Opäť sa posnažíme ale až od (po) roku 2010

z.ubrienka
23. mar 2009

ahojte, mozno nie ze možno ale skôr určite je na takúto tému ešte skoro. Ale tak dúfam že nie som jediná ktorá by chcela mať bábätko až tak "neskôr"(tj, o 2-3-4a viac rokov), dúfam že nie som jediná ktorá takto plánuje do budúcna.. 😅 .. 😀

zuzanockamt
15. jún 2009

riana ... najlepsie je neriesit, aj tak sa to vsetko nejako samo vyvrbi 😅 ... ja uz tiez stale vsetko neriesim ... aspon nie nahlas a je to lepsie 😉

etuska
15. jún 2009

Idem baby ulozit Misku spat-u nas je 9p.m tak najvyssi cas 😅 Mrknem neskor

riana12
15. jún 2009

Etus, uz som na tom tak, ze neriesim, do akej miery uz je to faakt moc intimne ☹. Co je mi luto, ale co narobim?! Ale uz som zazila aj intimnejsie temy a baby ziju.
Zuzi, ved ako som hovorila, ze mi je luto, ze babatko este nie, ale zas ho nechcem priviest do takehoto prostredia... 😔.

zuzanockamt
15. jún 2009

riana ... ved vsetko sa deje tak ako ma 😉 ... ja tomu verim 😉

riana12
15. jún 2009

Zuzi, ved prave. Mozno sa tu budem o rok-dva z mojej terajsej situacie len smiat (mozno este viac nariekat, kto vie), ale mas pravdu. Vsetko je na nieco dobre. Uz som si aj ja parkrat povedala, ze toto a toto sa stalo len kvoli tomu, ze sa mi neskor prihodilo nieco super, ze z niecoho nedobreho teraz vlastne tazim 🙂

nathali
15. jún 2009

ahoj holky nespite?

zuzanockamt
15. jún 2009

riana ... no vidis 😉
nathali ... ahoj ... este nespime ... si tu uz dlho nezavitala 😕

nathali
15. jún 2009

joooj mam toho teraz dost 😅 a teraz som dovarila veceru 🙂 ako sa mas?? 😀 😀 😀 😀

zuzanockamt
15. jún 2009

ja som tiez cez vikend nestihala, ale dnes uz celkom dobre ... stihla som aj jahodovy dzem navarit 🙂
mam sa primerane okolnostiam, veku a zdravotnemu stavu 😀 ... celkom to ujde 😉 ... a ty ako?

riana12
15. jún 2009

Zuzi, len kto vie, ako bude vyzerat ta buducnost a kedy nastane obrat k lepsiemu a to je pre mna to najhorsie, ta neistota (aj ked si ju v zivote uzijem az-az).

Ahoj nathali a co dobreho si navarila? 🙂

zuzanockamt
15. jún 2009

riana ... ved to iste neviem ani ja, co bude, ako bude, kedy bude ... ale uz som si na tu neistotu zvykla a viem, ze si nmeozem nalinkovat urcite veci 😉

riana12
15. jún 2009

Zuzi, ten zdravotny stav. Sedeli sme s kolegom este na obednej prestavke, cakali na ostatnych kolegov, tak sme sa nieco pustili do reci a ja mu vravim, ze nejak ma cely den bolia bedrove klby, na oboch nohach, chvilu mi trva, kym to rozchodim a tak. Tak nahodil vyraz a itazku, ze vsak som aka mlada, ze to zvyknu az tak 40-tnici 😕. No co uz. Ale uz aj dost sedivych vlaskov mam 😀 😀.

nathali
15. jún 2009

riana:nemysli na to co bude ale zi to co prave je nikdy nevies ci sa ti zivot nezmeni z minuty na minutu. robila som zapekane zemiaky s brokolicou syrom a smotanou
zuza hmmmm klobuk dola ja dzemy neviem ja to radsej kupim 🙂 ale take dobri jahodovi by som si dala 🙂

riana12
15. jún 2009

nathali, som povaha, pre ktoru je cakanie nieco nenormalne, tazke...

zuzanockamt
15. jún 2009

tak ja sedive vlasy nemam, iba jeden som si raz nasla, ale uz sa mi asi niekde zase stratil ... ja som sa dnes citila dost naprd, mala som nizky tlak a cely den mi bolo zle od zaludka, tak som si na obed dala len zeleninovy salat so syrom a vecer uz som zase vyzierala chladnicku 😀 ... a mam nejake divne pocity v podbrusku, uz sa asi blizi ovu konecne, lebo tento cyklus nejako meska ... zvyknem ju stale mavat na 11. - 12. - ty den a teraz je uz 16. - ty den a nikde nic .... tak neviem, co su to zase za moresy ... to sa mi stalo iba raz,hned ako som vysadila HAK a inak chodila vzdy pravidelne 😕

zuzanockamt
15. jún 2009

nathali ... ja som dzem robila druhykrat v zivote 😉 ... mali sme dost jahod, svokra nam poslala jedno vedierko, tak som spravila ... kupene nie su take chutne ako domace ... ja nejako velmi nezavaram, ale lekvare spravim ... chcem este aj marhulkovy robit, ak zozeniem nejake pekne zrele marhulky 😵

nathali
15. jún 2009

zuza noo tak to mas dobre mne meska uz asi dva tyzdne a dali mi vyvolavacku a este stale nic ,som aj taka nafuknuta alebo jaka no ale priatel je nadseny a hladka mi brusko 🙂
prestante so sedivimi vlasmi sak dnes mame aj farby a tie vsetko skriju 🙂

riana12
15. jún 2009

No mne chcela mama vcera jeden sedivy vytrhnut, ze to strasne bije do oci. Ale ani nevladala, lebo ho mam strasne pevny. Este som ju aj zahriakla, ze ja si ten vlasik cenim, ze si ho len tak nechcem dat dolu 😀

nathali
15. jún 2009

baby ja sa idem vyvalit na gauc a pozerat film 🙂 tak sa zatial majte papa zajtra 🙂

zuzanockamt
15. jún 2009

nathali ... ale mne nemeska MS ... iba ovu 😉 ... takze myslis, ze si tehu ... no to by bolo super

zuzanockamt
15. jún 2009

nathali ... tak dobru noc

riana12
15. jún 2009

Nathali, no neviem ako vy, ja som na svoje sedinky pysna 😀 Mna to netrapi, mozno ma niektori ludia budu brat vaznejsie, ked zbadaju sedinky 😀 😀 😀 😀

riana12
15. jún 2009

Dobru noc, nathali 🙂

zuzanockamt
15. jún 2009

tak ja by som skor privitala nejake vrasky, lebo väcsinou ked ma vidia, tak nevedia, ci vykat alebo tykat 😀

riana12
15. jún 2009

Ja si uz niekedy robim srandu, ze ak raz pojdem v 30 rodit (cakam, ze budem vtedy povacsine sivovlasa), tak si budu mysliet, ze si dosla babka odrodit vnuka 😀 😀 😀

zuzanockamt
15. jún 2009

riana ... tak to mas dobre, ja by som chcela vyzerat trosku starsie ... kedysi ma to potesilo, ked mi tipovali menej rokov, ale teraz dva a pol roka pred 30-kou ma aj dost hneva, ked mi tipuju niektori aj menej ako 18 🙄

zuzanockamt
15. jún 2009

idem do postele ... dobru noc 😵

riana12
15. jún 2009

Ja uz som to niekde spominala, ale prvykrat mi vykali 10-rocne deti, mala som dvanast. Potom dalsie take vyznamnejsie navysenie mojho veku, ked som koncila zakladnu a jedna sa ma patala, ze aku vysoku koncim 😀.

Dobru nocku, Zuzi 🙂

leatea
15. jún 2009

ahojte..akosi uz nemam cas tu moc chodit 😕 nestiham normalne..alebo som unavena..hadam,ked sa nam zacnu prazdniny,tak to bude lepsie..
co mate nove? my len to,ze sme rezervovali auto na ten vikend..uz sa to blizi 🙂 len musime ist este na nakup..

riana12
16. jún 2009

Bre ranecko

---------------------------------------------------
Manželka se ptá manžela:
"Kdybych spadla do řeky, skočil bys pro mne?"
A manžel odpoví: "A kdybych řekl "ano", spadla bys?"
---------------------------------------------------

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre