Opäť sa posnažíme ale až od (po) roku 2010

z.ubrienka
23. mar 2009

ahojte, mozno nie ze možno ale skôr určite je na takúto tému ešte skoro. Ale tak dúfam že nie som jediná ktorá by chcela mať bábätko až tak "neskôr"(tj, o 2-3-4a viac rokov), dúfam že nie som jediná ktorá takto plánuje do budúcna.. 😅 .. 😀

zuzanockamt
28. jún 2009

Ahojte 🙂
MM mal ist dnes na ten dom pomahat, ale rano a cele doobedie lialo, tak sa nikam neslo ... ja som bola uz rana akcna 😀 ... vstala som uz o osmej, umyla kupelnu, prezliekla periny, oprala pradlo a drahy povysaval ... no a o chvilu si zohrejeme obed a uvidime co sa bude diat poobede, lebo uz sa konecne zacina pretrhat obacnost a vyzera to, ze by mohlo byt aj lepsie pocasie ... nech sa ideme aspon prejst 🙂

nelynka
28. jún 2009

ahoj zuzi, tak veru torsku by sa mohlo vycasit, ale uz buduci tyzden hlasia oteplovanie, nacase, bo sa chcem este trosku opalit do svatby a bazen odkedy je napusteny nespliechalo sa v nom 😖

cipsinka
28. jún 2009

my mame zas krasne 😅 😅 😅 😎 😎 😎 😎

nelynka
28. jún 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😅

cipsinka
28. jún 2009

by som sla aj k moru ale to sa nam uz neoplati kym by sme sa vyteperili z domu ,potom vyse hodiny autobusom lebo musime ist do centra a z centra a co potom by uz bolo kolko hodin a mohli by sme ist naspat domvo,neviem asi sa pojdme poprechadzat do parku 😉 😉 😉 😉

zuzanockamt
28. jún 2009

no ved nech sa len otepluje a nech ti vydrzi cele leto az do konca augusta ... lebo v juli mam dovolenku a v auguste budeme zase chodit s detmi po vyletoch 🙂 ... ja sa moc neopalujem, lebo moja pokozka si uz dost vytrpela, ked som bola mlada a hlupa a vypekala som sa cele dni na balkone 😀 , tak ze ja sa vzdy nakremujem ochrannym faktorom 30 alebo 50, ked idem na slnko a kremujem sa samoopalovacim kremom 😉 ... nech nie som zase az tak uplne bleda 😀

cipsinka
28. jún 2009

baby mam dilemu ku moru je aky nejlepsi faktor kedze chceme sa opalit ale nie aby som sa spalila ako rak,staci 20,lebo nechcem sa vratit biela ako stena 😅 😅 😅

nelynka
28. jún 2009

cipsi s tym ti neporadim, more som videla len na obrazkoch 😀

cipsinka
28. jún 2009

ja som bola ale akosi som to nikdy neriesila zobrala som aky som mala doma a hotovo 😲 😲 😲 😲 ale teraz ozaj neviem chcem prist hnedaaaaaaaaaaaaaa 😅 😅 😅 😎 😎 😎 😎

zuzanockamt
28. jún 2009

cipsi ... ja som pri mori este tiez nebola, ale ja pouzivam vzdy a vsade väcsinou 50 - detsky ... hlavne ked ideme na hory ... a tam je vraj podobne UV ziarenie ako pri mori 😅 ... zalezi aky fototyp si

cipsinka
28. jún 2009

joooj 50 je asi moooc silna asi kupim 20 teraz su take paradne nove NIVEA tak to kupime alebo 30?????????? 😕 😕 😕 😅 😅 😅 😅 ozaj neviem 😕 😕 😕

zuzanockamt
28. jún 2009

cipsi ... ak si fototyp III alebo IV tak staci aj 20 si mysli, mozno na prve dva - tri dni 30 ... ale ja som fototyp medzi I az II takze ja davam radsej az 50

nelynka
28. jún 2009

hm, ja som najsilnejsi mala pri vode vzdy 6ku 😀 😀 😀

zuzanockamt
28. jún 2009

nely ... 6 je slaba ... jedine ak mas od prirody tmavsiu a odolnejsiu pokozku

cipsinka
28. jún 2009

zuzi ty si bozska si mi to normalne vyriesila aj tak sme chceli kupit dva tak jeden kupim 30 a jeden 20 diiiiiiik,mna to doteraz nenapadlo och jo 😝 😝 😝 😝

zuzanockamt
28. jún 2009

cipsi ... nemas za co 😀 😀 😀

nelynka
28. jún 2009

zuzi mne to vzdy stacilo a nemala som sancu sa ani opalit nie to este spalit

cipsinka
28. jún 2009

nelus je hneda kocica od narodenia 😉 😉 😉 ja som biela ako stena a preto sa chcem opalit ako cokoladka to je moj hlavny ciel 😅 😅 😅 😅

zuzanockamt
28. jún 2009

ja som tiez biela ... ale opalit sa da aj ked mas vyssi ochranny faktor ... mna vzdy opali najskor do cervena a az potom mi to zhnedne ... ale mam dost citlivu pokozku na slnko a mam aj pehy a na jednom ramene a chrbte pigmentove skvrny 😝 😝

nelynka
28. jún 2009

cipsus jasneee, chcela by som..
len ja mam taku blbu pokozku ze ja ked sa chcem opalit tak sa musim opalovat blizko pri vode, najlepsie vo vode 😀 a bez akychkolvek pripravkov inak mam zarucene ze ma slniecko obide 😀

zuzanockamt
28. jún 2009

nely ... tak to ries samoopalovacim mliekom a mas pokoj ... ja to tak robim ... ale nie som vobec hneda, len taky slabucky nadych, aby som nebola uplne ako vapno 😀

cipsinka
28. jún 2009

nely ale ja si nerobim srandu vazne si celkom hneda ved som videla na fotkach 😉 😉 😉 😉 .

Zuzi aj ja mam pehy aj na tvari a aj na pleciach vzdy som z toho mala nervy ked som bola mladsia ale teraz uz nie sa mi to paci 😉 😉 😉 😉 😉 je to take zenskejsie 😉 😉 😉 a vsetky slavne herecky maju pehavy dekolt a este su na to pysne 😉 😉 😉

nelynka
28. jún 2009

zuzi nechcem to riesit samoopalovacim mliekom lebo by som za neho dala majland a ma tr proste nebavi sa vkuse niecim mazat..
ked sa okupem tak som zase bila jak stena a nahodou si to zle rozotriem tak mam flaky jak dalmatin..
mna porste telove mileka nebavia

cipsinka
28. jún 2009

joj mne v podstate na mne nic nevadi len ta moja postavaaaaaaaaaaaaa a to je ozaj hrozne som si pozerala teraz foto ked sme boli teraz na SVK a to je horor aka kysna so mna fuuuuj ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ja uz asi nadobro prestanem zrat a bude pokoj 🙄 🙄 🙄 🙄

cipsinka
28. jún 2009

zo mna 🙄 🙄 🙄 🙄

nelynka
28. jún 2009

cipsi a na akych fotkach si videla ze som hneda?????
mam ti poslat teraz fotku co sa odfotim len v spodnom pradle aby si verila ze hneda nie som?? 😀 😀 😀 😀

cipsinka
28. jún 2009

tak aj v tych satockach nevyzeras ako vapno 😉 😉 😉 narozdiel odo mna sa budem hanbit na dovolenke aj dat do plaviek 😖 😖 😖 😖 😖 esteze mam tankiny 😉 😉 😉

zuzanockamt
28. jún 2009

nely ... ja pouzivam tie telove mlieka, kde je len trosku samoopalovacieho pripravku, lebo po tych klasickych naozaj ostavaju flaky a taka divna farba do oranzova 😀 ... ja musim pouzivat telove mlieko po sprchovani, lebo mam suchu pokozku 😝
cipsi ... mne pehy na tvari vidno len v lete a aj to len trosku, ale na ramenach a na chrbte stale ... ale mne to tiez nevadi 😉
aj mne vadi ta moja postava, stale sa snazim nieco proti tomu robit, ale stale mi moje plany stroskotaju ... ale dnes som sa zase rozhodla zacat s jednou dietou, tak som zvedava, ze dokedy mi to vydrzi 😀

cipsinka
28. jún 2009

zuzi sup sem s tou dietou 😅 😅 😅

zuzanockamt
28. jún 2009

cipsi ... hod mi prosim ta do IP mail a poslem ti to, lebo su to az 4 strany A4 a neviem, ci sa mi to vojde do IP posty, ked to skopirujem ... ale idem to skusit ... ak nie, tak mi posli mail 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre