Opäť sa posnažíme ale až od (po) roku 2010

z.ubrienka
23. mar 2009

ahojte, mozno nie ze možno ale skôr určite je na takúto tému ešte skoro. Ale tak dúfam že nie som jediná ktorá by chcela mať bábätko až tak "neskôr"(tj, o 2-3-4a viac rokov), dúfam že nie som jediná ktorá takto plánuje do budúcna.. 😅 .. 😀

leatea
3. júl 2009

no nechapem,co sa to deje..je pravda,ze je tu dost teplo,ale byt takto unavena kazdy den mi je fakt podozrive..a nechcem zas brat dve tabletky denne,ale mozno budem musiet..lebo sa zo mna stane sipkova ruzenka 😅 😨

zuzanockamt
3. júl 2009

ja som byvala takato unavena, ked som ucila, takze sa tesim na podobne stavy znova od septembra 🙄 🙄 🙄 ... ale ako vravim, aj ked som ledva stala na nohach, nelahla som si a snazila som sa to prekonat, lebo ked som zaspala, tak som sa nemohla uz prebrat a stratila som zbytocne cas, ktory som mohla inak vyuzit

leatea
3. júl 2009

no esteze som dnes nic neplanovala..ale viem,co je to makat aj napriek unave 😨
co planujes cez vikend?

zuzanockamt
3. júl 2009

este neviem presne co ... zajtra rano ideme este na nakupy a potom asi oberat ceresne ku svagrovi na zahradu, ale to este musime dohodnut ... a ked sa nebudu konat ceresne, tak asi podnikneme nejaky vylet ... neviem, jednoducho si plany nerobim, uvidi sa az zajtra co bude 😀 😀 😀

leatea
3. júl 2009

my ideme kupit plavky 😎 a potom mileho caka praca a mna upratovanie..
ja som dnes pozerala cenu ceresni..5libier kilo 😖

zuzanockamt
3. júl 2009

coze? ... 5 libier za kilo? ... ti anglicania nie su normalni ... u nas stoja cca 1,20 e ... a my ich mame momentalne zadarmo 😀

zuzanockamt
3. júl 2009

ja som si nedavno kupila plavky ... vzhladom na moju postavu - tankiny 😀 ... ale su velmi pekne a vrchny diel mozem nosit v pohode ako top, takze to vyuzijem 🙂

leatea
3. júl 2009

no ved to,ze je to drahe ako fras 😖 😠
tiez som pozerala tankini..maju aj klasicky vrchny diel,tak si mozem kupit oboje a podla nalady mozem vyberat 😀

zuzanockamt
3. júl 2009

ja by som sa v klasickych zle citila, lebo mam tuky navyse 😀 😀 😀

nathali
3. júl 2009

ahooj baby pekny vecer co porabate??

zuzanockamt
3. júl 2009

ahoj nathali ... ja konecne oddychujem po narocnom dni 😀 😵

nathali
3. júl 2009

a co si take robkala?ja som tie uz doma ale este sem troska upratujem 🙂

zuzanockamt
3. júl 2009

no najskor praca do pol stvrtej, potom nakupy, robila som este ceresnovy dzem vecer a tak 😀

nathali
3. júl 2009

dzem ?? noo ty si ale sikula tak tie ja voobec neviem 😕 😅 ja si radsej kupim viem ze domaci je domaci ale aj tak neviem ako by vyzerala kuchyna potom 😀

zuzanockamt
3. júl 2009

nathali ... je to jednoduche ... varenie je zlozitejsie ako toto ... mame strasne vela ceresni ... MM mi to stale vlaci domov, tak co s tym mam robit 😅 😅 😅 😀 😀 😀

zuzanockamt
3. júl 2009

baby, vopred sa ospravedlnujem za vulgarny vtip, ale nedalo mi to tu nenapisat ... tak este raz sorry ... ale ma to straaasne pobavilo 😀 😀 😀 😀
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
"Okúpaný a osprchovaný muž sa utiera uterákom pred zrkadlom a pýta sa:
- Zrkadielko, zrkadielko, povedz že mi, kto má najväčšieho chuja na svete?
- Ja - ozve sa manželka. "
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

leatea
3. júl 2009

ja cumim telku..a chatujem 😀 😀 😀

nathali..to by si urcite zvladla lavou zadnou,ved si nejaka zenska 🙂

inac,ja som vzdy koncom leta,na jesen robila detsku vyzivu..ked sme mali kopec jablk,tak davaj varit..aj 100fliasticiek..mali sme dobru zasobu flias od vyzivy,kedze sme 4 😀

zuzanockamt
3. júl 2009

ja detsku vyzivu tiez robievam, ale len tak ze sa hned aj zje, nesterilizujem to

nathali
3. júl 2009

vy ste ake zbehle domace kucharky tak na vas fakt nemam ja ani nemam cas to robit ja som skoro stale v praci ale to asi pride s detmi 🙂
zuzi ten vtip bol dobri🙂

zuzanockamt
3. júl 2009

nathali ... ja tiez velmi nestiham ... varim len sporadicky 😀 😀 😀 ... ale obcas ma to chyti ... ja sa desim toho, ako to budem zvladat, ked budem mat dieta 😅 😀

nathali
3. júl 2009

to ja zasa nie potom troska zvolnim inak sa to nebude dat no ale tesim sa na to kedy bude mat kamaratka babo to bude taka zaucna doba 🙂

zuzanockamt
3. júl 2009

ja som zvedava ako bude moja sestra stihat pri malom ... teraz koncom augusta by sa mal narodit 😵 😵 😵 ... ja budem len obkukavat a zbierat nejake skusenosti, kym sa nam podari 😀 😀 😀 ... ale to ma este cas 😉

nathali
3. júl 2009

ja to tiez nejak nesurim ze musime hned mat babo proste ked bude bude ked nie tak si pockame aj ja sa tesim kedy budem este taky pozorovalet ze kde co treba 🙂

zuzanockamt
3. júl 2009

tak ja uz som si nieco odkukala od svagrinej ... tiez to nesurim ... zatial ani nemam co surit,kedze sa nesnazime 😀

nathali
3. júl 2009

baby tak ja idem haji majte sa zatial papa a dobru nocku 🙂

zuzanockamt
3. júl 2009

dobru noc nathali ... ja tu este chvilku budem

leatea
3. júl 2009

baby..no ja som asi nadana od prirody 😅 😀 s varenim nemam problem..a o deti sa viem tiez pekne postarat 😅 neuveritelne..ale viem pekne prebalit a aj okupat a dat papat..no vsetko,co treba..sestra ma uz maleho vyrasteneho,tak som troska praxovala predtym..a hlavne,ked sa narodil maly brat,tak som stale vysedavala pri nom a pomahala ako sa dalo 😀 a potom aj v rodine sme mali kopec malych deticiek,tak skusenosti sa zbierali 😅 😀

zuzanockamt
3. júl 2009

ja zatial tieto starosti a radosti ohladom babätiek neriesim ... ked budem mat vlastne, tak sa to naucim 😅 😉

nelynka
4. júl 2009

ahojte

u nas dneska kraaasne svieti slniecko, tak pockam kym suseda dokosi travu a idem sadnut vonku, respektive lahnut na nafukovacku do bazena a nepojdem odtial kym nebudem ako ciganka cierna 😀 😀

zuzanockamt
4. júl 2009

Ahojte 🙂
yelam vsetkym peknu sobotu 🙂 😵 🙂 ... u nas zase krasne svieti slniecko 😵 , tak dufam, ze to vydrzi cely vikend 😅 😕 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre