Opäť sa posnažíme ale až od (po) roku 2010

z.ubrienka
23. mar 2009

ahojte, mozno nie ze možno ale skôr určite je na takúto tému ešte skoro. Ale tak dúfam že nie som jediná ktorá by chcela mať bábätko až tak "neskôr"(tj, o 2-3-4a viac rokov), dúfam že nie som jediná ktorá takto plánuje do budúcna.. 😅 .. 😀

riana12
25. júl 2009

ZUzi, ked ja som sa zacala jemne tesit ncelu 3/4 hodku predtym, nez mi mlady crnkol. blba som bola 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠

zuzanockamt
25. júl 2009

mne sa to uz tooooooolko krat potvrdilo, ze ked sa tesis a naplanujes, tak je z toho prd ... to iste ja a moja uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuzasna trojyuzdnova dovolenka 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄

riana12
25. júl 2009

no lenze ja dovtedy nic, len som mlademu stale so strachom maily do roboty vypisovala a on stale, ze ano, ano,plati to. az ked som poslednykrat precitala,ze je vsetko ok, v robote som vsetko povypinala odisla, nasadla do eliny, bo som do mesta este sla a az tam som si povedala, ze by som sa konecne mala zzit s predstavou o traveni vikendu. a velky prd z toho mam...co uz 😔

zuzanockamt
25. júl 2009

no co uz 🙄 🙄 🙄 ... ja som chcela aspon posledny tyzden nejako aktivne vyuzit, ale MM mi dnes zahlasil skustocnosti, ktore sa s mojimi planmi nezlucuju 🙄 🙄 🙄 ... mam nejaku divnu naladu dnes 😝 😝 😝

riana12
25. júl 2009

a ja mam naladu dovnu furt, ako mi je faaaaaaaaaajn 😀 😀 😀 ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

zuzanockamt
25. júl 2009

no to hej ... je nam fajn 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

riana12
25. júl 2009

no to hej 😀 😎

zuzanockamt
25. júl 2009

preco vlastne piseme do dvoch tem naraz ... ved teraz staci aj do jednej, ked sme v obidvoch len dve ... ci????

riana12
25. júl 2009

tak zakotvime sem, co ty na to? predtym som myslela, ze sa niekto pripoji aj dalsi, nie len my vde 😀 😀

zuzanockamt
25. júl 2009

no ved uvidime, ak sa niekto pripoji do tej druhej temy, tak rozhodime siete aj tam potom 😀 😀 😀

riana12
25. júl 2009

uuuuups. nezakptvime radsej u susedov v buducovkach??? 😀 😀 uz tu z toho mam mierny gulas a myslela som, ze som prispela tam 😅 😅 😅 😀 😀

riana12
25. júl 2009

Mne sa este neeechce spat 😀
Ale nie, spat sa mi chce, uz aj cochvila pojdem, ale ked tak konktrlujem situaciu, tak nikto od vecera 😅

riana12
26. júl 2009

nechrnteeee 😀 😀 😀 😀 😀

-----------------------------------------------------------
Viete aký je rozdiel medzi mužom a hmlou?
Žiadny, keď sa vyparia nastane pekný deň.
-----------------------------------------------------------

nelynka
26. júl 2009

no ocividbne tema pada ku dnu 😕

riana12
26. júl 2009

takze vsetky pekne vikendujete 😔

😉

nelynka
26. júl 2009

niekomu je hej

riana12
26. júl 2009

ahoj Nely 😵 no ako sa nam podarilo naraz reagovat 😀

nelynka
26. júl 2009

ahoj to hej 😝

riana12
26. júl 2009

a uz si tu bola dlhsie kym som napisala?

zuzanockamt
26. júl 2009

Ahojte 🙂
ja teraz velmi nestiham ... rano sme boli zbierat cucoriedky a teraz ich zavaram 😝

riana12
26. júl 2009

no teeeda, to sa clovek musi zdvihnut, napisat a zrazu sa vas tu nazbiera 😀 😀

zuzanockamt
26. júl 2009

riana ... ja som kukla sem okolo tretej, ale nikoho nikde a nemala som kedy pisat 😉

nelynka
26. júl 2009

riana nie nebola, teraz som prisla..

riana12
26. júl 2009

ja som sem kukla prvykrat od desiatej az teraz o pol siestej 😉

nelynka
26. júl 2009

ja som nemala na to nejak cas a ani naladu...vonku je pekne tak som sa venovala zahradke 🙂

zuzanockamt
26. júl 2009

no ja som doobeda tu ani nebola, lebo sme o siedmej vypadli z domu a prisli sme az okolo tretej

riana12
26. júl 2009

ja som sa vtedy zobudila, na net som rychlo sla, tak som sa dosla aj sem mrknut a potom tiez nebolo casu

leatea
26. júl 2009

ahojte..tak ja som sa az teraz dostala tu..a je tu este niekto? 😕
vcera som travila s milym pekny vecer..lebo vela robi,tak vcera skoncil normalne a tak sme nakupili a potom skladali puzzle 😀 a dnes sme to dokoncili 😎 a teraz uz cakam,ze kedy pride z prace..no este min 2hodiny budem cakat..

zuzanockamt
26. júl 2009

ahoj lea 🙂 ... ja som este tu 😉 ... tiez cakam MM

leatea
26. júl 2009

ahoj zuzi..a kedy ti ma prist? sorry,ze odpisujem tak neskoro,ale bola som urobit jest..

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre