Opäť sa posnažíme ale až od (po) roku 2010

z.ubrienka
23. mar 2009

ahojte, mozno nie ze možno ale skôr určite je na takúto tému ešte skoro. Ale tak dúfam že nie som jediná ktorá by chcela mať bábätko až tak "neskôr"(tj, o 2-3-4a viac rokov), dúfam že nie som jediná ktorá takto plánuje do budúcna.. 😅 .. 😀

nelynka
12. jún 2009

tak ja chcem skocit do prahy k milacikovi mojmu...

zuzanockamt
12. jún 2009

nely ... ale aj sa celkom tesim ... kopec ludi bude, budu tam vselijake vystupenia, tak snad to prezijem 😅

nelynka
12. jún 2009

cipsi oblej studenou vodou 🙂))

zuzi jasne, nejaky program aspon budes mat 😀

cipsinka
12. jún 2009

nely k akemu milacikovi?? 😕 😕 😕 😕 😕 😕

zuzanockamt
12. jún 2009

cipsi ... ved ho nechaj, nech sa vyspi

zuzanockamt
12. jún 2009

nely ... no ved to ... popozerame, co si deturence nachystali ... no a popri tom budeme aj behat hore dole s papiermi a tak podobne 😅

cipsinka
12. jún 2009

zuzi ved v noci spal 12 hodin 😅 😅 😅 😅 nebude spat cez den,lebo potom v noci cumi do noci telku a ja idem spinkat sama a to nemam rada 😅 😅 😅 😅

cipsinka
12. jún 2009

kricim nanho,ze Matoooooooooooooo vstaaaaaaaaaaaaavaj a on zo spalen,vsak ja nespim 😅 😅 😅 😅 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕

nelynka
12. jún 2009

cipsi k exmilencovi 🙂)

ani ja nemam rada ked cez den spi jak male decko a potom v noci musim ist spat sama 😖

zuzanockamt
12. jún 2009

cipsi ... aj moj pozera telku dlho do noci a ja si v klude spinkam ... kedze mame len jednoizbak, tak je pri mne v izbe ... hned vedla postele na gauci sedka 😉

cipsinka
12. jún 2009

a prva jeho otazka bola,zase kokotnikujes??????????????????????? 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄

zuzanockamt
12. jún 2009

nely ... aj ja by som si mala najst nejakeho milenca na zabavu, co by so mnou sem-tam zbehol niekam 😀 😀 😅 😕 🤐

nelynka
12. jún 2009

zui aj my ked sme byvali v jednoizbaku tak som ho mala pri sebe v izbe ale neni to ono ako ked lezi vedla teba..ja som dlho bez neho zaspat nevedela a on bol dole a ja hore na posteli..

cipsinka
12. jún 2009

ale ja som toho nazoru,ze cez den mame byt hore a v noci spinkat a nie vylihovat v posteli,radsej sme sa mohli ist prejst,ved som cely tyzden strcena doma 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 sice boli sme dnes v meste v Lidli ale to sme boli za dve hodiny doma a hotovo 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄

nelynka
12. jún 2009

zuzi mohla by si je to sranda 🙂
ale tak ze drahy bude o nom vediet ako ten moj.. 😀 😀 😀

zuzanockamt
12. jún 2009

nely ... a tvojmu to nevadi? ... co to je len kamarat a len ho tak volas, ze exmilenec? 😕 😅

cipsinka
12. jún 2009

tak mna by asi moj zabil keby som mu povedala,ze idem von s exmilencom aj keby to bol jeho naj kamos 😅 😅 😅 😀 😀 😀 😀 Nely ten tvoj exmilenec ma aj frajerku??Len ci ti este oci nevyskriabala 😀 😀 😀 😀 😀 A to vy ste spolu aj to ved vies co ked je exmilenec 😅 😅 😅 😅 😕 😕 😕 😕 😕 😕

nelynka
12. jún 2009

cipsi mala by si ho viacej tahat von..doobeda povolene hajat, a potom az dovecera sa flakat, ako my 😀
ziadne domasedenie..prd

zuzi nevadi..
tak my sme mali dakedy taku bozkavaciu aferku medzi sebou ale fero o tom vie a nestazuje sa, aspon ma klud odomna..my by sme nevedeli ani jeden (ani ja a ani exilenec) mat nieco spolu, obaja mame vztahy, ale tie cucaky si neodpustime 😀 😀 😀

zuzanockamt
12. jún 2009

aj mojmu by to vadilo, ale tak co uz ... treba si uzit, kym je cas 😀

nelynka
12. jún 2009

cipsi ma frajerku, stretla som sa s nou na sensation a ta je daaaleko od neho, oni maju nejaky divny vztah..on v prahe a ona 400km daleko 😀 😀

nelynka
12. jún 2009

a okrem toho drahy odkedy nerobi nocne vsade chodi somnou vecer 😀

cipsinka
12. jún 2009

dobre ciciky idem lebo drahy si sadol vedla mna a ja nerada pisem ked je pri mne

nelynka
12. jún 2009

cipsus tak ho pozdrav nech nespehuje 😀 😀
papa cmuk

zuzanockamt
12. jún 2009

prave mi otec volal, ze sestru museli odvist do nemocky, lebo mala bolesti ... dufam, ze neporodi ... je uz v siedmom mesiaci

zuzanockamt
12. jún 2009

papa ... cipsi

zuzanockamt
12. jún 2009

nely ... tak to mas poriadne tolerantneho muzika ... ja keby som sa bozkavala s inym, tak si mozem rovno balit kufre a zhanat rozvodove papiere 😅

nelynka
12. jún 2009

zuzi to je neprijemne, to by bolo zle pre babo...
ale snad ju daku dokopy este..

ja som si teraz pisala s holkou co sme boli v jeden den na KET a ona uz 33tt som nechapala, som si uvedomila ze by som zachvilku rodila xexe 😀 😀

zuzanockamt
12. jún 2009

nely ... no dufam, ze este vydrzi aspon mesiac ... ale keby sa aj teraz maly narodil, tak by ho uz nejako vedeli zachranit, aj keby to bolo narocne

nelynka
12. jún 2009

zuzi to hej, ale hovori a ze lepsie je ked sa narodi v 7mesiaco ako v 8..vraj 8my je kriticky pre novorodence..a maloktoreho zachrania

zuzanockamt
12. jún 2009

nely ... to vazne? ... to som nevedela ... ved by to malo byt naopak ... ale pocula som, ze osmy je kriticky 😔

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre