Opäť sa posnažíme ale až od (po) roku 2010

z.ubrienka
23. mar 2009

ahojte, mozno nie ze možno ale skôr určite je na takúto tému ešte skoro. Ale tak dúfam že nie som jediná ktorá by chcela mať bábätko až tak "neskôr"(tj, o 2-3-4a viac rokov), dúfam že nie som jediná ktorá takto plánuje do budúcna.. 😅 .. 😀

nelynka
22. máj 2009

ahoj lea tak uz sa chystate to je super..
ja uz len cakam kedy dozreju ceresne a visne a vypravime sa tiez na cestu na daleky vychod 😀 😀

zuzanockamt
22. máj 2009

ahoj lea ... a kedy to vlastne letite? ... ja idem zajtra k nasim a v nedelu este neviem, co sa bude diat, ak bude pekne, mozno niekam skocime s MM

nathali
22. máj 2009

joooj tebe bolo dnes ale dobre mi ostatne sme musely pracovat :( no ale zajtra si aspon oddychneme cez vikend urcete nieco vymyslime ale co to nikdy do predu netusim

leatea
22. máj 2009

ideme zajtra v noci..okolo jednej vyrazame..takze dnes je posledna tu..

nely..tu uz maju ceresne v zelovoci..ale su este dost drahe..a kam na vychod chodievate?

oddychovat treba..hlavne,ked je vonku pekne..a ked prsi,tak sa oplati citat knihu v posteli 😀 inac..tu budeme mat v pondelok volno..ale to si neuzijem 😅 nevadi..radsej si posedim u kadernicky 😀

zuzanockamt
22. máj 2009

lea ... tak to uz mate cestovnu horucku, nie? 😅 ... nech vam to teda dobre dopadne, aj balenie a aj cesta, nech je vsetko Ok a dovolenku doma si poriadne uzite ... na ako dlho idete? ... a odkial odlietate?

nelynka
22. máj 2009

lea ale ja cakam kym dozreju na strome vies kolko ich mame boha, este aj predavat budem moct chodit

chodievame do KE ku svokrovcom.. 😝

leatea
22. máj 2009

nely..tak potom posli aj tu 😀 ja ti poslem cosi anglicke na oplatku 😀 😀 😀

zuzi..letime zo stanstedu..ale cesta je dost dlha..no uz sa obaja veeelmi tesime..ved ja som naposledy bola v oktobri doma..co je dost davno..

zuzanockamt
22. máj 2009

lea ... aj my sme odtial leteli, na letisku sme boli za cca 20 minut, lebo sme byvali vo vychodnom londyne, na walthamstow

riana12
22. máj 2009

Ahojte, este som sa sem prisla na chvilu mrknut.
Lea, takze uz idete na SK? 🙂

nelynka
22. máj 2009

lea keby vydrzali taku cestu tak ti poslem milerada 😀

riana12
22. máj 2009

Aka som ja friska, este som aj ja chcela prispiet s vikendovym programom 😅
Zajtra idem s priatelom do kina na Anjelov a demonov, ostanem unho do nedele, mali by sme hodit este jeden vazny rozhovor, ale ked ja uz na take debaty nemam chut ani nervy 😝

zuzanockamt
22. máj 2009

riana ... kasli na rozhovor a uzivajte si vikend, aj tak sa vsetko nakoniec skonci tak ako sa ma a my sa iba zbytocne snazime a riesime a stresujeme 😉

leatea
22. máj 2009

ahoj riana..pozriem,ci mam co si chcela..ak ano,tak poslem

zuzi..my sme v zapadnom londyne..takze len hodina do centra..ale pojdeme inym nocakom..tak to bude len 20min cesty a 20min busom..a potom takmer 1,5hod autobusom na letisko..

nely..a kedy ich mavate? 😀

leatea
22. máj 2009

zabudla som napisat..ideme na tyzden..v nedelu letime naspat..ale z brna 😎

zuzanockamt
22. máj 2009

lea ... to len tak kratucko, ja by som si ani nestihla uvedomit, ze som doma za tyzden ... ja som taka stastna, ze sme sa uz do UK nevratili

riana12
22. máj 2009

Zuzi, ten rozhovor si vymyslel priatel.
Doteraz on odolaval mne, ked som si chcela problem v zaciatkoch vydebatovat, teraz mam zas ja 100 chuti odolavat 😠 😀. Ale tak inu naladu mam teraz a inak na tom mozem byt v nedelu, ze mi rozhovor padne aj vhod. Ked ja uz to v podstate ani neriesim.
Nema vyznam sa tym teraz zatazovat. Skor sa tesim na to kino, polroka sa uz chystam 😀 A potom som nam naordinovala vypadnut von, dufam, ze bude pekne 🙂

Lea, uplne v pohodicke, nemusis sa ponahlat, ked to aj hned neposles alebo to vobec nenajdes. Nic zivotu dolezite 😉 Ale dakujem za ochotu 🙂

leatea
22. máj 2009

riana a co to idete zas riesit? ten vas vztah alebo co?

zuzi..no ja chdim len tak na tyzden..akurat tak vsetko vybavit,co potrebujem a po navrate si konecne oddychnem..no nevadi..aspon uvidime rodinu a budeme pocut slovencinu 😀 a hlavne sa bude jazdit po pravej strane 😀

zuzanockamt
22. máj 2009

lea ... ja uz by som sa naspät nevratila za nic na svete, neznasala som to tam

nelynka
22. máj 2009

lea neviem kedy budu kezde sme tu prvy rok 😀
ale pocitam v juny urcite uz budu zrele 😉

nelynka
22. máj 2009

ja sa lucim, lea uzi si slovensko 😀 😀
papa bru nocku

riana12
22. máj 2009

Hej, Lea. Zas vztah. Sice sme si uz x-krat nieco povedali, slubili, ale ked sa to neplni. Sice mna uz teda u mladeho trapi nieco ine, ale jeho zas trapi stale to iste, ako keby nevedel pochopit, ze danu vec sme uzavreli... A uz sa takto v rozhovoroch motame cez 2 mesiace. A este sa cuduje, co som stale smutna, na nicom sa nesmejem, ze mam len negativne naladene myslenie. Preto aj nemam chute zacinat s nedelnym rozhovorom. Pretoze peknu sobotu si do..riem jednym neprijemnou, smutnou debatou.

riana12
22. máj 2009

Dobru nocku, Nely.

leatea
22. máj 2009

zuzi..no ja som tu,lebo chcem cosi robit na co mi treba anglinu a tu sa ju rychlejsie naucim..ale tiez mi to tu cim dalej,tym viac vadi..

nely..pekne sny prajem..urcite sa ozvem po prilete 🙂

riana..no to musela byt dost zla vec,ked sa uz o nej nechces bavit..a zrejme polovicka je dost nechapava,ked nevie pochopit,ze sa na tu temu nechces bavit..niektore veci nie je dobre riesit stale dookola..

zuzanockamt
22. máj 2009

lea ... aj ja som sa chcela zdokonalit v angline, ale kaslem na to ... chcem zacar studovat anglinu tu u nas ... je to len dvojrocne studium a doplnim si tak aprobaciu o treti predmet ... to mi staci

riana12
22. máj 2009

No hej Lea, uz je to neprijemne, ked sa to omiela dookola. V kostiach citim, ze este chvilu a pokazi sa aj to posledne pekne, co ostalo. Mna uz len trapia bezne prevadzkove zalezitosti - v poslednych tyzdnoch sme boli fakt malinko spolu, ked uz sme spolu travili cas, vzdy sme sa stihli povadit a ja som bola este viac nanic, nez predtym...
A on dokaze vytahovat len tu jednu zalezitost, na ktorej sa aj tak nikdy nezhodneme ☹

riana12
22. máj 2009

Babulky, nejdem vam tu uz smutnit. Idem troska zrelaxovat do vane, pobalit dake veci a tesit sa so vsetkych sil na KINO 😀 😀

Majte sa tu zatial pekne, paaa. Dobru nocku vam zelam 🙂

leatea
22. máj 2009

zuzi..ja si potom mozno rozsirim o chemiu 😅

riana..no mozno je najvyssi cas porozmyslat,ci ma vztah zmysel..nie je nic horsie ako sa klamat a nahovarat si nieco,co nie je pravda..

nathali
22. máj 2009

ahoj holky mozem sa pridat na kus reci ak este nespite?

zuzanockamt
22. máj 2009

riana ... tak dobru noc a daj vediet potom ako vam dopadol vikend
nathali ahoj, kludne sa pridaj 😉

nathali
22. máj 2009

dakujem a co porabate ked sa vam este nechce spinkat? ja som rada ze som chvilu doma a nemusim nic robit 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre