Opäť sa posnažíme ale až od (po) roku 2010

z.ubrienka
23. mar 2009

ahojte, mozno nie ze možno ale skôr určite je na takúto tému ešte skoro. Ale tak dúfam že nie som jediná ktorá by chcela mať bábätko až tak "neskôr"(tj, o 2-3-4a viac rokov), dúfam že nie som jediná ktorá takto plánuje do budúcna.. 😅 .. 😀

nelynka
30. apr 2009

riana a co robis?

riana12
30. apr 2009

Som v spedicke 😀

nelynka
30. apr 2009

to je zaujimava robota..ja som robila v centralnom sklade ale na prijme chladeneho tovaru..
to bola tiez dobra robotka, len skoda, ze znizovali stavy..ked sa to tak da povedat ovsem..

riana12
30. apr 2009

Mna uz tu normalne brucho boli z toho uja. Aj mi zavolala sam od seba, lenze potrebujem od neho nejake info a a zas nic 😢 😢 😢

nelynka
30. apr 2009

a to je nejaky sofer alebo zakaznik alebo..??

riana12
30. apr 2009

To je sef vodica, co ma nasu zasielku. A este nejaky dalsi pruser s inou zasielkou 😢 Ja uz teda fakt neviem.

riana12
30. apr 2009

Dajme radsej nejaku veselu temu.

nelynka
30. apr 2009

hm..ale to je normalka v spedicii, riesit problemy so zasielkami...

hm..ake je u vas pocasie?

aknellita
30. apr 2009

ahojte babky... tak ja by som sa tiez tak chcela zacat snazit... 🙂 dufam, ze sa prida aj moj priatel 😝 (v tej dobe by mal byt uz manzel) ... tak uvidime 😉

nelynka
30. apr 2009

ahoj aknellita tak ta tu pekne vitam, napis nieco o sebe..kolko mas rokov, kolko ma buduci manzel, kedy mate svadbu..kde a tak 😀 😀

riana12
30. apr 2009

No len ked sa ti vsetko zrazu kazi. Clovek je na take pripraveny, lenze ked to ide takto dolu vodou, tak neviem, neviem.

U nas pocasie? Slniecko svieti, pofukuje silnejsi vietor. Ale aspon neprsi 🙂

aknellita
30. apr 2009

nely... taaaakze mam 25 rokov, svadba bude (dufam) v aprili 2010 a potom na jesen by som xela pracovat na babatku.... buduci manzel bude mat v decembri 25, takze mladsi 😉
som ucitelka a som triedna siedmakom, takze by som ich chcela vyviest z deviatky a potom mat babo... takze preto by som xela zacat pracovat na babatku v jeseni, aby sa babo narodilo v lete.... ved uvidime ako to dopadne 🙂

nelynka
30. apr 2009

riana, neviem teraz ci to suvisi s pracou alebo aj s niecom inym, to dolu vodou...

tak aj u nas slnieckos vieti, aj vyzera ze je vcelku teplo vonku, ako na rano.. 😀
tak uvidime ako dlho to vydrzi..

riana12
30. apr 2009

To momentalne s pracou, s tymi problemami. Pretoze vsetko sa zda uplne v poriadku a v sekunde uz to pravda nie je. A ostatla som uz pri rieseni len toho dopravcu. Druhy problemik sa zazrakom podarilo vyriesit 😀

nelynka
30. apr 2009

s pracou si nic nerob, pre tu sa ti neoplati stresovat...
ani ked ju mas a ani ked ju nemas.. 😉

riana12
30. apr 2009

Tak vies, ked je pruser, nikoho to netesi 😖
A naviac, hnusna bolava MS dosla 😠 Pred peknym predlzenym vikendom. Fuj 😠

nelynka
30. apr 2009

to je jasne ze to nikoho netesi, ale pruserov uz bolo a nikto z toho nic nemal, akurat tak podrb od sefa..
nikoho neprepustili za taku hlupost alebo mu nestrhli premie...
tak tu MS ti nezavidim, ja mam prezmenu mykozu, tak sa tesim

riana12
30. apr 2009

No nejak bolo, nejak bude 😉
Pri MS mam najhorsie, ze sice citim uz par dni vopred, ze to pride, aj som vedela, ze akurat dnes, ale ked ono to uplne zrazu zacne hnusne boliet ☹ Fuj. Co by som ja dala za to byt v obdobi MS chlapom 😀 😀 😀

nelynka
30. apr 2009

hej to citim aj ja par dni pred a potom ked dojde tak sa len zvijam..
beries nejaki HAK? ta by to mala napravit..

riana12
30. apr 2009

No mykoza "potesi" 😒

nelynka
30. apr 2009

to hej, hlavne ked gyndos ordinuje len v stredu, takze potrebujem skocit do lekarne a kupit nejaky kremik a cipky, dostala som uz typ..
ale co mi dost pomaha, su sedave kupele v bylinkach a odvcera je to uz trosku lepsie..

riana12
30. apr 2009

Ja HAK nechcem. Kvoli hormonom, nechcem sa nimi krmit. Bojim sa, co by mi to s telom zrobilo. Ked uz je to zle, tak sa Ibalginom "obcerstvim" 😀

nelynka
30. apr 2009

tak hormony by ti ti napravili tie bolesti a mozo aj cyklus..
vecsinou HAK nerozhadze ale cyklus napravi..
ja som brala 3roky a vpohode..cyklus ako hodinky, ovulka pravidelna, bolesti ustupili...

riana12
30. apr 2009

Ja sa tych umelych hormonov jednoducho bojim. Je sice vela zien, ktorym HAK len a len pomohlo, lenze su aj take, ktorym to nepomohlo, skor uskodilo.

nelynka
30. apr 2009

no, okrem toho ze trosku pribrali neviem..pokial mali uz rpedtym cyklus v prdeli tak im uskodit nemohlo..
vies, su to ine hormony a teraz uz ecistuje hak nizkohormonalna..

co budes robit ked budes musiet ist na umele a budes musiet brat hormony duplm tvrde oproti HAK?

riana12
30. apr 2009

Tak je ine brat HAK, pretoze ma 1-2 dni brucho boli (inak som s cyklom ako takym viac-menej spokojna) a ine, ked by som o babatko bojovala a jedinou cestou by bolo IVF.

nelynka
30. apr 2009

riana podla mna to ine nie je..
ale je to kazdeho volba ci HAK brat bude alebo nie..je to kazdeho slobodne rozhodnutie..
ja som cyklu mala vpohode a HAK som brala a upravila mi aj bolesti takze ma viac menej v cykle netrapi nic..
a ci je ine hormony na IVf a HAK? no hej, je to ine len v jednej jedinej veci, ze pri IVF zoberies tolko hormonov za 10 dni stymulky, co by si pri HAK mala asi na 5rokov..

riana12
30. apr 2009

Viem, ze pri IVF ta natankuju hormonmi, ze by aj slonovi stacili, ale je to nadosiahnutie ineho ciela, nez k comu je urcene HAK.

nelynka
30. apr 2009

lenze hormony pri IVF su trosku silnejsia kava ako HAK..
vezmi si letacik z nejakeho lieku na stymulaciu a porovnaj si zlozenie z nizkohormonalnou antikou a pochopis..
a ano je to na iny ciel..lenze ake rizika pri tom ciele mas..

riana12
30. apr 2009

Neboj Nely, uz som si tu na MK precitala, co vsetko si musia baby pred aj po IVF zazit 😒 A ja si to uvedomujem 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre