Opäť sa posnažíme ale až od (po) roku 2010

z.ubrienka
23. mar 2009

ahojte, mozno nie ze možno ale skôr určite je na takúto tému ešte skoro. Ale tak dúfam že nie som jediná ktorá by chcela mať bábätko až tak "neskôr"(tj, o 2-3-4a viac rokov), dúfam že nie som jediná ktorá takto plánuje do budúcna.. 😅 .. 😀

zuzanockamt
7. júl 2009

je to velmi narocne povolanie, hlavne na psychiku ... mna to nastastie bavi, ale co ma nebavi, je pohlad kazdy mesiac na vyplatnu pasku 😖 😖 😖 ... za tu pracu, namahu a usilie je to len uboha almuzna od statu a ucitel si zasluzi dvojnasobok toho, co mame teraz ... to budem tvrdit stale ... ja nepoznam ucitela, ktory by si na dietati vybijal zlost ... bohuzial, ale v skolach je vela deti, ktore vlastni rodicia jednoducho nezvladli a cakaju, ze skola to napravi ... bohuzial, skola uci, vychovava rodic

cipsinka
7. júl 2009

no nemas celkom pravdu moj mensi brat a aj sestra museli prestupit z jednej skoly na druhu a nebola v tom chyba vychovy 😠 😠 😠 😠 😠 😠 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 ,lebo potom pol triedy bola banda nevychovanych vagabundov????????????????Deti poodchadzali zo skol a ucitelku po dvoch mesiacoch vydrbali zo skoly lebo bola katastrofalna a zasluzila si to co jej patri 🙄 🙄 🙄 🙄

cipsinka
7. júl 2009

a jasne,ze z jedneho hladiska mas pravdu,ze dnesne decka strasne rychlo dospievaju a co uz oni robia to uz nema obdobu 😠 😠 😠 😠 Ked moja sestra prisla zo skoly s tym,ze jej spoluziaci uz maju laptopy,MP3 a podobne mojej mame len oci isli z jamok vybehnut,ze co sa to uz deje 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄

zuzanockamt
7. júl 2009

mozno su taki ... ja som sa nastastie s takymi nestretla ani ako dieta a nemala som ani takych kolegov, ci kolegyne

zuzanockamt
7. júl 2009

cipsi ... v tom, ze maju MP3 a NB nie je problem, nech maju ... ale nech maju aj rodicov a nie len dospelych spolubyvajucich v jednej domacnosti, ktori ich financuju 😉

cipsinka
7. júl 2009

zuzi my sme mali len tuto skusenost s touto ,,pani ucitelkov,, 😉 😉 😉 😉 😉 ale uz je pohoda deti su na inej skole a mame svaty pokoj to bolo pred 4 rokmi ked sestra nastupovala do prvej triedy a brat bol tretiak 😉 😉 😉 😉

zuzanockamt
7. júl 2009

ideme na nakup, potom tu este vecer kuknem,ak tu niekto este bude 😉

cipsinka
7. júl 2009

zuzi no asi tak presne si to napisala,ze dospelych spolubyvajucich v tomto s tebou suhlasim 😉 😉 😉 😉 😉 Nastastie nasi rodicia sa nam plne venovali a mama s nami stravila hodiny nad knizkami a co som nepochopila v skole mi doma ochotne vysvetlila 😉 😉 😉 😉

cipsinka
7. júl 2009

pani ucitelkou 😅 😅 😅 😅

nelynka
7. júl 2009

zuzi kazda praca je namahava a nie je tak platena ako ucitelia..
mozes byt rada ze dostanes tolko kolko dostanes...na slovensku to je vynikajuci plat.... 😉

co sa tyka ucitelov, aj ja som mala jedneho profesora na gympli ktory si chodil na detoch zlost vybijat a aj na zakladke si pametametam uvitela ktory na hodiny chodil len preto ze musel! a potom sa to odrzkadlovalo aj na vyuke a aj na chovani sa k ziakom..

neviem..myslim ze v skole decko stravi polovicu 3/4casu za tie roky co do skoly chodit musi, takze skorej vychovava skola, rodic uz len dohliada na to aby ta vychova sla spravnym smerom..

to je moj nazor 😀

cipsinka
7. júl 2009

nely 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ty si to vsetko zhodnotila sikulka si 😉 😉 😉 😉

nelynka
7. júl 2009

😀 😀 😀 😀 😀 : 🙂 🙂 🙂 😉

cipsinka
7. júl 2009

dnes som kupila drahemu tricko dufam,ze mu bude dobre lebo sa odstrelim 😨 😨 😨 🤐 🤐 🤐 🤐 a samoska hnede ked ja taaaaaaaaaak milujem hnedu a on vlastne nic hnede nema 😕 😕 😕 😕

nelynka
7. júl 2009

xixi...ja mam tiez rada hnedu celkom, ale len tmavu, svetlohnede moc ee...
ale najradej bielu, ciernu a najnovsie mooooc fialkavu, ta sa mi strasne lubi poslednu dobu 😀

cipsinka
7. júl 2009

ja mam hnedu rada na vseeeetky sposoby a fialkovu tez moc moc moc ta je na druhom mieste ked chcem na nieco draheho spracovat musi to byt jednoznacne fialove on miluje na mne fialovu vraj tato farba a hneda sa mi najviac hodia a aj ked mi nieco on sam kupuje vzdy je to fialove tak uz mam koooopu veci fialovych 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

zuzanockamt
7. júl 2009

no dobre skolu uz fakt nejdem riesit ... mam na to svoj nazor 😉
baby mam otazku ... moze byt zena tehotna, aj ked ma normalne MS - viac-menej normalnej intenzity? 😕

cipsinka
7. júl 2009

zuzi ano moze ba je to dokonca normalne ked zena ma v prvych mesiacoch MS ale si myslim,ze je to ojedinele 😉 😉 😉

zuzanockamt
7. júl 2009

ved aj ja som o tom citala tu na konovi, ale vraj vtedy je ta MS slabsia a aj kratsia, tak neviem 😒 😕

cipsinka
7. júl 2009

ale ozaj len v tych prvych resp.v prvom mesiaci potom uz to treba riesti doktorom 😉 😉 😉

zuzanockamt
7. júl 2009

ved ale ked nevies, ci si alebo nie si tehotna, tak co nariesis s doktorom 😅 😅 😅 ... jedine, ze ti test ukaze

cipsinka
7. júl 2009

tak aj ja viem,ze je kratsia a aj trosku slabsia,no neviem neviem ci je zena tehotna ked sa z nej valiii prud krvy,treba ist za doktorom a je po probleme ten ti hned povie co a ako 😉 😉 😉 😉

zuzanockamt
7. júl 2009

zo mna sa veru uz davno nevalili prudy krvi 😀 😀 😀 ... ja nastastie len tak decentne 😀 😀 😀

cipsinka
7. júl 2009

no ved ano ale ta zena co si mysli,ze je tehotna musi mat na to asi nejaky podnet,ze si to mysli nie???? 😅 😅 😅 😅 Tak povie dokt.co ju trapy,ze ci by to mohlo byt a hotovo asi si len tak ta zena nevymysli,ze je tehotna nie??

zuzanockamt
7. júl 2009

ved jasne 😉 😉 😉 😉

cipsinka
7. júl 2009

tak mne kym by chodila normalne mrcha tak by ma ani nenapadlo,ze mozem byt tehotna 😅 😅 😅 😕 😕 😕

cipsinka
7. júl 2009

ozaj uz ste sa vratili z obchodu??Ste rychlovky 😕 😕 😕 😕

zuzanockamt
7. júl 2009

ani mne, ale necitim sa velmi vo svojej kozi a mam uz druhy mesiac bolesti v podbrusku, nechuti mi cokolada a ani nemam rano chut na ranajky - co je teda velky nezvyk u mna a chodim veeeelmi casto na WC cikat - tak ma uz napadlo vselico ... a obidva cykly mi meskala MS tri dni a predtym som mala vzdy pravidelne cykly - 25 - 26 dni

zuzanockamt
7. júl 2009

hej cipsi vratili ... mame Lidl cca 10 - 15 minut chodze od domu 😉

cipsinka
7. júl 2009

ahaa zuzi tak skus testnut to by ti malo uuuuurcite ukazat,mozno aj z tohto tepla a zmenou pocasia ti nemusi chutit 😉 😉 😉

mimomu
7. júl 2009

zuzi a preco myslis ze ti meskala 3 dni?lebo mne tak isto. 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre