Opäť sa posnažíme ale až od (po) roku 2010

z.ubrienka
23. mar 2009

ahojte, mozno nie ze možno ale skôr určite je na takúto tému ešte skoro. Ale tak dúfam že nie som jediná ktorá by chcela mať bábätko až tak "neskôr"(tj, o 2-3-4a viac rokov), dúfam že nie som jediná ktorá takto plánuje do budúcna.. 😅 .. 😀

nelynka
28. júl 2009

zuzi tak mne nevadi ked sa ide prejst ked sa nasere ale do auta sa ho bojim pustit...fakt...tu su iny debili a ja som dneska uz dvakrat mala namale...nie to este on co velakrat sa ledva sustresi ked ide somnou nie este keby mal nervy...

wyerka
28. júl 2009

baby ja som asi cudna .. ale ja za drahym vzdy utekam k dveram nech nejde prec ked sa pohadame , lebo sa o neho bojim 😅 dufam , ze ma to prejde casom 😅

nelynka
28. júl 2009

wyer, ja som to robila v prahe kym sme byvali..ale ne za nim ale odisiel a ja som odisla tiez ho sledovat kam ide. 😀
ale tu mi to nevadi, aj tak nema kam ist len sa prejst..
nech ide sa kus vyvetrat ale nie na aute

zuzanockamt
28. júl 2009

nely ... tak moj sa bol len raz poprechadzat ... inak sedi na gauci, kuka telku a fuci sa, ked sa pohadame
wy ... no mozno prejde, mozno nie ... ako dlho ste uz spolu?

riana12
28. júl 2009

Zuzi, jasne, zalezi najme, ako dopadne rozhovor... skor ste ma ukludnili, ze si nemam robit hlavu, nech to uz akokolvek dopadne...
Ked uz pre nic ine, aspon som sa vklude vyrozpravala a dostala to vsetko zo seba von... 😅

Nely, vy ste to tak moderne pojali 😀 fakt akcna zienka 😉 😀

wyerka
28. júl 2009

nelly : a vyspehovala si ho ? 🙂 alebo skor pomohlo to ? citila si sa lepsie ? 😅 lebo ja sa vzdy bojim , ze kde ide alebo ci sa mu nieco nestane alebo tak ...a inak vy kde byvate , ked nema kam odist tvoj drahy ?

zuzanockamt
28. júl 2009

wy ... aj ja sa bojim o mojho muza,ale tak necham ho ... je dospely, vie co robi

wyerka
28. júl 2009

zuzi> sme spolu 3 roky 🙂

leatea
28. júl 2009

nely 😀 😀 😀 to susedia museli mat podivanu 😀 😀 😀

ja nijake taketo zazitky nemam..ale nevadi..mne stacia tie moje pokojne..aspon sa nestresujem 😀 😀 😀

nelynka
28. júl 2009

ria tak ja nerada cakam na veci, proste ked nieco chcem musim to mat hned..
ja som vedla hned ze je ten pravy..a dojal ma, ked mi na svadbe povedal, ze ked sme sa boli v lete, rok pred svadbou, prejst na karlovom moste, tam je taka socha o ktorej sa hovori ze ked si nieco zelas tak sa ti to do roka splni..
ze on si zelal aby sme sa vzali a preto nechcel svadbu v auguste lebo to by bolo pozde...my sme tam boli v maji..a marec bol unikatny datum 😀
tak som sa rozrevala ako male decko

zuzanockamt
28. júl 2009

wy ... tak to este trvaju euforicke zalubene stavy, ked len 3 roky 😉 😉 😉

riana12
28. júl 2009

Nely, tak socha na Karlovom moste vravis 😀 😀 to by som sa tam mala vybrat 😀 a mozem aj sama alebo treba aj v sprievode osobky, co sa jej dane zelanie tyka? 😅 😀 😀 😀

Ale muselo to byt krasne, vypocut si nieco take 😵 😵

wyerka
28. júl 2009

zuzi : tak fajn 🙂 si ma upokojila , no dobre ja dnes koncim tak zas zajtra na vecer ked sa mi ukludni robota 🙂 vidime sa papapa a dobru nocku 😀

zuzanockamt
28. júl 2009

nely ... no pekne, romanticke ... fakt 😵 😵 😵

nelynka
28. júl 2009

wyer tak niekedy som ho vyspehovala a niekedy soms i vzala kluce od auta a sadla do neho tak som videla ked siel domov a pockala som si na SMS od neho 😀 a bolo dobre...

byvame teraz nedaleko Prahy, pri Koline v jednej dedinke

leus to este bola len sranda ked som sa vadila v prahe so svagrom ty kokos, to keby si pocula, rano o siedme vreskot na celu bytovku..a susedy ked som sa pytala ta ze nic nepocula 😀 😀 😀 😀

leatea
28. júl 2009

nely..no vidis,aky poklad mas doma 🙂

my sme mali mat svadbu minuly vikend..ale posunuli sme o rok skor..ale aspon ho mam pri sebe 😵

riana12
28. júl 2009

dobru nocku, Wy 😉

zuzanockamt
28. júl 2009

lwy ... dobru noc 🙂
my sme datum svadby prehadzovali stale ... lebo MM stale bol tak na vazkach, ale nakoniec sme to nejako vyriesili 😀 😀 😀

nelynka
28. júl 2009

ria mozes aj sama, neboj 😉
ale tak, mne sa moje zelanie nesplnilo... ☹ doteraz...

a to bolo prvy a posledny krat co som od neho nieco take pocula alebo videla..ale tak..fakt ma tym dostal

wy dobru nocku...

riana12
28. júl 2009

volakde na SK je taka lavicka, ze ked sa na nej dvaja pobozkaju, do roka je svadba. len som prepocula, kde to je 😠 ☹ to by bola ina sranda, keby sa taka vec splnila 😀 😀 😀

leatea
28. júl 2009

wyerka..pekne sny

no my sme velmi podarene oznami nasu svadbu..som prisla so svadobnymi kolacmi z jednej svadby,dala ich pekne na tanierik a s usmevom som ich ponukala,ze dajte si,o rok budete jest kolace na nasej svadbe 😀 😀 😀
svokor to predychaval so skatulkou cigariet a svokra to ani nepocula..tak som jej to zopakovala 😀

tanyja
28. júl 2009

nely.. vy ste mali riadne akčnú svadbu 😀
ja mám 33 drahý 30 a zoznámili sme sa pred 7 rokmi, po mesiaci sa ku mne nasťahoval a ja som ho po 5.r ukecala na svadbu , on by sa aj bol skorej ženil, ale ja som sa nechcela volať jeho priezviskom (také má každý druhý , no a teraz som ja tá každá druhá 😀 😀 😀 )
ale so svadbou začal drahý, ked mi poslal sms, že mňa by si zobral aj zajtra , a mne viacej nebolo treba ........... 😀 😀 😀
ale funguje nám to dodnes, preskákali sme si toho dosť, až príliš veľa hlavne zlého
baby tešte sa, som u vás najstaršia 😅

zuzanockamt
28. júl 2009

ale su to blbosti tieto povery ... my sme boli na Bojnickom zamku a tam je tiez lavicka a ked si sadnes,tak vraj do roka mas dieta ... no to nase by uz malo mat hadam aj 2 roky, len neviem, kde sa zatulalo po ceste, lebo este k nam nedorazilo

nelynka
28. júl 2009

riana to neviem, mari sa mi nieco ale neviem vobec..
ale to su take poveri prosim ta..
hovori sa ze ktora zena chyti kyticu na svadbe, do roka a do dna sa vyda..my sme rok a pol po svadbe a kamoska co ju chytila este ani chlapa nema ne este vydavat sa 😀 😀

zuzanockamt
28. júl 2009

lea ... to az rok dopredu ste vedeli, ze bude svadba??? ... my len mesiac pred svadbou sme sa rozhodli 😅 😅 😅 😀

nelynka
28. júl 2009

tany vitaj 😀
no tiez pekne zazitky mas 🙂
veru si najstarsia ale uz aj tehu ako pozeram 😀 😀 😀

riana12
28. júl 2009

neboj Nely, moc takym veciam neverim. toboz takym, ako kytica. kdebyyyyy. aj ked doteraz mi po rozume chodi, preco mi mlady pred rokom drukoval, ze mam kyticu chytat. akurat som bola taka sprosta, ze som rypkala,ze na co mi to bude... 😅 tym padom sa on zatal a urcite mi pravy dovod nepovedal 😠

nelynka
28. júl 2009

no ja vam poviem pykosku, ale nikomu to nehovorte...
chystam sa nenapadne na svadbe tu kyticu chytat znova, nech podpichem stareho trosku hehe 😀 😀 😀

riana12
28. júl 2009

mozno nieco chystal a ja som si to pokazila 😝 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

zuzanockamt
28. júl 2009

nely ... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre