Opäť sa posnažíme ale až od (po) roku 2010

z.ubrienka
23. mar 2009

ahojte, mozno nie ze možno ale skôr určite je na takúto tému ešte skoro. Ale tak dúfam že nie som jediná ktorá by chcela mať bábätko až tak "neskôr"(tj, o 2-3-4a viac rokov), dúfam že nie som jediná ktorá takto plánuje do budúcna.. 😅 .. 😀

zuzanockamt
4. júl 2009

no teda ... to tu nikto dnes este nebol? 😕 😕 😕 😅 😅 😅 ... a my sme sa uz aj vratili z vyletu 🙂 😵 ... este sa pojdeme asi ku veceru clapkat do jazera, snad tam uz bude menej ludi

zuzanockamt
4. júl 2009

😕 😕 😕 😕

nathali
4. júl 2009

ahoj zuzi a kde ste boli??

zuzanockamt
4. júl 2009

no konecne sa tu aj niekto objavil 🙂
ahoj nat ... boli sme v Klastore pod Znievom na zrycanine hradu Zniev ... poriadna turistika teda ... hore sme slapali asi hodinu a pol a dole asi tristvrte hodinu, ale uzasny vyhlad 😵 😵 😵 ... stalo to za to, aj ked sme sa dost namakali 😅

riana12
4. júl 2009

Ahojky 🙂

zuzanockamt
4. júl 2009

aho riana ... co porabas?

nathali
4. júl 2009

ja som dnes cely den upratovala 🙂 taka som rada ze to uz mam za sebou a teraz budem iba oddychovat 🙂

zuzanockamt
4. júl 2009

aj mne treba upratovat a zehlit, ale takyto krasny den nepremarnim upratovanim 😀 😀 😀 ... este pojdeme asi k jazeru 😵 😵 😵

nelynka
4. júl 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

riana12
4. júl 2009

Bola som s braskom v kine, co som tu spominala cez tyzden, ale hodne ma to zmorilo. Tak teraz pri PC troska oddychujem. Aj ked by som si dala slofika, nechcem. By som potom matozila v noci 😀

zuzanockamt
4. júl 2009

nely a ty co taka vysmiata ... co nelezis na slnku a nechytas bronz? ... ci ako mate u vas?

zuzanockamt
4. júl 2009

aj ja som nejaka vycerpana, ale chvilu si este oddychnem, kym sa MM naje a hadam aj pojdeme znova von

riana12
4. júl 2009

Asi ta unava bude len z tepla. Uvidim, ako bude mat energiu, ze by som mozno sla nieco porobit von, ked uz nebude tak piect.

riana12
4. júl 2009

Nely, ved prezrad, co taka naladicka fajnova? 😀

nelynka
4. júl 2009

zuzi u nas uz dobru hodinku burka 😀 😀 😀

ja akurat som nasla jednu krasavicu, samozrejme blondinu odfarbenu, na nete a idem jej pisat mailika, nech ukaze pravu tvar a do profilu si napise kto ju ucil hravat hlavne...kraska jedna

zuzanockamt
4. júl 2009

tak u nas krasne svieti slniecko stale 😵 😵 😵
nely ... coooo? ... aka blondina ... nechapem 😕 😕 😕

riana12
4. júl 2009

Nely? 😕

cipsinka
4. júl 2009

kuk 🙂

nelynka
4. júl 2009

nechajte tak, obcas mam vypadky ze nieco napisem a nikto tomu nechape ale to je jedno..nechce sa mi to nijak vysvetlovat..zabudnite na to

cipsinka
4. júl 2009

u nas je ako u blaznov raz leje ako z krhly a raz svieti slniecko 😒

nelynka
4. júl 2009

cipsulik aj u nas, ale chvalabohu doobedu je vzdy pekne a potom mi to uz je jedno, nech aj sneh pada 😀

nelynka
4. júl 2009

spiekla som si dneska ritulu 😀

zuzanockamt
4. júl 2009

ahoj cipsi ... no ved typicke irsko nie? 😀 😀 😀 ... aj v UK bolo takto 😉

riana12
4. júl 2009

U nas dusno, svieti slnko, sem-tam nejaky jemny oblak zatieni 😝 😝

cipsinka
4. júl 2009

zuzi presne typicke Irsko 😉

zuzanockamt
4. júl 2009

tak my asi k jazeru nejdeme ☹ ... drahemu sa nejako nechce 😀, lebo tam bude veeela ludi a my sme chceli mat aj sukromie troska a nie vsade dookola podnapitych pubertakov 😀 😀 😀

nelynka
4. júl 2009

ja idem pomalicky varit, len musim pockat kym mi vajicka trosku vychladnu 😀

zuzanockamt
4. júl 2009

nely ... a co ides varit? ... ja asi spravim ceresnove uglky, vcera mi dala svokra recept, tak asi vyskusam

riana12
4. júl 2009

Nely, muzika si si dneska podala? 😀 😀 😀

nelynka
4. júl 2009

zuzi idem robit francuzske zemiaky...

riana preco?? 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre