Opäť sa posnažíme ale až od (po) roku 2010

z.ubrienka
23. mar 2009

ahojte, mozno nie ze možno ale skôr určite je na takúto tému ešte skoro. Ale tak dúfam že nie som jediná ktorá by chcela mať bábätko až tak "neskôr"(tj, o 2-3-4a viac rokov), dúfam že nie som jediná ktorá takto plánuje do budúcna.. 😅 .. 😀

nelynka
25. apr 2009

tak moj mm je uz doma, prisiel o hodinus korej, tak uvidim co vymysli robit zase 😀

leatea
25. apr 2009

cipsi..no zrejme jeho podvedomie tusilo,ze sa ti nechce 😀
a co ides robit,kedze si usporila cas 🙂 ?

cipsinka
25. apr 2009

lea asi veci poskladat zo susiaka,nech nie som za leniva aspon na oko 😉 😉 😉 😉 😀 😀 😀 😀 😀

nelynka
25. apr 2009

tak moje este musi kusok poschnut, akurat na neho pekne slniecko svieti tak este ho necham 😀
mm pozera vecernicek 😀 😀 😀 😀

leatea
25. apr 2009

ja som este nedala ani prat 😀 ale ved nevadi..mam aspon nejaku vyhovorku 😅

nelynka
25. apr 2009

lea sak stale ked pride moj domov tak prva otazka ze co si robila, jak keby som ja bola stroj ze zakonite musim nieco robit ked on je v robote..a ja som uz tak zlenivela ze sa mi naozaj nic nechce..bleeeee

zuzanockamt
25. apr 2009

ahojte, tak sme sa pred hodinkou vratili z tury, som unavena, ale bolo fajn, sme presli asi 20 km ... este musim upratat a umyt kupelnu, ale sa mi nechce

cipsinka
25. apr 2009

no uz som aj tu 😉 😉 😉 😉 drahy pride za pol hodku tak potom sa odpajam 😀 😀 😀 😀 😀 😀 Nely ako som aj ja doma tiez sa mi nic,ale nic nechceeeeeeeeeeeeeeeee,no niekedy mam dni,ze mam naladu ale to si nemozem hned rano sadnut za PC potom sa mi chce vsetko ale ked si sadnem tak sa uz nepostaviiim 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

nelynka
25. apr 2009

cipsi presne tak, niekedy mam dni ze vyupratujem aj to co nemame ze sa leskne ale to ked vstanem nesmiem zapnut PC a nesmie tu nikto byt.. 😀 😀 😀

zuzanockamt
25. apr 2009

tak ja som na tom s upratovanim podobne ... cez tyzden ale nestiham velmi, to len upracem trosku ten neporiadok najväcsi, spravim veceru a to je vsetko ... no a cez vikendy, ked chodievame vonku na pol dna, tak musim potom rychlo vsetko porobit 😀

nelynka
25. apr 2009

tha,..ja ked som niekde mimo domu tak nerobim nic, nechce sa mi, som rada ze si mozem sadnut a oddychnut...

zuzanockamt
25. apr 2009

no ja uz musim upratat aspon kupelnu a umyt dlazky dnes, lebo uz ozaj treba .... a este pradlo zvesit

nelynka
25. apr 2009

nastatsie ze my kupelku nemame pojazdnu, len sprchovy kut, je tam este bordel zo stahovania a vybrata vana co sme kolali septik...predsienka nastatsie nie je hotova a vsade je este kopa bordelu co sa mi nechce odpratat a neviem ani poriadne co s nim...
ale uz sa raz k tomu musim dokopat...

cipsinka
25. apr 2009

ja sa tesim domkov ako si na zahradke budem robkat 😵 😵 😵 😵 😵 😵 Dedko konecne dochoval zajaciky tak zajacinec budeme buuuuurat juchuu,potom tam bude asi skalka a tujky nasadime 😵 😵 😵 😵 😵

nelynka
25. apr 2009

cipsi vy mate ten domcek po starych rodicoch?

zuzanockamt
25. apr 2009

cipsi ... teba tiez bavi zahradka? ... mna vobec ... keby som mala dom, tak neviem ako by som to zvladala 😀

cipsinka
25. apr 2009

nely co je to ten spetik aj v opise fotiek to mas a ja neviem co to je??? 😅 😅 😅 😅 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕

cipsinka
25. apr 2009

nely ano 😉 😉 😉 😉 😉

zuzi bavi ma ale len take,ze kvietky,tujky,a taaaak ale nie pestovat zeleninu a okopavat ju tak to v ziadnom pripade mna bavi iba to co vyzera na efekt pekne. 😵 😵

cipsinka
25. apr 2009

zuzi vy byvate v podnajme alebo mate vlastne byvanicko??? 😎 😎 😎 😎 😎

zuzanockamt
25. apr 2009

cipsi ... my mame vlastny jednoizbovy byt ... do podnajmu by som nesla, lebo je to vela penazi a zbytocne vyhodenych

nelynka
25. apr 2009

cipsi, je to velka nadrz kde odtekaju hovienka a voda ked este nemate v dedine kanalizaciu...my ho mame pod kupelkou pretoze byvali majitelia asi trosku viacej nepremyslali...

cipsi ja som si myslela ze ste domcek kupili...

leatea
25. apr 2009

no tak ja o chvilku idem za milym..ak mi teda nepovie,ze ostava dlhsie..ale hadam nie,lebo samej sa mi nechce ist na nakup..a potom on musi este izbu povysavat..nech aspon cosi spravi doma..lebo vzdy,ked upratujeme,tak je v praci 😕

ze zahradka..to musi byt pohoda tam oddychovat..sice nemam nejaky velky vztah k tomu,ale hadam az bude niekedy vlastna,tak aj to bude 🙂

nelynka
25. apr 2009

ja kym som byvala u nasich sme mali ooobrovksu zahradu a nemala som ziaden vztah ze okopavat, plet, to ma nebavilo a teraz ked mam svoje sa na to tesim ako male decko 😀

cipsinka
25. apr 2009

nely ten domcek ideme odkupit,samozrejme ho nemame zadarmo 😀 😀 😀 😀

cipsinka
25. apr 2009

no aj nasi pestovali paradajky,papriky a cele pole kukurice a ked sme to mali okopavat tak som zurila este tyzden a som si povedala,ze do domu NIKDY 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 ,ale pestovat nebudeme samozrejme ved v dnesnej dobe sa to uz ani neoplati 😉 😉 😉

leatea
25. apr 2009

nely..no tak som rada,ze ani ty si predtym nemala vztah k takymto veciam..aspon mam nadej,ze aj moj sa zlepsi 😀

cipsinka
25. apr 2009

ja chcem mat len peknu travicku vonku lehatko na lezanie a kliiiidek od kazdeho a budem si popijat dzusik to bude lehaaaro 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎

zuzanockamt
25. apr 2009

tak mne tieto zalezitosti ako travnik a hriadky so zeleninou nechybaju ... mne uz ku stastiu chyba iba trojizbovy byt s balkonom a to mi staci 😉

nelynka
25. apr 2009

cipsi to aj od starych rodicov si idete odkupit dom? to by malo byt automatika podla mna, samozrejme pokial tam nie su este iny dedici ktorych by ste mali vyplatit..

cipsi nasi mali vela zemiakov ale aj tak kolko zasadili tolko vybrali..
trosku mrkvi, trosku papriky, trosku kukurice, petruska, paradajka, uhorky..kalerab, zeler...salat..kapusta..zo vsetkeho trosku..

lea mna to nebavilo, ale ked som sa chcela opalit sla som dobrovolne...ale zase nie casto 😀 😀

leatea
25. apr 2009

zuzi..no pokial budeme v byte,tak ani mne to chybat nebude,ak bude mat balkon..ak bude dom,tak musi tam byt cosi drobne..
cipsi..a kedy mate kupit ten dom?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre