Opäť sa posnažíme ale až od (po) roku 2010

z.ubrienka
23. mar 2009

ahojte, mozno nie ze možno ale skôr určite je na takúto tému ešte skoro. Ale tak dúfam že nie som jediná ktorá by chcela mať bábätko až tak "neskôr"(tj, o 2-3-4a viac rokov), dúfam že nie som jediná ktorá takto plánuje do budúcna.. 😅 .. 😀

riana12
30. jún 2009

No co sa mna tyka, tak aj ziarlim. Ale v medziach, troska, tak zdravo, mlady ani nevie 😀
Raz, co som strasne ziarlila, to bolo na autosalone, kukal nejake drahe auto a ked sa zacala okolo neho motat skoro hola cecnata blondina s afektovanym kukucom, no mala som dost 😝 Ale tiez som nedala znat. Ja, kym sa to da, drzim v sebe, jak kuchta 😀. Az ked je vela pary, vypustam 😀 😀 😀 😀 😀 😀 (len nie vzdy je to potom dobre 😔)

nelynka
30. jún 2009

riana aj ja najprv mam amok, ale to vtedy nastatsie nie je pri mne, a potom to prejde a tak nenapadne na neho potom vytiahnem 😀

riana12
30. jún 2009

Dneska som mala satky,take dost kratunke a mladeho som furt podpichavala,ze by si ma mal strazit pred cudzimi a on, ze preco, ze aspon bude hrdy, ze sa cudzi obzeraju. No chlapi, co povedat viac? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

nelynka
30. jún 2009

heh ja si moje kratke nemozem uz ani obliect, mam zakazane 😀 😀 😀 😀

cipsinka
30. jún 2009

tak my to tak vramci normy berieme aj teraz sme stretli mojho kolegu v meste a s nadsenym usmevom sa mi zdravil a drahy,ze co to co to 😀 😀 😀 😀 😀 ale on je taky podareny ja mam rada ked tak trosku zaziarli aspon viem,ze si ma neda 😀 😀 😀 😀 ,ale ja na neho nemozem povedat,ze by mi dal nejaky dovod za celych pat rokov ziarlit jeho ine zenske vobec nezaujimaju ale vobec koko krat ide oproti nam nejaka riadna cica,ze aj ja si ju vsimnem a poviem mu,ze vsimol si si ake mala bombove vlasy a on nie nevsimol,ze ja si ine zenske nevsimam 😅 😅 😅 😅

riana12
30. jún 2009

Tak ja tieto ziarlivinky nevytahujem, to pre info. Ako si uavrim, tak si zjem. To vypustanie pary patri k inym temam 😀

Nely, no ta pesnicka cim viac fajnovejsia 😉

nelynka
30. jún 2009

riana 😀

riana12
30. jún 2009

Nely a preco zakazane? Muzik zakazal? 😕

cipsinka
30. jún 2009

aj ja mam tie kratasky co som si kupila take fajnovucke velmi sa mi pacia a hovrim drahemu,ze bude musiet davat pozor na tych egyptanov a on,nooo len si rob srandu predam ta za tavu a bude pokoj 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 a potom sa vtiiirkal,ze ale neeeeeeeee ved co by som bez teba robil 😉 😉 😉 😉

cipsinka
30. jún 2009

co som napisala,ze riadna cica vidno,ze vela MAFstory pozeram periem si z banana priklad 😀 😀 😀 😀 😀 😀

cipsinka
30. jún 2009

nie periem ale beriem si z Banana priklad 😅 😀 😀 😀 😀 😀

riana12
30. jún 2009

Cipsi, no ten moj je podobny srandista. Bud mi povie nieco podobne ako tebe tvoj alebo si ma nejak inak dobera, ja sa potom akoze nahnevam a uz aj sa zacne liskat 😀 😀 😀, ze to on len tak 😀

nelynka
30. jún 2009

cipsi 😀

riana hej zakazal 😀

babule idem spinkat, bo ma nejako rozbolela hlava strasne a taha mi uz na zaludok ze mi je zle..tak rano pridem..papap a dobru nocku

riana12
30. jún 2009

Babyyy, ja uz pojdem hajkat, ok? Dobru nocku pajem 😉

Nely, mas este nejake pekne pesnicky? 😵
Cipsi a tebe som poslala na pokec mailik 😉

cipsinka
30. jún 2009

tak idem aj ja krasky dobru nocku a zajtra mame zras pa cmky 😉 😵

cipsinka
30. jún 2009

riana pozrela som si dakujem si zlata 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 fesacikovia 😵 😵 😵 😵

zuzanockamt
1. júl 2009

Ahojte 🙂
ale ste toho este vecer nakecali teda 🙂 😉 🙂 ... dnes som tu prva ... cakam, kedy pridu nasi a ideme do BB ... ale najskor este do ZA, lebo sestra ma este skusku a potom ideme na tir promocie 🙂
co sa tyka ziarlivosti, tak ja som niekedy ziarlila, ale teraz mi je to uz viac - menej jedno 😅 😅 😅 😀 a MM neviem, ci ziarli ... asi tiez nie ... aj jemi je to jedno 😀 😀 😀

riana12
1. júl 2009

Dobre ranko 🙂

---------------------------------------------------------------
Z kopca sa rozbieha autobus. Zrazu začne za ním behať muž. Jeden cestujúci ho uvidí a vraví:
- Už nás nedoehnete.
- Musím, ja som šofér.
---------------------------------------------------------------

nelynka
1. júl 2009

riana 😀 😀 😀

inak dobre ranko..
dneska tu je zase nadherne, vidim to zase niekede pri vode 😀 😀 😀

riana12
1. júl 2009

No u nas tiez slniecko, teplo, ale vidim to tak ako obvykle, podvecer/vecer nejaka prsavica prip. burka... Ale nevadi, aj tak sa nemam kde omocit. Este sme bazen nevytiahli.

nelynka
1. júl 2009

jak to?
sak uz najvyssi cas, leto je uz tu 😀 😀 😀

ja premyslam, ze by som vecer aj niekam vypadla, najprv na kafe s kamosmi a potom este na drink pozriet milenca ako sa mu vodi a co povie na moje nove vlasky hehe..
z kamaratov si to skoro nikto nevsimol..sam od seba..ale on si vsimne, lebo stale horekuje nad tym preco som sa dala ostrihat 😀 😀 😀

riana12
1. júl 2009

Nely, nebol cas a predtym ani pocasie. Hovorili sme si, ze naco, ked furt je chladno. Iba co by sa v tom bazenku viac voda schladila 😀 V pondelok som kupovala novu foliu pod bazen, takze pomalinky zaciname 🙂.

nelynka
1. júl 2009

treba treba uz ide teplo vonku...jaaj tak sa tesim, uz balim svestky pomalicky a pojdem aj ja sa vyvalit vonku na chvilku, ale este nesvieti slnko na bazenik, az okolo obeda pojdem 😀
ked mi ujdes na obed ja pojdem na slniecko...

a cipsinku mame kde???

cipsinka
1. júl 2009

hou hou hou vospolok 😉

cipsinka
1. júl 2009

u nas je od rana zamracene,ked isiel drahy do prace tak lialo ako z krhly a teraz len tak poprskava 😖 😖 😖 😖 😖 😖 😖

nelynka
1. júl 2009

cipsuuus som ta privolala 😀

nelynka
1. júl 2009

uz mi zacina slniecko svietit na bazenik jaaaaj tesim 😀

cipsinka
1. júl 2009

nely noo asi ano,akurat som vstala iba som hodila sprchu umyla vlasy a zuby a uz som tu nabehla 😀 😀 😀 😀 😀

cipsinka
1. júl 2009

tak ty sa budes slnit joooj super ti bude ja si na to este pockam necele dva mesiace 😉 😉 😉 😉 😎 😎 😎 😎 😎

nelynka
1. júl 2009

cipsik ja si robim more doma v bazene ked uz sa nikam nedostaneme..a ked mi zacnu pracovne povinnosti uz na to cas mat nebudem ☹

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre