Opäť sa posnažíme ale až od (po) roku 2010

z.ubrienka
23. mar 2009

ahojte, mozno nie ze možno ale skôr určite je na takúto tému ešte skoro. Ale tak dúfam že nie som jediná ktorá by chcela mať bábätko až tak "neskôr"(tj, o 2-3-4a viac rokov), dúfam že nie som jediná ktorá takto plánuje do budúcna.. 😅 .. 😀

riana12
21. jún 2009

Bola som vyse 2 hodky vonku, vytrhavala som burinu. Teraz som sa bola zase najest, este zlopnem maskrtku a ked sa mi trocha krize zregeneruju, pojdem posadit par kvietkov 🙂

nathali
21. jún 2009

tak si taka pracovita????jokj ja som taka leniva :(nic sa mi teraz nechce

nelynka
21. jún 2009

ahojte
aj ja som tu nachvilku..
riana opakujes? ja som sla kuknut od zahradky a setku burinu som rovno aj vyplela ked som tam bola 😀 😀 😀

zuzanockamt
21. jún 2009

no teda riana ... ty si sikovnica ... my dnes len lenosime 😀 ... akurat sme sa naobedovali a o chvilocku si dame kavicku poobednajsiu a nejaku dobrotku 😵

zuzanockamt
21. jún 2009

baby, ja vas teda obdivujem s tou burinou a stymi zahradkami ... ja som to neznasala sa rypat v zemi 😝

riana12
21. jún 2009

Nely, neopakujem 😝 😝 😝.
Len ked je to vonku vcelku v pohode, nedalo mi to nevyuzit.
Mala som strasnu chut na nejaky netradicny kolacik, len nejak surovin nemame ani na jeden 😀 😝 ☹. A obycajny "pocheraj" nemusim.

riana12
21. jún 2009

Zuzi, lenze ked neberies zahradku ako povinnost, tak je to uplna pohoda. Ja si tam idem vzdy psychicky oddychnut, hlavu vyvetrat 😀.

zuzanockamt
21. jún 2009

riana ... ved hej ... musis mat k tomu vztah ... ja som to vzdy mala ako povinnost 😀

riana12
21. jún 2009

Ale aky utlm na man teraz dosiel 😔 🙄. Normalne by som sa vyvalila, do ruky knihu (len ci by som ju v ruke udrzala 😀).

Jeeej, prave zacalo krasne svietit vonku. Asi by som sa mala poamly zacat zberat, aspon par kvietkov nech posadim a budem mat na 1-2 dni pokoj a troska cistejsie svedomie 😅.

riana12
21. jún 2009

Tak tiez sa mi niekedy nechce, ale niekedy ma to zas taha von, fakt iba preto, ze ma nikto s nicim neotravuje, ze jedina starost je trocha to prekopkat, nieco vytrhnut, poliat,...

nelynka
21. jún 2009

riana aj ja mam uz chute na kolac ale brutalne, idem vysondovat nejaky z ceresni a urobim 😀

riana12
21. jún 2009

No ja si cez tyzden nieco nakupim niektory den si nejaku dobrotu potom upeciem. A chcem aj nejaky ten likerok alebo baileysok urobit, bude posusnanicko 😵.

riana12
21. jún 2009

Babulky, tak ja este mozno na hodku vypadnem von, ok? 😉 Kym pocasie praje.
Zatial paaa 🙂

zuzanockamt
21. jún 2009

ja mam suroviny na tiramisu, ale urobim ho asi az na buduci vikend alebo pocas tyzdna ... dnes mame este dezertne piskoty kupene, takze to nam bude stacit

nathali
21. jún 2009

baby mate skveli recept na skveli kolac tak sem s nim 🙂
nel,riana vy ste dnes take aktivne ale necudujema sa ja keby mam zahradku tak tam vysedavam a nieco porobim sak to cloveka tak potesi ked vydi vysledok 🙂

nelynka
21. jún 2009

ja som zabudla piskoty mame cornut boha a kukala som na ne ale asi urobim len klasiku bublaninu...mnam mnam..musim ist na ceresne xixi

zuzanockamt
21. jún 2009

nathali ... ja zvyknem robit len take jednoduche kolaciky - piskotove cesto s ovocnou zelatinou a tvarohom a slahackou ... a potom este nepecene kolaciky - ako je napr. tiramisu

cipsinka
21. jún 2009

zuzi asi ano ja nejem len maso so zemiakmi,ryzou a taaaak podobne,cize puding nemiesam s nicim tak si myslim,ze ano a aj keby nie tak mi to je nejako jedno 😉 😉 😉

nelynka
21. jún 2009

nathali klasika piskota, supni do toho ceresne, posyp cukrom a hotovo 😀

zuzanockamt
21. jún 2009

ved jasne cipsi 😉 🙂

cipsinka
21. jún 2009

zuzi vies nieco o delenej strave??Lebo ja viem iba to,ze by sa nemalo miesat zemiaky s masom a s ryzou este to na niecom pozostava??

cipsinka
21. jún 2009

samozrejme nejem nic smazene a mastne a nepijem sladke vody 😉 😉 😉 inak neviem co este 😕 😕 😕 😕

zuzanockamt
21. jún 2009

cipsi idem pohladat ... mala som niekde v mailoch cely ten rozpis 😉

cipsinka
21. jún 2009

zuzi budem rada 😵 😵 😵 😵

nathali
21. jún 2009

nel tak take viem robit ja som myslela najake co robite len obcas 🙂

zuzanockamt
21. jún 2009

cipsi ... mala by si to mat v IP 😉
nathali ... ja robievam obcas orechovo kavovy kolacik

nelynka
21. jún 2009

nath ked sa mi bude chciet tak ti napisem jeden recept co som si doniesla od mamky, vyzera dobre ale este som to nerobila...chcem vyskusat ked budem mat potrebne veci, ale teraz idem na tu bublaninu...ceresne som si vykostkovala pekne a idem cesticko mnam mnam urobit 😉

zuzanockamt
21. jún 2009

nely ... ty si riadne rychla 🙂 ... to si uz stihla aj naoberat aj vykostkovat? 😉 🙂

cipsinka
21. jún 2009

zuzi dakujem prislo mi to si zlata 😵 😵 😵 😵 ,no v podstate vsetko dodrziavam len s masom jem taky dietny chleba resp.suchar a to som nevedela,ze nemam tak jest ale ja nezjem maso same to je strasne tazke na zaludok,ale myslim si,ze ten suchar nie je az taka veda nie??

zuzanockamt
21. jún 2009

cipsi ... mäsko by si mala jest len so zeleninkou, ale myslim si, ze ten suchar neuskodi ... ja som si zvykla kupovat taky celozrnny chlieb - bol uplne tmavy a taky vlhkejsi zabaleny normalne v obale od nejakeho nemeckeho vyrobcu ... bol aj dost drahy, lebo 500 g stalo okolo 45 korun volakedy, ale dost zasytil ... bol narezany na 5 platkov velkych ... ja som si ich davala na polovicu este a kazdy den som zjedla max. 2, takze mi to vydrzalo na tych 5 dni jedno balenie

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre