Opäť sa posnažíme ale až od (po) roku 2010

z.ubrienka
23. mar 2009

ahojte, mozno nie ze možno ale skôr určite je na takúto tému ešte skoro. Ale tak dúfam že nie som jediná ktorá by chcela mať bábätko až tak "neskôr"(tj, o 2-3-4a viac rokov), dúfam že nie som jediná ktorá takto plánuje do budúcna.. 😅 .. 😀

nelynka
27. apr 2009

zuzi cosi, ze dokoncene 😀 😀 😀 ani nahodou....
a ani dlho nebude kedze sme momentalne financne na dne..

nelynka
27. apr 2009

lea, no mali aj nemali..sme sa nabohovali kym sme ju dali von a este viac kym sadla dnu 😀
boli sme na to len dvaja, ale uz je vsetko tak ako ma 😉

nelynka
27. apr 2009

tak idem uz aj ja do hajan...aj zajtra je den..papa

leatea
27. apr 2009

zuzi..obcas varim na dva dni..niekedy je to tazke,ale niektore jedla vydrzia..len ja hlavne varim tak,aby sme mali teply obed a vecer uz len nejaka polievka pripadne cosi teple,ak sme nemali v praci..
ale tie buchty mi tak miznu,ze musim odlozit manzelovi,lebo nebude mat nic..
ja som mala najradsej hranolky,ale musela som s nimi prestat..

nely..no to ti verim,ze ste si statocne ponadavali..

cipsinka
27. apr 2009

kuk,tak ja som si dala trosku pohov od konika,lebo som zistila,ze si pri nom nicim zdravie,boli ma chrbtica 😖 😖 😖 😖 😖 ,takze uz tu nebudem tolko vysedavat,ved kto by si chcel so mnou pokecat IP cka existuje 😉 😉 😉 😉 😉 😉 dobru nocku

leatea
27. apr 2009

cipsi..no ja si mozem aj lahnut ked chcem 😀 ale jasne..ip existuje..

ja akurat hladam cross trainer..normalne si nemozem spomenut na slovensky nazov 😅 😀 hlavne,ze potom zhodim..

cipsinka
27. apr 2009

lea ja si nemozem lahnut lebo mame modem ktory moze byt postaveny len na okne v kuchyni tam mame signal,cize musim sediet cely cas za stolom 😉 😉 😉 😉

cipsinka
27. apr 2009

idem hajat som este odpisovala na IP po celom dni 😀 😀 😀 😀 😀 😀

nelynka
28. apr 2009

Chlap na akci sbalí jednu ženskou a po několika panácích se
přesunou k němu domů. Když už přituhuje, ženská zjistí, že to
právě dostala a říká si:
"Třeba si toho nevšimne, ráno uteču a nebude si mě pamatovat," tak všechno
proběhne bez problému... Ráno se chlap probudí, ženská nikde a celá postel od krve:
"Sakra, já ji snad zabil!", běží do kuchyně a zkoukne nože, všechny jsou na
svých místech a čisté. "Fajn, takže jsem ji nepodřízl..." Jde do
ložnice, otevře šuplík a zjistí, že žádný náboj v jeho revolveru
nechybí... "Takže jsem ji ani nezastřelil."...Jde do
koupelny a v zrcadle vidí, že celý xicht má od krve:
"Do prdele, já ji sežral! ...

zuzanockamt
28. apr 2009

Ahojte 🙂
tak som doma a idem sa pustit do domacich prac ... chcem navarit veceru a zaroven to bude aj zajtrajsi obed pre MM a este mi treba aj zehlit a pracku pustit 😝
cipsi ... aj mna bolieva chrbat z toho vysedavania pred PC, mala by som to tiez obmedzit 😀

nelynka
28. apr 2009

ahoj zuzi, tak my sme dokoncili zahradku uz je nieco aj posiate, sa tesim jak mala..
zehlit nejdem a pracka pojde asi zajtra..mm ma nasral tak nebudem robit uz nic, ani varit, kym si nevstupi do svedomia..

zuzanockamt
28. apr 2009

nely ... a co take ti spravil? 😕 ... asi to bude nieco vaznejsie, nez to, ze nechcel jest, co si navarila 😕

nelynka
28. apr 2009

zuzi, nic take dolezite, ale samozrejme sa nastval ze si musel sa nabrat jest a umytriad, potom ked odpratoval nedokazal ani jeden klepac na meso dat do suplika bez toho aby sa nerozuclil a ten suplik normalne bez buchotu zavrel, co mu neslo lebo klepac samozrejme daval naopak..nakonieco som nasla klepac na zemi, vyhadzane utierky s kredenca na kredenci, comu pointu som nepochopila..
tak som povedala, ze ho mozem srat, ked ma malo koliesok na to aby aj riad dokazal normalne upratat jeho vec, nech sa stara 😀

zuzanockamt
28. apr 2009

nely ... no zvlastne spravanie ma tvoj manzel 😕 ... a to co bol taky vytoceny?

nelynka
28. apr 2009

asi preto ze musel dokoncit plot a porylovat 2x3m v zahradke..ale to bol este vpohode..potom sme sli dnu a odrazu bol nasraty... 😀 😀 😀
teraz montuje halogenku do kuchyne pod linku tak len nadava, ale nech nadava!! 😀 😀 😀 😀

zuzanockamt
28. apr 2009

no mas to teda dnes s nim vesele ... MM je v garazi a pride az vecer ... ako vzdy

nelynka
28. apr 2009

samozrejeme zase poprekladal celu kuchynu jak debil, ako keby mu to bolo nieco platne...ale nech, on si bude varit, ja som povedala serem na neho...
joj ale ma sere dneska dostatocne, mam sto chuti sa zbalit a vypadnut niekam prec!

nelynka
28. apr 2009

robim presne to co robi stale on, skrinky potvarane, supliky roztvorene, taniere tam kde zje, sami pohar vsade...a on len chodi a odpratuje 😀 😀 a nadava.. 😀 😀 😀

zuzanockamt
28. apr 2009

tak sa chod niekam prejst alebo vezmi auto a chod sa previezt ku nejakej kamoske 😉

nelynka
28. apr 2009

nemam tu kamosky...a tie dve co mam maju svoje rodiny a svoje starosti..
vsetko len internetove tak som tu..

uz sedi za TV, uz je klud, bola som ho zdzubat nech to uz necha tak ze mu ruky odpadnu od tolkej roboty..nech sa setri lebo zajtra musi makat..

zuzanockamt
28. apr 2009

tak uz som stihla navarit, ale robila som len zemiakovu polievku ... lebo som kecala na pokeci a na skype s kamoskami z VS, tak sa mi uz potom nechcelo 😉 ... ved nevadi, zajtra spravim druhe ... aspon usetrime 😀

nelynka
28. apr 2009

xixix...polievka staci uplne...

zuzanockamt
28. apr 2009

aj ja si myslim, ved MM pride az okolo osmej az pol deviatej, tak aj tak sa nemoze vela najest pred spanim 😀

nelynka
28. apr 2009

to hej..to je pravda, potom sa mu budu blbosti snivat 😀

leatea
28. apr 2009

ahojte..tak ja uz mam takmer navarene..este paprikas a budem mat zajtrajsi obed hotovy..

nely..no ja som sa tiez minule nastvala na svojho..ale ked niekedy robi cosi a niezeby naraz..co uz..ale nastastie taky ako tvoj nie je..aj ked mi pomaha,tak necha vsetko tam,kde to naposledy pouzil..
ale nechaj ho tak,ved sa musi naucit troska poriadku..

zuzi..a co dobreho si varila?

nelynka
28. apr 2009

lea aj moj nech avsetko tam kde naposledy pouzil, komplet vsetko este ani jednu jedinu vec neodlozil na svoje miesto, prisahaaam bohu...

ja ho nenecham, bud sa nauci poriadku hned alebo nech radsej nic nerobi...ako by som za nim musela ete dvakrat opravovat... 😠

zuzanockamt
28. apr 2009

lea ... len zemiakovu polievku som stihla, lebo som kvakala s kamoskami cez skype 😀 ... a nechce sa mi nic dnes ... som unavena z prace

leatea
28. apr 2009

nely..no tak to mas ako u nas jedna baba..ta radsej nic nehovori manzelovi,lebo ma potom dvojnasobne starosti..uz len ked ho posle kupit 3jablka,tak kupi aspon 1,5kila 😅

zuzi..no aspo nieco..ja uz mam zajtrajsi obed hotovy..uz sa venujem hokeju..

nelynka
28. apr 2009

la tak to zase nie, ale on proste k niektorym veciam nema vztah a ked to urobi, tak to nie je tak ako by som si ja predstavovala..ja som proste puntickarka na niektore veci.. 😀 😀

uz lize dobrotu, ze ci sa ideme spolu okupat haha 😀 😀 😀

zuzanockamt
28. apr 2009

nely ... tak vidis, len utakaj s nim do sprchy ... to sa ma moj v zivote neopytal, ten je najradsej, ked ma pokoj odomna 😀
lea ... aj ja kukam jednym ockom hokej, ale aj ordinaciu na markize

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre