Opäť sa posnažíme ale až od (po) roku 2010

z.ubrienka
23. mar 2009

ahojte, mozno nie ze možno ale skôr určite je na takúto tému ešte skoro. Ale tak dúfam že nie som jediná ktorá by chcela mať bábätko až tak "neskôr"(tj, o 2-3-4a viac rokov), dúfam že nie som jediná ktorá takto plánuje do budúcna.. 😅 .. 😀

zuzanockamt
28. júl 2009

hej celkom sa baviiiiim 😀 ... ale teraz sa odmlcal, lebo sa pcha pecenymi zemiakmi a kuka televizne noviny 😀

zuzanockamt
28. júl 2009

lea ... HAK neberiem preto, lebo mi nerobili dobre a chcem mat predsa babo 😉 😉 😉

riana12
28. júl 2009

no Zuzi a co na to muzik? 😅 aspn kym reagoval 😀

nelynka
28. júl 2009

jasne jasne, neprichadza do uvahy..heh
hlavne ze nedavno si pisala ze tvoj mm nechce sexovat bo sa boji, ach jo..a zrazu neprichadza do uvahy..

zuzanockamt
28. júl 2009

riana ... no nic 🙄 ... som mu pisala, ze nech ma prekvapi a on, ze cim??? ... a ja ze nejakou sexualnou aktivitou a on, ze nemozme, mame zakaz 😀 😀 😀 ... a potom, ze zena naloz mi jest 😀 😀 😀 ... potom som ju napisala nieco, ale to nebudem publikovat 😀 😀 🤐 ... no a uz sa teraz napchava 😝 ... tak asi nic z toho nebude

zuzanockamt
28. júl 2009

nely ... ja netvrdim, ze MM je cely zhavy a ze sa neboji ... ale tak ja to tolerovat nemienim ... to mam byt bez sexu???????????? ... no nehroziiiiiii

nelynka
28. júl 2009

noa ne? sak si manzelka a musis tolerovat aj priania toho druheho.
hehe 😀 😀 😀

zuzanockamt
28. júl 2009

nech si laskavo moj drahy uvedomi, ze ma doma mladu zenu, ktora aj relativne dobre vyzera, tak nech sa stara, lebo sa bude starat niekto iny ... to som mu aj povedala 😀 😀 😀

nelynka
28. júl 2009

nedavno si sa sanovala ze by si ho ani nepodviedla tak by ma zaujimalo ako by si to chcela inak urobit,, noze daj nejaku skusenu radu.. 🙂

riana12
28. júl 2009

Zuzi a do IP publikujes? 😅 😅 😅

zuzanockamt
28. júl 2009

nely ... radu zatial nemam ... a netvrdim, ze by som hned skocila do naruce niekomu inemu ... ale nikdy nevies 😉 ... no u nas sa nastastie situacie okolo sexu zlepsila ... nie je to idealne ako bolo kedysi ... ale je to lepsie 😀

leatea
28. júl 2009

no uz si nepamatam,v ktorej krajine to bolo..ale zena ma muzovi byt k dispozicii aspon kazdy 4. den 😨 pre manzelske povinnosti..
u nas by mali mysliet na to,ze su zeny,ktore by chceli nieco take 😀

zuzanockamt
28. júl 2009

lea ... veru, veru 😀 😀 😀

riana12
28. júl 2009

aj ja suhlasim, Lea 😀 😀 😀

zuzanockamt
28. júl 2009

riana ... teraz tu budeme vyzerat ako nymfomanky 😀 😀 😀 ... hambiiiiiiiiiiiim sa 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

riana12
28. júl 2009

ja sa nehanbim. chlap by sa mal hanbit, ze si zenu nedokaze uspokojit a takto sa tu na nete cudzim ludom stazuje 😝 😝 😝

leatea
28. júl 2009

no a co? 😀 😀 😀 😀 😀 ved preco my sa mame prisposobovat im..aj oni sa mozu niekedy prisposobit nam 😎

zuzanockamt
28. júl 2009

no dievcata ... ake razne revolucne myslienky 😉 😉 😉 ... ale tak to ma byt 😀 ... nech sa chlap nad sebou zamysli 😉

leatea
28. júl 2009

zuzi..no ved mame uz aj my svoje prave..tak ich treba vyuzit 😀 😀 😀

zuzanockamt
28. júl 2009

lea ... ved ano 😉 😉 😉

nelynka
28. júl 2009

aha tak prepacte ze sa sem chodim stazovat, uz nebudem

leatea
28. júl 2009

nely..ja som si myslela,ze si si sla uplatnit svoje prava 😀
ale vies,ze nam sa mozes postazovat..a co take ta momentalne trapi? 😕

zuzanockamt
28. júl 2009

nely ... ved nebud zase taka vztahovacna a neber vsetko osobne ... ved sa kazda stazujeme ... teda lea a cipsinka nie ... ale ja a riana tiez ... tak nevymyslaj, prosim ta 😉 😉 😉

nelynka
28. júl 2009

lea nie nesla, bohuzial moj chlap nie je taky revolucny ako vasi..a ja si ruky koli tomu aby mi bolo dobre dolamat nenecham

nelynka
28. júl 2009

a co ma trapi je toho vela...

nelynka
28. júl 2009

zuzi ja nevymyslam ale sa ma to naozaj dotklo, priznavam..
mam pocit ze sa sem chodims tazovat stale len ja a nikto iny ☹

zuzanockamt
28. júl 2009

ale nely, prosim ta ... a ja sa tiez stazujem, ze chlap sa mi nevenuje, ze nema robotu, ze nie je akcny v sexe ... ved sme tu na to

riana12
28. júl 2009

Nely, to ja si tu uz ako uchyl pripadam, ked vy sa zacnete vsetly vykecavat a ja ma vzdy len oci pre plac 😔 pretoze kazda z vas ma aspon nieco, o com ja len snivat mozem ☹

nelynka
28. júl 2009

babule ideme sa my previest na benzinku na bikoch..pak sa ozvem ked tu este niekto bude..
papa

a keby prisla cipsinka ze ju pozdravujem

zuzanockamt
28. júl 2009

riana ... ty si mladucka, este budes mat vsetko 😉 😉 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre