Opäť sa posnažíme ale až od (po) roku 2010

z.ubrienka
23. mar 2009

ahojte, mozno nie ze možno ale skôr určite je na takúto tému ešte skoro. Ale tak dúfam že nie som jediná ktorá by chcela mať bábätko až tak "neskôr"(tj, o 2-3-4a viac rokov), dúfam že nie som jediná ktorá takto plánuje do budúcna.. 😅 .. 😀

zuzanockamt
30. jún 2009

ja som to hlavne chcela mat uz z krku 😀

nelynka
30. jún 2009

ja som si to hlavne chcela uzit nevydavam sa predsa kazdy den

zuzanockamt
30. jún 2009

ved jasne, nely ... ale mne to neprislo ako nieco fest vynimocne, ved sa pre mna nic nezmenilo, iba priezvisko

cipsinka
30. jún 2009

no co je kde ste nejako vecerna debata viazne 😕 😕 😕 😕

Bavili ste sa o svadbach tak pre mna to je zbytocne vyhodene peniaze,my budeme mat svadbicku len o svedkoch a rodicoch a tot vsjo 😅 😅 😅 😅 Moj svokor by na tu limuzinu povedal,ze v tej sa vyvazaju iba cigani 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 Lebo pri leviciach je taky autobazar a tam maju limuziny na pozicanie a svokor sa pozna s tym majitelom a on hovoril,ze zatial iba samy cigani si to poziciavali 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

Tak pre mna su tiez taketo cerefigy zbytocne ja radsej pojdem na dovolenku a uzijem si ju iba s drahym a nie sa na svadbe pretvarovat ako ma to tam straaaaaaaaaasne bavi ked budem unavena ako pes,to nie je pre mna 😅 😅 😅 Pre mna je teplo,more a plaz a samoska drahy tak si to predstavujem 😉 😉 😉 Ved svadba je o nas dvoch a nie sa pretrcat pred sto ludmi to mi je trosku proti srsti ale 100 ludi 100 chuti niekto si na tom potrpi 😀 😀 😀

cipsinka
30. jún 2009

jaaaj uz som si spomenula ako prisla na rec na limuzina pred svokrom isli sme okolo toho bazaru a drahy hovori,ze nooo a dopravu mame vyriesenu do tej limuziny sa zmestia vsetci hostia co chceme na svadbu a svokor sa zasmial,ze budeme ako cigani,ze to maju oni vo zvyku si objednat na svadbu limuzinu 😀 😀 😀 😀 😀

zuzanockamt
30. jún 2009

cipsi ... 😀 😀 😀 ... ty si moj clovek 😉 ... ja tiez radsej pojdem na dovolenku ako by som mala na vsadbu prachy vyhodit ... my sme boli dokopy 13 - ti a vyslo nas to cca 25 000 sk vtedy a stacilo mi ... nabuduce len dvaja svedkovia a dost 😀 😀 😀 ... ale nie, ved nabuduce uz nebude, jedna svadba snad staci 😅 😅 😅

cipsinka
30. jún 2009

no by by sme to chceli tak,ze obrat iba svedkovia a potom nejaku veceru na etapy spachat,kedze Matko ma rozvedenych rodicov tak nechcem aby bola vecera spolocna som videla ako sa citili ked sme boli teraz na jeho brata svadbe zo zaciatku nalada na bode mrazu 😲 😲 😲 😲 tomu sa chcem vyvarovat 😉 😉 😉 a svadba je o nas dvoch a nie o sto ludoch co sa tam pridu len nazr.t 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 Ja by som na moju svadbu ak by sme robili velku mala z mojej rodiny aj tak len okolo 15 ludi takze tak 😉 😉 😉 Nechapem ako moze mat niekto na svadbe 100 ludi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!preboha to je pre mna nepredstavitelne aby sa tolko ludi na mna divalo citila by som sa divne 😨 😨 😨 🤐 🤐 🤐 🤐

cipsinka
30. jún 2009

a urcite by som bola na mojej svadbe zuuuuriva lebo by ma tlacili topanky 😀 😀 😀 😀 😀 mna kazde vysoke topanky tlacia 😅 😀 😀 😀 😀 😀

nathali
30. jún 2009

ahoj baby ako sa mate? co nove??

cipsinka
30. jún 2009

moja kamoska robila svadbu vychodniarka robila so mnou v PC firme a oni mali na svadbe 120 ludi a ja som na nu pozerala ako puk,ze ja tolko ludi ani nepoznam a ona mi povedala,ze svokra a aj jej mama si tam popozyvali znamych a kamaratky cize cudzi ludia na mojej svadbe,co som spominala,ze iba nazrat by sa prisli 🤐 🤐 🤐 😀 😀 😀 😀 ale zas pravda je ta,ze im to platili rodicia tak si tam pozvali kade koho to by som asi neprezila 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 preto si budeme vsetko financovat samy,viem,ze svokra nam da peniaze ako dar a aj nasi u nas nie su nejake zvyky,ze by mi mali dat rodicia peniaze na svadbu,to akoze precoooooooooo????????????????Ved to je moja svadba nie??Co s tym maju rodicia aby mi na nu davali peniaze 😲 😲 😲 😲 😲 😲 neviem si to predstavit 😲 😲 😲 Ked nas nasi pozvu na veceru tak sa citim normalne divne a vzdy ich pozveme na oplatku je nemam rada taketo veci 😅 😅 😅 😅 😅 aj ked oni to robia s radostou ale ja tom mam v povahe vsetko sama 😅 😅 😅 😅

cipsinka
30. jún 2009

ahoj nathi bavime sa o svadbach 😉 😉 😀 😀 😀 😀 😀

cipsinka
30. jún 2009

kde je nelyyyyyyyyyyyyyy ked som tu neni tak je tu aj do dvanastej a teraz jej niet 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢

nathali
30. jún 2009

jooj dobra tema 🙂

nelynka
30. jún 2009

cipsi som tu ale proste nemam k tej teme uz co viacej dodat

riana12
30. jún 2009

Ahojte, iba na malinku chvilku som tu. Pomalinky sa chystam do postele 🙂

nelynka
30. jún 2009

riana aj ja pojdem...drahy zajtra doma, tak nieco poriesime a vecer by som chcela ist pozriet moje zlaticko tak uvidime co starky na to, ale to mu az zajtra poviem 😀

cipsinka
30. jún 2009

hadam si sa neurazila 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 tak uz budem radsej ticho a pritakavat co budete hovorit a bude pokoj 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄

nathali
30. jún 2009

baby idem aj ja do hajan som nejaka nachladnuta! ufff vobec sa mi to nepaci :( tak dobru nocku

nelynka
30. jún 2009

cipsi nie, ako vpohode tu diskutujte, sto ludi sto chuti, ale ja naozaj proste uz nemam co k tomu dodat..povedala som si svoje a viacej to nemienim rozoberat, moj nazor uz poznate 😀 😀

bola som si rozniest letaky preto som tu nebola, teraz som len dosla pred chvilkou 🙂

nath dobru nocku prajem

cipsinka
30. jún 2009

ok

riana12
30. jún 2009

DObru nocku Nathali 😉

cipsinka
30. jún 2009

mne sa vobec nechce spat a Matko tu pozera akusi bojovu traposinu co mna vonkoncom nebavi a provokuje ma tu s parkami,bielou bagetkou a zeleninovym salatom 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 a ja chudatko uz od piatej nejedavam a som hladna 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄

cipsinka
30. jún 2009

jeeej riana som si myslela,ze uz hajuskas a ty si este tu 😵 😵 😵 😵 😵

riana12
30. jún 2009

Ja si idem este rychlo prelakovat nechtule na paprckach priesvitnym lakom 😀

cipsinka
30. jún 2009

ja som si vcera lakovala a aj strihala lebo sa mi v robote vsetky polamali 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄

riana12
30. jún 2009

Cipsi, no nedalo mi sem na chvilku mrknut 😀 😅.

cipsinka
30. jún 2009

mariannka som rada 😵 😵 😵 ja odkedy viem ako sa volas tak ta osovujem mariannka lebo sa mi to hrozne paci,dufam,ze nevadi 😅 😅 😅 😵 😵 😵 😵 😵

tatranka111
30. jún 2009

ahojte baby asi to tu nepatrí, ale neviete nahodou....teda nepocitovali ste niektorá zvláštnu bolest v oblasti od pupka dole? mam sa bat či to nieje nejaká choroba?

cipsinka
30. jún 2009

a kde zmizla Neluska ☹ ☹ ☹ ☹

cipsinka
30. jún 2009

nelusi inak dakujem za IP a netrap sa 😉 😉 😉 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre