Opäť sa posnažíme ale až od (po) roku 2010

z.ubrienka
23. mar 2009

ahojte, mozno nie ze možno ale skôr určite je na takúto tému ešte skoro. Ale tak dúfam že nie som jediná ktorá by chcela mať bábätko až tak "neskôr"(tj, o 2-3-4a viac rokov), dúfam že nie som jediná ktorá takto plánuje do budúcna.. 😅 .. 😀

zuzanockamt
20. júl 2009

nie nic zaujimave sa nechysta ... ja nemam prazdniny, ale dovolenku 😉 ... a uz len 2 tyzdne, v auguste normalne robim 😝 ... trochu sa nudim, ale to len preto, ze MM teraz chodieva pomahat, kebuze je doma, tak chodievame kazdy den niekam 😉

riana12
20. júl 2009

tak ma tu zase mate 😀

zuzanockamt
20. júl 2009

no vitaj opät medzi nami 🙂 ... co porabas?

riana12
20. júl 2009

sliepnam na pc, platila som si teraz jeden sek cez e-banku, tak ze reku kuknem aj sem 😀

leatea
20. júl 2009

aha..som myslela,ze mate volno az do polovice augusta..asi kazda skola to ma inak..

riana..no ahoj opat 🙂 a zaplatila si to?

zuzanockamt
20. júl 2009

lea ... ale ja teraz nerobim v skole 😉 😉 😉 ... teraz robim v CVC, je to sice skolske zariadenie, ale s celorocnou prevadzkou 😉 ... skola az od septembra, zmluvu tam mam sice od 1.8., ale zaciname az 25.8. 😉

riana12
20. júl 2009

Lea, hej zaplatila. Bola to iba chvilocka, teraz kysnem tu 😀

leatea
20. júl 2009

jaaj..vidis,som myslela,ze si uz v skole..tak to beriem spat teda..

riana12
20. júl 2009

Zuzi a nechces sa vymenit s tym volnom? 😀 😀

zuzanockamt
20. júl 2009

no ten chaos ma caka az od septembra veru ... teaz si este mesiac uzijem najlepsiu pracu aku som kedy za svoj zivot mala 🙂

leatea
20. júl 2009

zuzi..a preco ju opustas?

zuzanockamt
20. júl 2009

lebo mam zmluvu len do 24.8. a bolo to len na zastupovanie za MD ... sice mi ponukli, ci este nechcem ostat dlhsie, ale ja som uz vo februari podpisovala zmluvu do ZS, takze sa neda ... nemozem ich nechat teraz v skole plavat ... je to dost zlozite

leatea
20. júl 2009

jasne..tak je dobre,ze potom hned nastupujes niekde inde..hlavne,ked chcete aj babo..tak bude lepsie,ked budes mat na dlhsiu dobu miesto..

zuzanockamt
20. júl 2009

no neviem, ci to bude na dlhsiu dobu ... zatial mam zmluvu na jeden skolsky rok, potom sa uvidi, ale babo nezavisi aj tak od mojej prace, ale od prace MM 😖

leatea
20. júl 2009

ja viem..ale uvidis,podari sa aj jemu..a mozno sa podari,ked ty dostanes dobu neurcitu a tak budes mat aj potom istu pracu..nezabudaj,vsetko ma svoj dovod 🙂

zuzanockamt
20. júl 2009

ja velmi v tej skole na dobu neurcitu nechcem ... je to dost od ruky a vela cestovania 😝 ... ale ked nic ine, tak bude dobre aj to 😖
ja viem, ze vsetko ma svoj dovod 😉

leatea
20. júl 2009

ja si myslim,ze my sa zacneme este len snazit a ty uz budes rodit 😀

co dobreho pozeras v telke?

zuzanockamt
20. júl 2009

lea ... nehroziiiiiii ... neverim tomu, ze to bude tak rychlo ... ak sa samozrejme len tak nahodou nepodari 😕
teraz kukame na JOJ profesionalov, potom budeme na Markize Prci, prci, prcicky2 a potom znova na JOJ mafstory ... taka lahka zabava 😀

leatea
20. júl 2009

tak to mas dobre..ja pozeram novu..a akosi som sa aj pozabudla napisat sem 😅

zuzanockamt
20. júl 2009

ja uz moc nepozeram, lebo MM stale prepina, pretoze na JOJ davaju teraz nejky hisoricky film ... nejaka legenda ci co a mna to moc nebavi teda 😝

marionn
20. júl 2009

Ah 😉 jte dievčatá. my už jedno bábo máme, no uvažujeme o druhom. A stále sa nevieme rozhodnúť pre ten - podľa nás - najsprávnejší čas. Najprv sme chceli 2 roky, ale teraz uvažujeme 2,5 - 3... no sme my teda povedená dvojka 😀

zuzanockamt
20. júl 2009

marionn ... to veru neviem, aky je ten najspravnejsi cas, ale pokial vas trapi len vekovy rozdiel medzi surodencami, tak ste stastni ludia 😉 😉 😉 😉

leatea
20. júl 2009

zuzi..no ja som si teraz zapla markizu..neviem,co pozerat..tak to necham tak..aj tak mi treba povesat pradlo 😅

marion..ahoj..tak to mate pekne starosti 😅 no je to uz na vas..a aj na tebe,kolko chces byt na materskej 😉

zuzanockamt
20. júl 2009

ja chcem este kuknut mafstory a potom uz len spat, nech sa mi rano podari skor vstat a ist k tej dokine 😉

marionn
20. júl 2009

máte pravdu,sú to pekné starosti 🙂 A vy by ste kedy chceli? Prepáčte, no nečítala som všetko. 😅

zuzanockamt
20. júl 2009

marion ... my s MM zacneme az vtedy, ked bude mat MM pracu ... najskor sme chceli aj väcsi byt, ale kasleme na to, bude aj v jednoizbaku ... predsa len roky idu 😅 😖

marionn
20. júl 2009

no tak to chápem. držím palčeky, nech je rýchlo prácička. Vy máte jednoizb.?

nelynka
20. júl 2009

ahojte zenuse, este to tu frci? 😀 😀

zuzanockamt
20. júl 2009

no mame svoj vlastny byt, ale len jednoizbovy - 25 m2 😖 ... a MM uz pracu nema pol roka ako sme sa vratili z UK, takze si myslim, ze to len tak rychlo nebude 😖

nelynka
20. júl 2009

my zaciname vtedy ked budem mat pracu ja pre zmenu a aspon po skusobnej dobe 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre