Opäť sa posnažíme ale až od (po) roku 2010

z.ubrienka
23. mar 2009

ahojte, mozno nie ze možno ale skôr určite je na takúto tému ešte skoro. Ale tak dúfam že nie som jediná ktorá by chcela mať bábätko až tak "neskôr"(tj, o 2-3-4a viac rokov), dúfam že nie som jediná ktorá takto plánuje do budúcna.. 😅 .. 😀

riana12
10. júl 2009

Pozooor, chystam sa pokakat 😅 😅
Mala som par susenych marhul, potom asi 4 male rajcinky a teraz planujem "zozrat" 10 deka salamu 😝 😅 😅 😅 😀 😀 😀

A este jeden postreh. Teda skor take ranne prekvapko. Rano som si obliekala nohavice, ledva som ich cez zadok pretiahla a to mi boli pred 2-3 tyzdnami este dost volne 😅 😅 😀

zuzanockamt
10. júl 2009

riana ... to mas teda dobre kombinacie takto zrana 😀 😀 😀
no a stymi nohavicami to musis pocitat, kedze si sa rozhodla priberat ... budes o chvilu kupovat novu garderobu 😀

riana12
10. júl 2009

Ja s tym malym obleckom ratam, len som necakala hned taky bum a nohavice su skoro male 😅

zuzanockamt
10. júl 2009

ja preto nerada chudnem, lebo potom musim zase minut prachy na mensie 😀 😀 ... no a ty to mas opacne 😀 😀

nelynka
10. júl 2009

aahojte 😀 😀 😀

zuzanockamt
10. júl 2009

ahoj nely 🙂 ... tak ako bolo? ... aj MM sa uz vratil pred chvilou a hned aj utekal ku svokrovcom pomahat s tou kupelnou

nelynka
10. júl 2009

zuzi ahoj, ako dopadol mm? co mu povedali?
ja idem buduci tyzden na druhe kolko k riditelke ale je to predavcka tak si myslim ze ma vezmu 😀

zuzanockamt
10. júl 2009

mojmu povedali, ze sa mu ozvu tak do konca mesiaca 😝 😝 😝 ... tak to super, ze ti to vyzera nadejne 😉 🙂 😉 ... a predavacka v akom type obchodu?

nelynka
10. júl 2009

no v handrach, kde inde 😀 😀
ale tak uvidime co bude u riaditelky a co povedia a tak..ale pohoda na tom je ze mam s tym trosku aj skusenosti s tymi handrami tak orientacne trosku viem o co ide... 😀

riana12
10. júl 2009

Kuk 😀

Ahoj Nely, takze je to nadejne 😵 😵

nelynka
10. júl 2009

hoj riany..

no hej, vyzera to tak ale nic nepredbieham...este sa mozem sklamat ako pri vsetkych pohovoroch predtym

riana12
10. júl 2009

Nely nedepkuj, podme radsej nejake hovadinky stvarat 😀

nelynka
10. júl 2009

riana nemam naladu na hovadinky nejako...

zuzanockamt
10. júl 2009

riana ... a ty co zase taka rozkokosena 😀 😀 😅 😅 😕 ... zase len hovadinky 😀 ... treba seriozne pracovat, nie ze aj do firemne ho mailu, nejaku hovadinu napises 😀 😀 😀

riana12
10. júl 2009

Nely, ved nemozme tu stale len depkovat 😔 ☹ ☹ Ja tiez nemam naladu, ale inac sa k zivotu prebrat nemozem. Staci, ze sa zabrdne do serioznej temy a hned som "na prasky" ☹.
Ako to tu bude vyzerat, ked sa budeme len stazovat, ako nam zivot nepraje, ze chlapi neposluchaju,...? 😔

zuzanockamt
10. júl 2009

veru, veru, ziadnu depku tu nechceme 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
idem si umyt vlasy 😉

riana12
10. júl 2009

Zuzi, momentalne take maily pisem, ze musim rozmyslat v anglictine a tam sa teda tych hovadin nenavymyslam. Som rada, ze dam zrozumitelnu obycajnu vetu dohromady. Kde by som este mala na pamati hovadinky vymyslat?

zuzanockamt
10. júl 2009

fiiiiha, takze ty normalne aj kontakty so zahranicim udrziavas 🙂 😕 🙂 ... no pekne 😉

riana12
10. júl 2009

No treba mi 😀

zuzanockamt
10. júl 2009

😀 ved jasne ... mala by som aj ja trosku pooprasovat AJ teraz ked bude mat volno 😀

riana12
10. júl 2009

Ja by som mohla vyuzit letne prazdniny na samostudium talianciny. 2 roky mam ucebnicu, stihla som prejst asi 2 lekcie hned na zaciatku, ale potom som sa uz len okolo skoly motala a tak.

zuzanockamt
10. júl 2009

moja sestra s taliancinou zacala pocas VS ... lebo ona uz ovlada spanielcinu pefektne, tak vravela, ze teraz sa jej taliancina dobre uci ... ale to mavala len ako spestrenie - paar hodin pocas semestra

riana12
10. júl 2009

Ja si to tiez chcem urobit ako spestrenie volneho casu. Napr. cesta z/do roboty a tak... 🙂

zuzanockamt
10. júl 2009

mne bude stacit, ked budem mat AJ na dobrej urovni, ja nie som jazykovy typ velmi, nebavi ma to 😝 😝 😝

riana12
10. júl 2009

Ja by som mala byt na urvoni stredne pokrocily, ale co z toho, ked mam ceknut a guca v hrdle, co ma chyti panika, horkotazko nejaku debilnu jednoduchu vetu dostanem zo seba 😖. A nemam si s kym anglictinu precvicovat. Kebyze mam nejakeho znameho, rodeneho anglicky hovoriaceho, to by bolo fajnovo. Ale ked nemam ☹.

zuzanockamt
10. júl 2009

riana ... najlepsia skola je odist do Uk a sama si vybavit ucet v banke, pochodit po uradoch, zhanat pracu 😀 😀 😀 ... tak ako ja, vtedy ta take veci napadnu, ze sa az cudujes, kde sa to v tebe berie ... ked musis, tak musis 😀

riana12
10. júl 2009

Ja teraz len tak nemozem odist 😀 A ani nechcem 😝 Nejak nie som ten cestovatelsky typ 😔

zuzanockamt
10. júl 2009

ani ja som nebola ... ale nabrali sme odvahu a som rada, ze sme boli ... dali sme obaja vypoved v praci a sup do UK 😀 😀 😀 ... skusenost na nezaplatenie 😉 😉 😉

riana12
10. júl 2009

Mna uz sa mlady snazil nalakat, ale poctivo som odolavala akemukolvek vycestovaniu 😀

zuzanockamt
10. júl 2009

my sme sa tak rozhodli obaja po dost dlhom zvazovani, predsa len sme mali pracu, takze to bolo zavazne rozhodnutie 😉 ... ale chceli sme vyskusat aj nieco nove a nie zakotvit na jednom mieste 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre