Opäť sa posnažíme ale až od (po) roku 2010

z.ubrienka
23. mar 2009

ahojte, mozno nie ze možno ale skôr určite je na takúto tému ešte skoro. Ale tak dúfam že nie som jediná ktorá by chcela mať bábätko až tak "neskôr"(tj, o 2-3-4a viac rokov), dúfam že nie som jediná ktorá takto plánuje do budúcna.. 😅 .. 😀

nathali
19. júl 2009

ale nemala si problemy s ms alebo bolesti vajecnikov ci nieco podobne??

zuzanockamt
19. júl 2009

nie nemala som ziadne bolesti a ani problemy s MS ... ja som doteraz nemala s cyklom ziadne problemy ... aj pred HAK to bolo v pohode ... to az teraz sa zacali objavovat bolesti 😖

nathali
19. júl 2009

no mne je dnes strasne zle asi si pojdem lahnut na kauc a odpocivat

zuzanockamt
19. júl 2009

ja som mala rano take stavy, ze mi bolo zle ... trapil ma mechur ... ale teraz uz je to fajn celkom ... som zvedava, kedy sa zase ozve 😝 😝

nathali
19. júl 2009

mna pekne boli podbrusko a najviac lavy vajecnik ale ani ms mi neprisla uz druhy mesiac je to rovnake :(

leatea
19. júl 2009

zuzi a co za bolesti?

nathali..pekne sa rozloz a oddychuj..a ako ide snazenie?

zuzanockamt
19. júl 2009

lea ... mna obcas pobolieva podbrusko ako pred MS ... predtym som to nikdy nemavala

nathali
19. júl 2009

noo moc nie tento tyzdem bol pre priatela viac pracovny :( no co uz ale planovala som dnes snazilkovanie tak snad to vijde 🙂nemozem byt ako nehybna mrtvola 😖
lea a ty sa ako dlho snazis?

zuzanockamt
19. júl 2009

nat ... tak treba ist k dokimu, nech ti spravi hormonalny profil, ked ti to takto nechodi a nejake vysetrenia, nech vies na com si

nathali
19. júl 2009

ja som mala minuly mesiac cystu a potom bolo dobre ale terat to znova zacina boliet nejak podobne a ja sa bojim aby som ju zas nemala jasne k dr sa uz chystam a o ten hormonalny profil ho mam poziadat sama?

zuzanockamt
19. júl 2009

nat ... skus mu to navrhnut ... uvidis ako zareaguje 😉 ... ja sa chystam zajtra, mala som ist uz skor, ale bola som leniva ... ale zajtra sa uz donutim ... len sa bojim, ze bude mat dokina dovolenku 😝

nathali
19. júl 2009

no tak ja mu to poviem snad mi nepovie ze co sa staram do jeho prace 😖 🙂 tak sa majte ja idem oddychovat 🙂

zuzanockamt
19. júl 2009

nat ... a to sa ti ta cysta potom sama stratila, ci ako to je?

zuzanockamt
19. júl 2009

maj sa nat 🙂 ... ja o chvilu tiez odchadzam ku svokrovcom za muzikom 😵

nathali
19. júl 2009

nie dali mi injekciu a potom to preslo

leatea
19. júl 2009

nathali..ja sa zatial len davam dokopy..musela som prestat,lebo som mala zdravotne problemy..uzivala som vitaminy na zlepsenie..a teraz sa musi telo spamatat z toho..a potoms a uvidi..ale skor ako dalsi rok nezacneme..kvoli skole..

nathali
19. júl 2009

noo tak sa aspon das doporiadku 🙂 a potom si to uzijes 🙂
zuzi musela mi prasknut keby nie tak by to museli spravit asi chirurgicky bleee 😝 tak papa

nelynka
19. júl 2009

ahojte babule, tak ja hlasim marhulky nejake zavarene a zajtra ideme na marmeladku, mnam mnam...
len mi dosli pohariky uz 😀

leatea
19. júl 2009

ahoj nely..posli aj tu 😀 stacia kompoty 😀

nelynka
19. júl 2009

lea sak si prid nabrat 😀

leatea
19. júl 2009

tak nazbieraj a posli 😀

nelynka
19. júl 2009

to mam daleko, blizisie to bude ked prides a naberies si 😀 😀

zuzanockamt
19. júl 2009

ja sa chystam uz asi tyzden na trh ist kuknut na marhule, lebo chcem robit dzem, ale stale mi to nejako casovo nevychadza 😅

nathali
19. júl 2009

😀 ahooooj uz som tu 😀 😀 😀

nelynka
19. júl 2009

zuzi tak nastastie kupovat nemusim, som volala s mamkou a ta hned ze nech ho nerobim a ja ze preco..a ona ze urob urob..vyskusaj, ze ani nema cisty marhulovy doma len s rybezlami..ta ja ze vyskusam a donesiem jej ochutnat 😀

zuzanockamt
19. júl 2009

no ja na trhu kupim domace ... mam to za dobru cenu ... ale neviem, ci stihnem 😀 ... ak nie, tak kupim rovno aj dzem 😀 ... lebo zajtra ma MM volno, tak idem naplanovat nejaky vylet a v stredu tak isto ... k lekarke pojdem teda v utorok ... hadam sa nic nezhorsi 😅
vitaj nat 🙂

nathali
19. júl 2009

baby ze sa vam to chce robit tie dzemy! ja by som radsej kupila aj ked domaci je domaci

nelynka
19. júl 2009

zuzi, ja v tomto usetrim, staci vyjst na dvor..a mam domace..

nath, mna to bavi, nie je to narocne, a potom som na seba hrda ked vidim ze chuti..a nemusim minat peniaze na kupenske a dost usetrim kedze u nas sa to papa dost casto...
vlastne prave preto som chcela dom aby som si vela veci dopestovala co nemusim kupovat ako zeleninu a ovocie

zuzanockamt
19. júl 2009

nat ... mna to sice moc nebavi, ale MM zje toho dost a tie v obchode, co su skoro ako domace, tak su aj dost drahe ... tak radsej kupim ovocie v lete, ked je lacnejsie a spravim ... ale len ked mam cas 😉 ... inak vsetko kupujem, lebo to pestovat nemam kde a ani ma to nebavi 😀

nathali
19. júl 2009

hej zelenina taka ta domaca ta nema chybu a ani ovocie no v tomto mas pravdu 🙂 mna to asi chyti pri miminku 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre