Opäť sa posnažíme ale až od (po) roku 2010

z.ubrienka
23. mar 2009

ahojte, mozno nie ze možno ale skôr určite je na takúto tému ešte skoro. Ale tak dúfam že nie som jediná ktorá by chcela mať bábätko až tak "neskôr"(tj, o 2-3-4a viac rokov), dúfam že nie som jediná ktorá takto plánuje do budúcna.. 😅 .. 😀

riana12
2. jún 2009

Ahojte, na chvilu som tu zase, troska som pocitala, odkedy som odisla 🙂 takze byvanie a saticky riesite?

zuzanockamt
2. jún 2009

ahoj riana ... ja skor byvanie ako tie saty 😀 ... ale ani byvanie nie az tak velmi intenzivne ... aspon zatial 😉

riana12
2. jún 2009

A ja neriesim ani jedno z toho 😀 😝 😔

zuzanockamt
2. jún 2009

ved ja mam tiez teraz ine veci,ktore su prvoradejsie

riana12
2. jún 2009

Tak ja vseobecne, co sa buducnosti tyka, nemozem a ani nechcem riesit 😝
MOzem tak riesit piatkovu skusku, potom chcem zabehnut v pondelok do banky, v utorok uz asi ideme na chatu, potom ucenie na poslednu skusku a bodka. Tot moje riesenie 😝

zuzanockamt
2. jún 2009

no riana, aj ti trosku zavidim, ze nemusis nic podstatne riesit ... aj ja by som mala rada znovu len taketo starosti 😉 ... ale tak uz som si tym presla ... VS casy su za mnou ... akaaaaa skoda 😀 ... tak uz sa treba pohynat dalej 😅

riana12
2. jún 2009

Ja uz by som mozno aj rada riesila nieco podstatne, nie len taketo prkotinky. Niekedy si pripadam taka nevyznamna 🙄 alebo ako to nazvat...
No ja uz inak teraz pomaly zacinam "saliet", ze ak zdarne urobim Bc., co dalej? Bo nas odbor v Ing. nebudu/neplanuju otvarat a iny odbor asi tazko najdem, co by mi vyhovoval.

zuzanockamt
2. jún 2009

no tak skoncis ako Bc., ci chces ist silou-mocou dalej? ... ja som tiez chcela riesit byvanie a spolocny zivot, ked som koncila skolu, nevedela som sa dockat, kedy zacneme s MM spolu byvat, ale teraz by som zase chcela mat taky bezstarostny zivot ako na VS 😀

cipsinka
2. jún 2009

presne riana aj ja si pripadam niekedy taka nevyznamna super si to napisala 😉 😉 😉 😉 😉 😉 .

Akurat som citala,ze jedna mamicka pisala ostatnym babam,ze ako je mala zacina rozpravat a,ze ona jej spieva kolo,kolo mlynske a mala si to na ulici vyspevuje ,ze kokotiiiiiiiii,kokotiiiiiiii baaaaaaaaaaaaac 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ja som sa tak nasmiala som to aj drahemu citala tak tiez sa rehotal,ze tie deti si hned daju vsetko do svojej reci 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😅 😅 😅 😅

cipsinka
2. jún 2009

no ja by som urcite so studentskym zivotom teraz nemenila akosi by sa mi uz urcite nechcelo ucit a ako pozeram v dnesnej dobe je vyska na dve veci 😅 😅 😅 😀 😀 😀 😀 😀 😀

zuzanockamt
2. jún 2009

cipsi ... 😀 😀 😀 ... no to su deti

zuzanockamt
2. jún 2009

tak mne by sa aj ucit chcelo ... mne sa na skole pacilo a aj ma to bavilo ... ja som rada, ze mam VS 😉 ... v mojom povolani by sa bez toho ani nedalo 😉

riana12
2. jún 2009

No ja az tak silou-mocou nechcem. Iba co som troska patrala po vhodnych Ing. odboroch, tak nic nenachadzam. Nechcem to ale silit, bo citim, ze po Bc. si budem musiet dat pauzu, bo uz zacinam fucat z posledneho. Teraz treti rocnik bude "o hubu".

nelynka
2. jún 2009

ani ja by som nemenila terajsi zivot za studentsky
mam teraz sice viacej starosi ale o to krajsich a prijemnejsich..

zuzanockamt
2. jún 2009

my sme na VS na vyber nemali ... ak sme chceli z toho nieco mat, tak sme museli tahat do konca, lebo u nas sa vtedy este statnice na Bc. po tretom rocniku nerobili ... a mali sme este aj klasicke hodnotenie ... ziadne pisemnka ako teraz 😀

zuzanockamt
2. jún 2009

tak ja som niekedy uz z tych starosti dost unavena 😅

riana12
2. jún 2009

Zuzi, co ja by som dala aspon za nejaku normalnu starost a nie, co si kupim na desiatu do roboty 😖 ☹ 😢.

nelynka
2. jún 2009

zuzi to kazdy lenze zalezi od toho ako si tie starosti zoberies k srdcu, ked prehnane setko prezivas tak si z toho aj unavena to je zakonite...ked sa nad tym dokazes povzniest a povedat si dako bolo dako bude a zastresovat len ked je to nevyhnutne tak ti to neubera ani energiu zo zivota...

zuzanockamt
2. jún 2009

riana ... ja zase naopak 😀 ... o nic neprichadzas, neboj sa 😉

nelynka
2. jún 2009

riana aj to je starost 😀 😀
a tie ozajstne srarosti este pridu neboj 😉

zuzanockamt
2. jún 2009

nely ... kedysi som stresovala viac, teraz je to uz lepsie ... ako sme sa vratili z UK a po tych vsetkych skusenostiach uz to vsetko az tak neprezivam 😉

cipsinka
2. jún 2009

tak ja ziadne starosti nemam a ani mi nechybaju 😅 😅 😅 😅 😅

riana12
2. jún 2009

Ale baby, nerehocte sa mi tu 😒. Sice mam o volny cas postarane "praca-skola", lenze aj tak je to take nijake. Ved mi uz len povedzte, co su to za starosti, co si mam kupit na zajtra, a tak...

riana12
2. jún 2009

No jo, este mam starosti typu "moj kralicek". Eto vsio 😒

cipsinka
2. jún 2009

zuzi ved v UK ste boli len 9 mesiacov nie??Ved to je hrozne kratucko,co si mohla mat tolko starosti???? 😕 😕 😕 😕 😕 My sme tu vyse dvoch rokov a az take starosti sme nemali iba ked sme chceli samostatne byvat a taaaak ale to su tak normalne problemy kazdodenne 🙂

nelynka
2. jún 2009

rianaaa 😀 😀 😀 😀
neboj nic, este si tych starosti uzijes 😀 😀 😀
ja keby som ich nemala ani neviem ze zijem a to su staroti typu co dnes uvarim, kedy nabehnu peniazky na ucet a kolko, zislo by sa upratat a aj pozehlit a kedy sa chlap zase rozhybe 😀 😀 😀 😀

cipsinka
2. jún 2009

jasne ked je clovek v zahranici tak zo zaciatku je starosti dost ale zas az take hrozne to nie je.My sme to mali teda pekelne zlozite kedze sme byvali v dome s fetakmi a s jednym schizofrenikom,ale zvladli sme to a teraz sme samy a stastniiiiiiiiiiiiiiiiiii 😵 😵 😵 😵 😵 😵

riana12
2. jún 2009

Nely, no ja by som bola vdacna aspon za nejaku starost uz teraz. Ja som clovek netrpezlivy a zle znasam, ak mam na nieco dlho cakat... 😖

riana12
2. jún 2009

A Nely, tiez cakam, az sa mi chlap rozhybe 😒 😝

cipsinka
2. jún 2009

Mne zivot v zahranici pride jednoduchsi ked si tu len na zarobkoch samozrejme o tom sme sa bavili aj so znamymi s Piestatn ktori sa na SVK vratili minuly rok v maji a hovorili,ze ked clovek zije v zahranici kvoli praci tak to je jeho jediny problem mat pracu ale ked je uz clovek doma na SVK tak vtedy je tych problemov trosku viac 😉 😉 😉 😉 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre