Opäť sa posnažíme ale až od (po) roku 2010

z.ubrienka
23. mar 2009

ahojte, mozno nie ze možno ale skôr určite je na takúto tému ešte skoro. Ale tak dúfam že nie som jediná ktorá by chcela mať bábätko až tak "neskôr"(tj, o 2-3-4a viac rokov), dúfam že nie som jediná ktorá takto plánuje do budúcna.. 😅 .. 😀

nelynka
11. jún 2009

ani nedodavaj, ja mam na to svoj nazor a stojim si za tym..
tak stiham, som sikula..
a stiham teraz popri konikovi aj zehlit 😀

cipsinka
11. jún 2009

normalne ako sme sa bavili vcera o tom zehleni tak v sobotu musim drahemu ozehlit gate na nedelu do prace 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 Drahy bol vcera vecer pre pradlo zo zinky a pohadzal to do tazky a ja som si myslela,ze to vytiahol z tej tasky a on to tam nechal cize vsetko je ako z kravskej huby,cize v sobotu to aj mna cakaaaa 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 a to ma hlavne veci do prace cize to musim ozehlit 😒 😒 😒 😒

cipsinka
11. jún 2009

do tasky 🙄 🙄 🙄 🙄

nelynka
11. jún 2009

cipsi 😀
tak vidis, aj na psa pride mraz 😀 😀 😀
ale zase toho nemozes mat vela, len par veci...
ja mam 5praciek, jedna sa susi a dalsia sa toci 😀 😀

cipsinka
11. jún 2009

no veru nely mas pravdu hlavna vec ako som sa tu vystatovala,ze nezehlim 😖 😖 😖 😖 😖 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 😅 😅 😅 😅 😅

nelynka
11. jún 2009

hehe 😀 😀 😀
ale vpohode..
ja pozera, na prvom zensky magazin popritom este akurat davaju kadejake recepty z jahod ta sa mi len slinky zbiehaju 😀

cipsinka
11. jún 2009

ja som akurat tiez na mimibazare a hladam co navarim a nasla som recept na dobry grenadir tak ho idem spravit,lebo ziadne maso doma nemam a ani syr a bez toho som ako hotentooot 😖 😖 😖 😖 esteze zajtra ideme na nakup 😉 😉 😉 😉 ale mam este zeleninku tak tu musim podojedat lebo zajtra sa robia cerstve zasoby 😵 😵 😵 😵 😵 😎 😎 😎 😎

nelynka
11. jún 2009

ja som vcer urobila drahemu to leco s vajcom a ja som mala fajny salatik jaaaj tak som si pochutila a dneska premyslam, ze by som urobila mesko na prirodno a kasu a k tomu bude mat zeleny salat zo zahradky..
a ja so urobim zase daku chalovacku fajnu 😀

cipsinka
11. jún 2009

no ja sa idem pustit do toho grenadiru lebo som hladna ako vlk 😕 😕 😕 😕 😅 😅 😅 😅 😅

nelynka
11. jún 2009

drahy mi volal ze mam dat dnuka hojdacku a pozatvarat okna ze ide paradna burka boha, ja tie burky tak neznasam ked som sama doma ☹

cipsinka
11. jún 2009

ju juuuj tak to bude asi velka burka ani ja nemam rada burky a toboz ked som sama doma brrrr 😒 😒 😒 😒 Inak aj tu sa zamracilo a aj schladilo a to som myslela,ze ako bude pekne a trt. 😠 😠 😠 😠 😠 Uz sa mi zemiaky varia cestoviny tiez kym som nakrajala cibulu tak som si poplakala a obed skoro hovoty 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

nelynka
11. jún 2009

tak ja so vybrala mesko a ja sa uz tesim na zeleny salatik booze milujem ho k zemiakovej kasi..
a dam k tomu nejaku zeleninku a bude mnam mnam a trosku zhresim, dam si par kociek meska k tomu 😀

cipsinka
11. jún 2009

ja tiez sa obsypem tonou zeleniny jedlo bez zeleniny sa mi ani nerata 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

cipsinka
11. jún 2009

a idem si dat nacitavat AKo som prezil,uz sa na to tesiiim 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

nelynka
11. jún 2009

xixi...vraj fingovali nehodu toho moderatora..
mne konci zensky magazin, som zvedava co pojde dalej, kym pozehlim..uz mam polku zasebou, rychlo to ide nejako

nelynka
11. jún 2009

prisla mi podpora jupiiii o 700kc viac ako som mala dostat 😀

cipsinka
11. jún 2009

no tak suposka 700kc potesiii.Dobre ja mam dovarene kuchyna upratana idem ja papat a pozerat tak zatiiiiiiiiiiiiim

nelynka
11. jún 2009

tak ja dozehlene, idem navarit a potom napapt..
a mozno aj povysavam ked sa mi bude chciet 😀

zuzanockamt
11. jún 2009

Ahojte 🙂
a tu zase nikoho 😕 ... u nas leje ako z krhly, aj krupy padaju ... taky lejak som uz davno nevidela ... len nech v sobotu neprsi

cipsinka
11. jún 2009

cauky,cauky uz som tu 😎 😎 😎 😎

cipsinka
11. jún 2009

ale vidim,ze vy tu nie ste tak ja letiiim pa

nelynka
11. jún 2009

ale kto tu neni, ja som tu

zuzanockamt
11. jún 2009

aj ja som zase tu 🙂

zuzanockamt
12. jún 2009

Ahojte 🙂
a to co, ze sme boli az na tretej strane ... uz aby sa vratila riana z dovolenky, lebo nejako to tu upada 😅 😀

nelynka
12. jún 2009

ahojte

zuzi to neni rianou, to je tim ze my s cipsinkou mame doma drahych a nestihame sem chodit... 😉

inak uz mam saty kupene 😀 😀 😀

zuzanockamt
12. jún 2009

ja stiham, aj ked je MM domka ... ale cez vikend asi stihat nebudem .... v sobotu som v praci a v nedelu sa niekam urcite pojde
ake saty si nakoniec kupila?

nelynka
12. jún 2009

zuzi aj ja stiham, lenze radsej sa venujem a lietame kade tade ako mam sedet za PC, dost sa tu nasedim ked je on v praci..
podobne tymto, ked odfotim hodim sem
http://www.coolboutique.cz/_images/mega/img4983...

zuzanockamt
12. jún 2009

nely ... ved jasne ... my sme teraz tiez dost malo spolu, kedze ja som v praci a MM chodi bratovi kazdy den pomahat na stavbu

zuzanockamt
12. jún 2009

tie saty vyzeraju celkom fajn ... a kupila si si tiez cierne?

nelynka
12. jún 2009

ta vidis..
my si teraz jeden druheho uzijeme, bude mat volno tyzden tak bude super..a potom ho kopnem do prace aby som si ja oddychla zase kus 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre