2009

Zuzi, vikend je este daleko, netusim, co bude 😕 No byvame od seba tak 40-45 km, ja v jeho bydlisku robim a on robi cca 15 km od nasej dediny 😅

zuzanockamt
21. júl 2009

aha ... no pekne to mate 😀 ... ale 45 km je v pohode 😉

riana12
21. júl 2009

no vsak sa cele dni len obiehame 😝 😀

leatea
21. júl 2009

riana..a vy spolu nebyvate? 😨

zuzi..no mne mily napisal,ze pride az neskor..tak mam casu na varenie 😀 a kedze mi je konecne lepsie,tak neplanujem nic tazke jest..len si nakrajat sala t a cibulku a sup jogurt do toho 🙂 to staci ako vecera..

riana12
21. júl 2009

Lea, nie, nebyvame. Kazdy u svojich rodicov.

zuzanockamt
21. júl 2009

lea ... ja tiez nemam MM este doma, ale som varila, nech mame aj na zajtra 😉 ... no ja keby som si dala teraz na vecer cibulku, tak asi umrem do rana ... nerobi mi to moc dobre na travenie

leatea
21. júl 2009

aha..no tak sa navstevujete teda aspon riana..a ako casto sa vidite?

zuzi..no ja este porozmyslam nad tou cibulkou..mne uplne staci salat..

zuzanockamt
21. júl 2009

ja som si uz dala polievocku kyslu z faulkovy strukov ... mnaaaam 😵

riana12
21. júl 2009

Lea, v poslednom case je to bieda, za 3 tyzdne sme sa videli 2-3x (?), iba v poslednych dnoch som to hodila za hlavu, takze na srandicky mam cas. mlademu som k veci svoje povedala a je na nom, ako sa zariadi... 😕

Mam daku robotecku, rychle porobim a potom este pridem. Len moc nepokecajte, kto to bude potom citat? 😝 😅 😀

zuzanockamt
21. júl 2009

riana ... neboj budeme brat na teba ohlad, aby si to necitala az do polnoci 😀

leatea
21. júl 2009

no o chvilku to konci..kedze to stahujem..spomaluje mi to pc..ale o chvilku to bude v poho 🙂 ale dobra cast 🙂

tiez by som si dala nejaku polievku..ale to by musela byt kuracia

zuzanockamt
21. júl 2009

ja mam rada hocijake polievky ... len drzkovu nie 😝

leatea
21. júl 2009

ja musim zas davat pozor na stravu..takze ja mam vyberany jedalnicek 😅 ale zvykla som si..lebo vela ludi sa cuduje,ze co potom jem..takze vzdy sa riadim tym,ako mi je 😕

ale musim spravit nejaku tu fazulkovu polievku..ako si ty asi robila..

riana..no to je teda dost malo..ale hadam sa to zlepsi..ved je leto

zuzanockamt
21. júl 2009

no ja som si tiez zredukovala stravu podla mojho traviaceho systemu, lebo tiez to nie je bohvieco, ale zvykla som si a je to v pohode 😉

leatea
21. júl 2009

ja som si sla spravit ten salat..ale len salat a jogurt..a am tu take keksy ako suchare..tak to mam k tomu 🙂
len este lieky potom musim zobrat..

co planujes na vecer?

riana12
21. júl 2009

baby, vy tusim do bodky plnite, co vam clovek povie 😀 mam taku medzipauzu 😀

zuzanockamt
21. júl 2009

vecer nic moc ... telka a spat 😀 ... ako vzdy 😅

riana12
21. júl 2009

ja cakam, kym pracka doperie, vyvesiam a este daco porobim. to je iba na chvilku, talkze nestresujem a vysedavam tuto 😀 😀

zuzanockamt
21. júl 2009

ja pojdem kuknut pradlo do kupelne, ci je uz suche a idem kuknut na nete TV program, co davaju vecer 😕

riana12
21. júl 2009

no ja zase idem na chvilu prec 😉

zuzanockamt
21. júl 2009

oki 😉

leatea
21. júl 2009

no ja som sa nejdla..a asi si tu posedim..mily pride neskoro..tak mam este cas rozmyslat,ci navarim obed,alebo zajtra skocim na nakup a spravim cosi lepsie..

zuzanockamt
21. júl 2009

lea ... a co chces varit?

leatea
21. júl 2009

rozmyslam nad zeleninovym rizotom..ale to asi zavolam manzelovi a opytam sa..esteze mam cas..a zajtra rozmyslam nad paprikasom 😝

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre