Opäť sa posnažíme ale až od (po) roku 2010

z.ubrienka
23. mar 2009

ahojte, mozno nie ze možno ale skôr určite je na takúto tému ešte skoro. Ale tak dúfam že nie som jediná ktorá by chcela mať bábätko až tak "neskôr"(tj, o 2-3-4a viac rokov), dúfam že nie som jediná ktorá takto plánuje do budúcna.. 😅 .. 😀

cipsinka
2. jún 2009

ja som hladna a uz okrem bananov a jedneho pomaranca nemam ziadne ovocie 😖 😖 😖 😖 😖 😖 Mam chut na ceresne alebo jahody 😲 😲 😲 😲 😲 😲

riana12
2. jún 2009

Aha, no tak to som ti teda dobre naletela, ked si vyrukovala, ze to pre teba 😀 😀 😀

zuzanockamt
2. jún 2009

ja som akurat zjedla dva male kuracie rezniky, tak som si dobre pochutila 😀
riana ... nie som zase taka mrcha, ze by som si nechala vsetko len pre seba 😀 😀 😀

cipsinka
2. jún 2009

zuzi len rob chute 😠 😠 😠 😠 😠

cipsinka
2. jún 2009

dobre idem ja ku drahemu lebo pozera Priatelov nech nie je sam pa zajtra 😉 😉 😉

riana12
2. jún 2009

No Zuzi, to by som si o tebe nemyslela 😉

zuzanockamt
2. jún 2009

ja este draheho nemam doma, tak tu trcim a pozeram popri tom panelak 🙄

riana12
2. jún 2009

Ja teraz mrkam Erin Brokovich

riana12
2. jún 2009

No asi uz ste vsetky zo svojimi chlapmi 🙂
Tak ja radsej uz idem. Majte sa pekne, pa.

leatea
2. jún 2009

zuzi..tak posli manzela na matersku..teda otcovsku..a ty mozes chodit normalne do prace..a budete mat prijem tvoj a metersku k tomu..

riana..asi by si mala otvorit oci a mozno najdes niekde aj toho praveho..

nelynka
2. jún 2009

ahojte
tak som tu..

lea a vies ze to nie je zky napad? tiez som na to myslela ale uz som sla prec..
zuzi co na to povies?
poslat chlapa na matersku a ty normalne pracujes a vybavene 😉

nathali
2. jún 2009

chlap na materskej neznie zle ale asi by som to nechcela ja budem celych 9 mesiacov cakat na mrnusa a mne bude byvat spatne este si odtrpim porod tak si zasluzim vychutnat si babo doma

nelynka
2. jún 2009

nath ale ked zuzka nechce prist o peniaze a mm jej nepracuje tak to nie je zly napad..
ja by som teda chcele nechat mojho mm aspon par mesiacov na materksej, respektive na rodicovskej nech vie, co to je..nech si to zazije aj on 😉

nathali
2. jún 2009

ako hej ked ide o peniaze tak chapem

leatea
2. jún 2009

my tiez budeme rozmyslat nad tymto riesenim..hlavne,ked sa chceme zacat snazit dalsi rok..nechcem zbytocne cakat do 30..to sa mi zda dost dlho..navyse uz sa nas vsetci pytaju,co deti..

nelynka
2. jún 2009

lea aj mne sa to zda dlho a zbytocne cakat do 30ky, podla mna to uz je dost pozde zacat riesit dieta..
aspon pre mna urcite...

a pravdepodobne mam vybrate satky len musim pockat zajtra na mm kolko mi schvali peniazkov na nakup a ktore z tych troch alebo styroch mi schvali 😀 😀
ale typujem ktore lebo tie su asi najkrajsie..jaj ci sa tesim 😀 😀

leatea
2. jún 2009

nely videla som obrazky..no budem cakat,ze ktore si teda oblecies 🙂 a ako s tym fotenim.pojdete sa fotit?

nelynka
2. jún 2009

lea asi to tento rok nevyjde, uvidime kedy sa dostaneme domkov a ako na tom budeme financne, ale kym nemam stare saty predane a kupene nove take ako na fotenie chcem tak asi z toho nic nebude..
no ale uvidime co nam zivot prinesie 😀

nelynka
2. jún 2009

tak ja ide do hajan, dobru nocku prajem 😀

riana12
3. jún 2009

Breee ranko sa praje 🙂

A pravidelny prisun vtipov:
------------------------------------------------------------
Aký je rozdiel medzi ženou a sporákom?
Sporák stojí, aby hrial a žena hreje, aby stál!
------------------------------------------------------------

cipsinka
3. jún 2009

riana 😀 😀 😀 😀 😀 😀 esteze ta mame aspon den zaciname s dobrou naladou 😀 😀 😀 😀 😀 😀

Aj ja chcem vidiet toto nelkynich saticiek,kde si to lea videla 😕 😕 😕 😕 😕

cipsinka
3. jún 2009

joooj nam sa tu da dnes dychat,fuka vetrik a je pod mrakom huraaaaaaaaaaaaaaa,uz sme vcera boli nervozny lebo vecer bolo v tomto byte asi 100 stupnov a vobec sa nedalo spat boli sme ako v skleniku a teraz je uzasne joooj sa tesim 😎 😎 😎 😎 😎 😎

riana12
3. jún 2009

Ahoj Cipsuus 😉 Ko dobre, konecne znama tvar, ze tu nesedkam len taka sama a opustena 😀
Aj ja chcem vidiet Nelynkine saticky 😕

Od rana je tu krasne, sice hlasia okolo 21°C, ale vyzera to naviac. Len vietor pofukuje silnejsie
😒

cipsinka
3. jún 2009

no konecne sa vam vycasilo,nie??A ja som rada,ze sa nam trosku odcasilo 😀 😀 😀 😀 😀 😀

riana12
3. jún 2009

Tak je to uz lepsie, ale este tak do soboty hlasia prsat, zamracene. Od nedele by sa malo aj steplievat.
Tkaze ty si radsej, ked sa odcasuje? A cos neprisla teraz na aspon tyzden na SVK? Toho odcasenia by si si uzila az az 😀

Cipsi, nabuduce si dame vymenny pobyt. Ty sem a ja k vam 😀 😀 😀

nelynka
3. jún 2009

ahojte

pockajte hned vam hodim linky, len mi dajte minutku 😀

riana12
3. jún 2009

Cakame napate jak gumy na trenkach 😀 😀

nelynka
3. jún 2009

poslem vam to v IP lebo ako vidim tak mi to na mojejsvadbe zmazali aj ked neviem ake kontaktne udaje som tam vkladala ked sa bezne fotky kopiruju ale nevadi!!!

cipsinka
3. jún 2009

aj mne posli 😅 😅 😅 😅 😅 😅

riana ved my sme sa pred tyzdnom a pol vratili zo SVK a tam sme mali horucavy potom bol den klud lebo tu lialo a potom to zacalo 😎 😎 😎 😎 😎 😎 ako ja mam rada teplo ale odtial podtial,dnes chceme ist do toho velkeho parku hadam nebude liat 😕 😕 😕 😕 😕 😕 pod mrakom moze byt ale liat eeee 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄

nelynka
3. jún 2009

tak amet to v IP

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre