Opäť sa posnažíme ale až od (po) roku 2010

z.ubrienka
23. mar 2009

ahojte, mozno nie ze možno ale skôr určite je na takúto tému ešte skoro. Ale tak dúfam že nie som jediná ktorá by chcela mať bábätko až tak "neskôr"(tj, o 2-3-4a viac rokov), dúfam že nie som jediná ktorá takto plánuje do budúcna.. 😅 .. 😀

zuzanockamt
24. apr 2009

tak ja nevidim ziadny rozdiel medzi tym, ci sme alebo nie sme manzelia ... ja obrucku az tak casto nenosim a MM vobec ... nejako si na tom nezakladam

nelynka
24. apr 2009

no ono moj mi stale tvrdil ze ma nenecha ale to tvrdi kazdy chlap a potom pride nejaka chvila a zdupka k prvej ktoru stretne..toto moja skusenost..ked ale teraz zdupka, uz mu to nedarujem 😀 😀 😀

cipsinka
24. apr 2009

ja obrucku nosit budem mne sa to paaaaaci a drahy urcite tiez ako ho poznaam 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎

zuzanockamt
24. apr 2009

ja neriesim, ci zdupka on alebo ja ... zatial je nam spolu relativne dobre, aj ked su niekedy nezhody

cipsinka
24. apr 2009

a ja mam probleeemos 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 musim ist ku kadernicke lebo mam vlasy v hrozjavascript:addEmoticon('😅','vBody')nom stave,naposledy som bola v auguste uz by to chcelo zmenu 😎 😎 😎 😎 😎 chcem si dat bledsiu farbu a ofinku 😎 😎 😎 😎 😎 Uz sa tesiiim ako sa zmenim na cloveka 😅 😅 😅

cipsinka
24. apr 2009

ale pockam si az na Slovensku lebo tu su hrozne ceny v kadernictvach,priletime v stredu a vo stvrtok rano som tam ako na koni 😎 😎 😎 😎 😎

nelynka
24. apr 2009

tak ja raz neviem co s mojimi vlasmi, nikdy nestoja tak ako by som chcela ☹

zuzanockamt
24. apr 2009

tak ja som bola u kadernicky asi pred dvoma mesiacmi a chystam sa niekedy v auguste pred nastupom do skoly ... ja si pestujem dlhe vlasy, takze podstrihavam len minimalne

cipsinka
24. apr 2009

ja si farbievam tak raz za dva tri mesiace ale teraz to mam akesi divne som si zosvetlovala a mam na hlave viacej fariem ale to este pred dvoma mesiacmi,chcela som si aj teraz ale uz to necham na kadernicku 😎 😎 😎 😎 😎 a predsa ideme aj na tu svadbu tak nech si ich nemusim nejako cesat nech su elegantne same o sebe,lebo nemam nervy na nejake ucesy 😉 😉 😉 😉

cipsinka
24. apr 2009

som sa nasmiala na tom,ze mam na hlave viacej fariem 😅 😅 😅 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ,nemyslite si,ze som nejaka zavsivena humusacka 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 to malo byt farieb 😅 😅 😅 😅 😅 😀 😀 😀 😀

zuzanockamt
24. apr 2009

ja nefarbim velmi casto, mozno tak dvakrat do roka a farbu si davam podobnu tej mojej, nechcem nijako experimentovat a nicit si ich

cipsinka
24. apr 2009

zuzi ale teraz farby nie su nejake agresivne cize sa vlasy moc nenicia ja ked pozeram,ze niektore baby si farbia kazdych pat tyzdnov tak mam dost,ze maju na to nervy 😝 😝 😝 😝 😝 😝 Inak ja s vlasmi problem nemam dam si hore ofinky a necham rozpustene a je po probleme 😎 😎 😎 😎 😎

zuzanockamt
24. apr 2009

tak mne to farbenie dost vadi ... ja mam peknu aj svoju farbu a dost sa o vlasy staram, takze vyzeraju pekne aj bez farby a ofinu som nemala ani nepamätam ... naposledy, ked ma kadernicka strihala, tak sa ma pyta, ze urobime aj ofinku a ja na nu vyplestila oci a kricim, ze nieeeeee ... chuda, len na mna kukala, ze to co 😀 ... by som to neprezila s ofinou

cipsinka
24. apr 2009

ja mam tiez teraz dlhuuuuu ofinu,no vlastne to uz nie je ofina je taka ako moje vlasy,ale ideme na svadbu tak to chcem mat take peknucke elganos,nejako do postupky si ju dam,tak peknucko a po svadbe sup do sponky hore,mne to tiez strasne vadi,ale tych par hodin vydrzim ved na svadbu nechodim kazdy den 😉 😉 😉 😉 😎 😎 😎 😎

nelynka
24. apr 2009

ja odkedy som sa ostrihala z vlasov po pas na uplne kratko uz som dlhe vlasy bars nemala, najdlhsie na stuzkovej..
a potom uz secko len kratuckeeee...teraz som ostrihana nakratko ale uz ma ani to nebavi..neposlusne vlasy su strasne...nechapem..

nic zeny, idem ja do hajan, zacina bolet zaludok..tak sa mi tu majte, zajtra vas docitkam..papa

cipsinka
24. apr 2009

idem aj ja dobru nocku a nely zajtra ta cakam ked sme slamienky bez muziiikov pa holky 🙂

zuzanockamt
24. apr 2009

ja som mala kratke vlasy na zaciatku VS a potom uz len dlhe ... kratke uz nechcem, dlhe sa mi viac pacia ... je to take zenskejsie 😉

zuzanockamt
24. apr 2009

tak vam zelam obom dobru nocku ... ja tu este trochu pokvasim 😀

pipi1211
24. apr 2009

dobry vecer prajem! aj som chcela najskor precitat co ste vsetko popisali aby som sa mohla zapojit, ale akosi som straaasne leniva 😅 😀 😀 😀

nelynka
25. apr 2009

dobre ranko tak som vstala a prisla mrcha mrchataaa 😀 😀

zuzi je to krajsie ale je s tym kopa roboty a mna nebavili velmi lebo boli furt take iste a nebavi ma mat stale ten isty uces ako moja byvala spouziacka, dlhe vlasy, blondate...odkedy ju poznam od skolky ma stale ten isty uces, mna by uz porazilo furt take iste vlasy nosit...

pipi dobra si,ale sak si sa zabojila, len tu nikto nebol uz 😀

nelynka
25. apr 2009

halo zienkyy...nespimeeeeeeeeee 😀

zuzanockamt
25. apr 2009

Ahojte 🙂
nely ... ja uz som si presla obdobim experimentovania a vobec mi nevadi, ze mam stale ten isty uces ... no a mas pravdu, ze je s tym vela roboty, ale stoji to za to 😉
my sa zacneme pomaly chystat na cykloturu, ale este musime kuknut nejaku trasu

nelynka
25. apr 2009

zuzi, tak ja ne experimentovanie, to som robila ked som mala 15-16rokov...farby ucesy a tak..ale prote raz sa mi pacia kratke, potom dlhe, ale nebavi ma stale sa rano ucesat, hore ich mas ulizane jak cucka..a dole chodia kade tade...
a este k tomu ja mam strasne riedke vlasy a podla mna dlhe vlasy ukazu pekne len pokial su trosku hustejsie, ked su riedke vyzera to divne...

zuzanockamt
25. apr 2009

nely ... ja tiez nemam velmi huste vlasy, ale aj tak to vyzera celkom dobre a väcsinou nosim do prace aj tak bud cop alebo nejaky drdol vzadu uviazany, lebo rozpustene by mi vadili, ale niekedy si ich necham aj tak volne ... kratke uz nechcem, casom si dam podstrihnut tak po plecia

nelynka
25. apr 2009

tak ja som copiky nosila dllllhe roky, ale to ked som bola stihla este, teraz by som si dala do copika tak vyzeram jak keby som bola sumozapasnik 😀
mna proste dlhe vlasy nebavia ked su take jednotvarne, kolko samponu na to minies, balzamu aby si ich vladala rozcesat, vkuse to cesat bo to stoji jak harikrisna...ee...
ale zase nemam az tak kratke, mam ich akurat po krk...
po plecia este budiz, to sa mi zda taka akurat dlzka, dlhsie uz zbytocne..aj ked pravdu mas, je to pekne..

zuzanockamt
25. apr 2009

nely ... si robis srandu s tym sumozapasnikom, nie? ... ja tiez nevyzeram ako modelka ... vazim 68 kg pri vyske 172 cm ... ale da sa na mna este kuknut 😀 ... mala by som zacat cvicit, no som na to dost leniva, tak aspon sem-tam bicyklujem a chodievame na turistiku a obcas aj korcule ... no aspon nieco

nelynka
25. apr 2009

zuzi nie nerobim, vazne ti hovorim...
ale to je len vec cloveka nepisem ze to ty tak musis vyzerat preboha...
ale ja teraz keby som si dala vlasy do copa, som strasne pribrata do tvare, licka..a vyzeram strasne ked mam vlasy v cope, chapes?
ja mam 163cm a 65kg, takze si myslim ze si na tom o podstatne lepsie ako ja..

ja by som aj chodivala na bicykle keby sme nejake mali a korucle tie su, ale na tie nie je cas tak ako by som to potrebovala, a najblizisa draha kde sa da vcelku dobre korculovat je pomaly 20km od nas...

zuzanockamt
25. apr 2009

my tiez nemame specialnu drahu na korcule, ale chodievame do vedlajsej dediny blizko MT a tam je taka plocha a celkom to dobre ide, ale teraz nemame pojazdne auto a na bicykloch sa mi nechce vsetko vlacit aj korcule aj chranice a nastastie v okoli MT je velmi vela cyklistickych aj turistickych tras

nelynka
25. apr 2009

no tak my tu na dedine velmi nemame kde...a ani cesty nie su najlepsie ani na auto nie este na korcule.chceli sme bicykle ale bohuzial nezvysili sa nam na ne peniazky a asi ani nezvysia tento rok..tak mozno o rok...
na korcule chranice nepouzivame, neviem, mala som ich raz este davno ked kamoska mala korcule prva, este ked sme boli deti, ale mi to strasne vadilo v pohybe...sak ked spadnem tak budem na zemi 😀 😀 😀

zuzanockamt
25. apr 2009

tak ja chranice pouzivam, aj ked som este nespadla, ale viem ako to boli, ked tak spadnes na kolena ... na lade sa mi to uz stalo viackrat ... aj na bicykel nosievam rukavice a prilbu, len z bicykla ma vzdy boli zadok,aj ked mam speci cyklisticke nohavice ... my mame bicykle uz dlho .. ja uz asi 7 rokov mam horsky a MM ma aj cestak aj horsky, ale teraz si na nich robi generalku, tak chodieva na takom starsom

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre