Opäť sa posnažíme ale až od (po) roku 2010

z.ubrienka
23. mar 2009

ahojte, mozno nie ze možno ale skôr určite je na takúto tému ešte skoro. Ale tak dúfam že nie som jediná ktorá by chcela mať bábätko až tak "neskôr"(tj, o 2-3-4a viac rokov), dúfam že nie som jediná ktorá takto plánuje do budúcna.. 😅 .. 😀

zuzanockamt
21. júl 2009

ja mam nastastie navarene aj na zajtra ... stvrtok a piatok nemienim varit a nieco musim vymysliet na vikend 😝 😅

leatea
21. júl 2009

no ja varim zvacsa kazdy den..a vzdy na den dopredu..lebo tu maju hlavne jedlo veceru..a to ja teda nemusim..
a mileho si o chlebe dva dni v kuse neviem predstavit

zuzanockamt
21. júl 2009

tak ja si viem MM predstavit dva dni aj o chlebe 😀 ... nie je predsa decko a ked chce moze si uvarit nieco aj sam

leatea
21. júl 2009

no ten moj nevari nejako..a ja si neviem predstavit mat nenachystane jedenie pre neho..hlavne,ked pracuje..ale to bude asi vychovou 😅

zuzanockamt
21. júl 2009

lea ... ked pracuje je to ine ... to aj ja som varievala vzdy, ale ked ma aj on cas, tak si moze pripravit aj sam ... a okrem toho teraz je doma le rano a vecer, tak naco mam varit, obed aj veceru ma u rodicov ... a ja hoci som manzelka, tak nie som pre nikoho sluzka, aby som ho obskakovala ... mne nikto nenachysta a nenavari, hoci chodim do prace ... ked chcem jest, musim si navarit sama ... a neviem, ci to je vychovou ... u nas bolo navarene vzdy ... ale ja nie som zienka domaca ... radsej si pokvakam s kamosom na pokeci ako vyvarat

leatea
21. júl 2009

no ja mozem aj kecat,aj varit..ale to bude tym,ze ja som dost starostliva..ale zas mu poviem,ked potrebujem pomoc..takze niekedy pekne pride a pomaha..a riad poumyva bez problemov..jednoducho timova praca..tiez mu neplanujem robit sluzku..

zuzanockamt
21. júl 2009

ved ja tiez som aj na nete a aj robim domace prace ... ale mna to jednoducho nebavi, nerada varim a peciem atd ... ked mam chut, tak hej ... proste nie som ten typ starostlivej zienky ... bola som ... kdysi ... ale uz ma to chvalabohu preslo 😀 😀 😀

leatea
21. júl 2009

to si ako moja sestra..ta radsej upratuje..ale varit a piect moc nemusi..takze ta chapem..
ja zas rada travim cas v kuchyni a nevadi mi to..

zuzanockamt
21. júl 2009

tak ja ani to upratovanie moc nemusim 😀 😀 😀 ... co uz ale narobim, ked to vsetko sa musiiiiiii 😀

leatea
21. júl 2009

no treba troska viac zarabat a niekoho si platit 😀

zuzanockamt
21. júl 2009

tak do mojich veci by som teda nikoho nepustila ani keby som zarabala miliony ... a tak dokladne ako ja to aj tak nikto iny neurobi 😀 😀 😀

nelynka
21. júl 2009

tak ja co musim to nerobim, robim len to co chcem a na co mam naladu 😀

zuzanockamt
21. júl 2009

ahoj nely 🙂 ... a ty co si si na kona vyhradila len vecerne hodiny 😀 ... veru tak, pravdu mas ... aj ked ja robievam aj to, na co nemam naladu 😝

leatea
21. júl 2009

no ja som si troska este zacvicila a je dobre..

nely..no ty si sa aj ukazala 😅

zuzanockamt
21. júl 2009

lea ... ved si uz dnes cvicila, nie? 😕

leatea
21. júl 2009

to bolo na orbitreku 😀 teraz som chcela len tak trosicka na tom disku..kedze na nom som dlho necvicila

zuzanockamt
21. júl 2009

aha ... no ty si sikovnica 😉

leatea
21. júl 2009

no to budem,az budem na svojej povodnej vahe 😀

zuzanockamt
21. júl 2009

tak ja sa uz na svoju povodnu vahu asi tak rychlo nedostanem ... teraz mam 68 - 70 a mavala som tak okolo 63 😅

nelynka
21. júl 2009

hej ukazala som sa, teraz sprdele pocitam vybavicku pre drobca bez oblecenia 😀
hihi..

som sa zase napapala.. 🙂

nelynka
21. júl 2009

tak vyslo mi nejakych 40 000 bez oblecenia uz aj s kocarom 😀 😀

zuzanockamt
21. júl 2009

nely ... 40 000 bez oblecenia??? ... a to co vsetko chces pre boha kupovat?

nelynka
21. júl 2009

zuzi vsetko len zakladne veci ako postielka, vanicka, kocik, monitor dychu, flasky, kozmetika, podlozky na prebalovanie, autosedacka, deka do kociara, fusak, postelne pradlo, povlecenia, prestieradla, teplomer, odsavacka na sopliky, prosto len a len zakladne veci...

zuzanockamt
21. júl 2009

tak ja som to este v zivote nepocitala ... my budeme mat postielku od svokrovcov alebo od sestry alebo od svagra 😀 ... monitor dychu kupovat nebudem ... autosedacka je sucastou kocika ... ja sa nad tym nejako este nezamyslam ... ked uvidim // potom budem riesit

nelynka
21. júl 2009

tak my mame na slovensku postielky dve u mamky, ale jednu chcem odniest do KE a druhu nechat u nas domka aby sme nemuseli kupovat aj cestovnu postielku..
jasne ze kocar tam robi len 15 000 a ten co chceme my vajicko nema..je to len sportovy a hlboka korba...takze tak..
a monitor dychu chcem, pre mna to nebudu zbytocne peniaze, nemozem predsa byt pri dietati cely cas a skusat ci dycha, tohto sa bojim lebo kamoske tak zomrela mala ked mala 4mesiace..

zuzanockamt
21. júl 2009

ja nechcem drahy kocik ... sestra teraz pozerala nejaky na nete a stal len okolo 250€ aj s autosedackou 😉

leatea
21. júl 2009

nely 😨 😨 😨 to si teda v dobre drahom obchode nakupovala 😨 😨 😨

si tu sumu neviem predstavit..ale my napr budeme mat cestovnu postielku..uz len preto,ze sa da zlozit a nezabera tolko miesta..kociar? no ktovie aky bude..ale aj s autosedackou..a kedze sme v zahranici,tak nakupime len potrebne veci..to ked poviem milemu,ze kolko treba na to dat podla tvojich vypoctov..to aby u zteraz sporil 😀

nelynka
21. júl 2009

a ja som to pocitala len teraz tak orientacne aby som vedela s kolkymi prasulami pocitat..my to bohuzial nemame po kom zdedit, kedze nikto z rodiny este babetko nema..takze musime kupovat setko nove..
a to este oblecko nepocitam ale to sa da setko pekne postupne, ked budu prasulky nazvys.. 🙂

zuzanockamt
21. júl 2009

ja chcem investovat max. tych 25 000, co mi da stat 😉

nelynka
21. júl 2009

leus, tak ja som ratala priemer, jasne ze tu vo vypredajoch zozenies aj lacnejsie..
ale my uz kocik davno mame vybraty aky chceme len farbu este rozhodneme..
je to z tych trosku drahsich ale viem ze nebude uzky a kratky ako vecsina a viem ze je kvalitny a to dietatku doprajem...
ale radsej budem pocitat s vecsou sumou ako s mensou a pak sa do nej nezmestim 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre