Opäť sa posnažíme ale až od (po) roku 2010

z.ubrienka
23. mar 2009

ahojte, mozno nie ze možno ale skôr určite je na takúto tému ešte skoro. Ale tak dúfam že nie som jediná ktorá by chcela mať bábätko až tak "neskôr"(tj, o 2-3-4a viac rokov), dúfam že nie som jediná ktorá takto plánuje do budúcna.. 😅 .. 😀

zuzanockamt
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zuzanockamt
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
nelynka
24. jún 2009

zajtra budem mat vlaskyyyyyyyyyyyyyyyyyyy

zuzanockamt
24. jún 2009

nely ... super ... potom hod foto ... som zvedavaaaa 😉 🙂

nelynka
24. jún 2009

riana ja to tiez skorej nevidim ale to dufam ze vtedy budem uz rodit aspon 😀

zuzi vies ze hodim aj cispsik bude zvedava 😀 😀

zuzanockamt
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
riana12
24. jún 2009

Super Nely 😵 Aj ja chcem vidiet 😉

Zuzi, ked ja ani netusim, kedy byvat, nieto este fakt to babo ☹. Zuzi a mas to fajn,ked ste s muzikom naposledy v nedelu 😉. My naposledy uz ani neviem kedy 😒 (no teda vlastne pred skoro 2 tyzdnami 😠)

zuzanockamt
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
riana12
24. jún 2009

Zuzi, ale sama si povedala, ze ked ste boli este slobodni a nebyvali ste spolu,tak ste boli na sebe nalepeni kazdu moznu chvilu, nie? 🙂 😅

zuzanockamt
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
riana12
24. jún 2009

To som Zuzi chcela porovnat vas a nas (aj ked je kazdy z parov odlisny) 😉 ze vy ste boli nalepeni,tesili sa na kazdu spolocnu chvilku,ze kde zaleziete a my riesime iba,ci na kofolu tam alebo niekde inde 😲

nelynka
24. jún 2009

zuzi a my spolu byvame a spime kazdu noc vedla seba a sexovali sme naposledy 31.3.2009 😀 😀 😀 😀

zuzanockamt
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
riana12
24. jún 2009

Nely, no ale mas to aspon pekny datum na zapamatanie si 😉

zuzanockamt
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zuzanockamt
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
nelynka
24. jún 2009

riana hej pametam bo to dva dni po vyroci 😀 😀 😀
skoda ho aj menit..hehe

zuzi ja uz som si zvykla, ja mozem aj hrach na stenu hadzat a aj tak nic nepomohne..
v piatok ideme zase na injekciu a na kontrolu na andrologiu tak som zvedava co povie doktor

riana12
24. jún 2009

Ale vazne teraz, Nely. Ja som mala dost, ked som bola bez toho mesiac a pol, nieto skoro 3 😔

zuzanockamt
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
riana12
24. jún 2009

Baby, prave mlademu cistim zaludok trolinka ohladom tejto zalezitosti 😉. Ale zda sa,ze si da povedat 😵 (ale nechcem to zakriknut,takze len tak nezavazne informujem 😅)

zuzanockamt
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
nelynka
24. jún 2009

riana ja som staremu cistila zaludok rok a prd pomohlo, teraz som pol roka ticho a ani to nepomaha..ale pomaha to mne, nie som nervna stale a nevrieskam zbytocne..serem na neho, ked nechce ja si najdem nahradu 🙂

riana12
24. jún 2009

ale ja tak opatrne,Zuzi. a celkom si da povedat. po tom,ako mu dohovorili kamarati,tak sa s nim da o tom slusne pozhovarat. bo zistil, ze si myslel nieco,co ani nie je pravda a vacsinou ta "nechut" na sex pramenila prave z toho.

zuzanockamt
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
riana12
24. jún 2009

tak na tej chate mu vtedy zaludok vypumpovali kamosi a ja som mu ho este dezinfikovala. nieco som mu povedala, nieco vyriesil za mna moj plac 😅, to uz som vtedy potrebovala zo seba vsetky pocity dostat. potom ako keby utalo a uz sa na to aj inak pozeram. uz to viem uplne s kludom riesit, aj mlady sa zmenil,takze tak. snad to tak uz ostane...

zuzanockamt
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
riana12
24. jún 2009

Tak vies,my to rozoberame tu na nete a chlapci si to dovolili na chate. akurat,ze som bola ciastocne pri tom aj ja

zuzanockamt
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zuzanockamt
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
nelynka
24. jún 2009

zuzi kazda sme ina a kazdy chlap je iny a inak to vezme od okolia..
vidis rianinmu to pomohlo a tvojmu by to uskodilo len..

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre