Opäť sa posnažíme ale až od (po) roku 2010

z.ubrienka
23. mar 2009

ahojte, mozno nie ze možno ale skôr určite je na takúto tému ešte skoro. Ale tak dúfam že nie som jediná ktorá by chcela mať bábätko až tak "neskôr"(tj, o 2-3-4a viac rokov), dúfam že nie som jediná ktorá takto plánuje do budúcna.. 😅 .. 😀

nelynka
10. júl 2009

tak ja zase mojmu kupujem setky handri nastatsie 😀

zuzanockamt
10. júl 2009

my chodime spolu na nakup a on si vyberie co sa mu paci ... ja mu sama nekupujem ... jedine ak ponozky a slipy 😀 😀 😀

nelynka
10. júl 2009

tak my tiez ideme spolu ale vetsinou aj tak vyberam ja...

zuzanockamt
10. júl 2009

ja nie ... mame totiz rozdielny styl a nebudem ho nutit, nech si oblieka to, co sa mu nepaci

nelynka
10. júl 2009

tak zase ja sa nechcem za neho hanbit aj ked on ma celkom dobry styl ale drahy celkom..tak hot rosku krotim a ukazujem mu ze aj lacne veci su pekne 😀 😀

zuzanockamt
10. júl 2009

ja sa za mojho nehanbim

nelynka
10. júl 2009

😀 😀 😀 😀 😀 🙂 😀

zuzanockamt
10. júl 2009

mne sa paci taky aky je 😉 😉 😉 😉 😉

riana12
10. júl 2009

vam to tu ako zakapalo 😕

zuzanockamt
10. júl 2009

no veru zakapalo 😀 😀 😀

riana12
10. júl 2009

a co ste aku kudlu na to pouzili? ci snad sekeru? 😀 😀 😀

zuzanockamt
10. júl 2009

no ja ti neviem ako sa to udialo 😀 😀 😀 😀 😀

riana12
10. júl 2009

a co ja mam patrat? 😀 😀

zuzanockamt
10. júl 2009

no mozes skusit sa zahrat na detektiva, ci volaco vysnoris 😀 😀 😀

riana12
10. júl 2009

aaaaale nece sa mi 😝 😀 😀 😀 😀 😝 😝

zuzanockamt
10. júl 2009

no leniva si nejaka 😀 😀 😀 ... a uz ste dotvorili? 😅 😕

riana12
10. júl 2009

no teraz odbehol prec, aj tak to este asi nie je uplne suche, asi siel mrknut nejaku ropzravku. pozerava satelit, nemcurov, ma par oblubenych programov. dost casto pozerava programy pre "sikovne rucicky" a potom robi aj podla toho 🙂

zuzanockamt
10. júl 2009

joj ako ti je dobre, ked mas takeho krpca doma, hned by som brala, by som sa prebavila aspon 😀 🙂 😉

riana12
10. júl 2009

uz som hovorila, ze som si na nom uspokojovala svoje rane materske pudy. zazila som si pri nom vselico, aj som kvoli nemu kolkokrat dlshie bola hore, zazila som ho choreho, pogrckaneho, pokakaneho,... akurat som mala vadu, ze som ho nakojit nemohla 😀.

zuzanockamt
10. júl 2009

tak to si mala aspon dobry vycvik ... ja som nemala este ziadny 😅 😅 😅

riana12
10. júl 2009

ja asi preto uz blbnem s babatkom 😅 😅 😅 😠 😠 😠. mozno, keby som nemala podnet, ani by som este nechcela 😝 😝

zuzanockamt
10. júl 2009

asi hej, ale ked mas doma takeho krpca, tak sa ani necudujem 😉 😉 😉

riana12
10. júl 2009

a to sa aj cudujem, ze uz mi mysel beha po babatkach, ked som si kolkokrat zelala, aby radsej neexistoval - ked vyrevoval po nociach, isli mu zubky alebo ho busko bolelo a nevedel sa vykakat, zase reval. mal aj obdobia, stacilo mu spat 20 min za cely den a vsetci okolo neho kapali od unavy a on spokojny... to mi nejde do hlavy. napriek takymto veciam to babatko chcem aj tak...

zuzanockamt
10. júl 2009

mna prave este trosku ieto veci odradzaju 😅 😅 😅 ... predsa len som zvyknuta na svoje pohodlie 😀 😀 😀

riana12
10. júl 2009

ja sa dost bojim, ako zvladnem tehotenstvo a porod. to su moji velki strasiaci 😲

zuzanockamt
10. júl 2009

ja sa bojim hlavne toho porodu ... tehotenstvo hadam prezijem ... som zvedava ako sa bude moja sestra tvarit, tu to caka o nejaky mesiac a pol zhruba 😀 ... ci ma to este viac neodradi 😅 😅 😅

riana12
10. júl 2009

ja mam hrozu z nevolnosti. ked mne je zle, uz len ked stojim dlhsiu dobu na nohach a hlavne v teple... no neviem co budem robit, ked ostanem tehotna 😖

zuzanockamt
10. júl 2009

no budes to musiet prezit, co ine ti ostane ... ja mam este hrozu z vracania ... z toho mam paniku od detstva 😝 😝 😝

riana12
10. júl 2009

no hej, ine mi neostane 😅

zuzanockamt
10. júl 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre