Opäť sa posnažíme ale až od (po) roku 2010

z.ubrienka
23. mar 2009

ahojte, mozno nie ze možno ale skôr určite je na takúto tému ešte skoro. Ale tak dúfam že nie som jediná ktorá by chcela mať bábätko až tak "neskôr"(tj, o 2-3-4a viac rokov), dúfam že nie som jediná ktorá takto plánuje do budúcna.. 😅 .. 😀

nelynka
7. máj 2009

rozmyslam ze by som si nechala predlzit, len neviem aky je rozdiel okrem ceny v pravych vlasoch a v syntetickych..hlavne co sa tyka udrzovania...no..cenovo su synteticke o polovicu lacnejsie..40cm 100 prameinkov vykde cca 5500kc

zuzanockamt
7. máj 2009

ale aj udrzba ta bude nieco stat, lebo to musis pravidelne posuvat tie spoje ... mne sa to zda dost tolko penazi za to a este aj robotu kadernicky, ked zaratas ... podla mna drahy spas

riana12
7. máj 2009

Ahojte, tak uz aj ja pri pc...

zuzanockamt
7. máj 2009

ahoj riana 🙂 ... tak ako? ... este stale ziadne konkretne plany na vikend? 😕

riana12
7. máj 2009

Ahoj Zuzi, stale nic 🙄

riana12
7. máj 2009

Ja uz sa vidim v zahradne. To bude asi moj vikendovy program 🙄

zuzanockamt
7. máj 2009

takze drahy nic nenavrhol?

nelynka
7. máj 2009

tak pocuvanie je raz za 3-4mesiace, stoji cca 1800kc, u tej s tymi syntetickymi vlasmi..
co si myslim ze nie je vela..akurat na to treba mat specialnu kefu a ta stoji 250kc, nic viac, klasika s normalnym amponom umyvat, frbat, zehlit, kulmovat...

ahoj riana...ja som bola dneska, uz mam setko posdene dokonca mi uz salatik a redkovka vykukaju 😀

riana12
7. máj 2009

neozval sa 🙄

riana12
7. máj 2009

Nely, ty si sikula 😵

zuzanockamt
7. máj 2009

nely ... no ja neviem, ale mne by bolo luto dat teraz za to tolko penazi
riana ... tak si urob pekne svoj program a neozvi sa ani ty 😉

riana12
7. máj 2009

Zuzi, no hej, aj si to pekne po svojom spravim. Ja si tu "trhat srdce" ani "hlavu trieskat o stenu" momentalne nemienim. 😠
Akurat, ze tieto posledne dni sa neuveritelne vlecu a ja uz by som chcela nejaky vysledok vidiet 😔

zuzanockamt
7. máj 2009

riana .. no ved uvidis, aky bude, ked sa ozve ... mozno caka, ze sa ozves ty 😕

riana12
7. máj 2009

Aj ja si myslim, ze caka len na mna. Uz sa niekolkokrat stalo, ze som sa neozyvala, ze nech ma prilezitost ma "dobijat" a nakoniec som schytala len sprsku, preco sa mu nemozem ozvat?

zuzanockamt
7. máj 2009

tak teraz kasli na to, nech si len pekne caka ... ved aj on moze zavolat, nie?

riana12
7. máj 2009

Jasne, nech si pekne zavola. Nech je teda konecne po jeho voli...

Babulky, dajme uz radsej nejaku inu temu 😉

zuzanockamt
7. máj 2009

oki ... a co take? ... este si sa nevyjadrila k predlzovaniu vlasov, co sa nely pytala, no tak mozes zacat 😀

riana12
7. máj 2009

no ja nemam co k predlzovaniu. ja by som sa radsej, naopak, niekolkych vlastnych vlasov zbavila. najlepsie vymenila za inu kvalitu 😀

riana12
7. máj 2009

Nekupi niektora? 😀 😀 😀

zuzanockamt
7. máj 2009

a mas dlhe vlasy?

nelynka
7. máj 2009

zuzi ved to ze tie peniazky, ja tiez preto nad tym premyslam, ale strasne sa mi pacia dlhe vlasky, len s tymi mojimi kym sa tam prepracujem tak cih este aspon 100x ostriham...

tak neviem, uvidime..

idem na povinnu vychadzku..tak sa ozvem ked prideme, zatim papa

riana12
7. máj 2009

No teraz par cm pod bradou.
Na velku noc som sa dal ostrihat 😀 takze pre vas asi nic moc, vsak?

riana12
7. máj 2009

Paaa Nely, uzi si prechadzku 😉

zuzanockamt
7. máj 2009

ja si vlasy pestujem uz asi 6 rokov, davam sa len podstrihavat do postupky a zatial sa nechcem dat radikalne ostrihat ... dlhe vlasy sa mi velmi pacia
prijemnu prechadzku nely

riana12
7. máj 2009

Co si ja postupom casu zistujem, tak mi viac pasuju max. po plecia.
A ktora si vlasy farbi?

zuzanockamt
7. máj 2009

tak ja mam dlhsie ako po plecia, ale chcem si dat pred letom skratit asi tak o 5 cm ... ja si farbim obcas, ale ldavam si farbu podobnu tej mojej

riana12
7. máj 2009

No ja mam taku nepeknu mysiu farbu. A uz mam aj niekolko uplne bielych vlasov 😖
Ja si tiez davam obcas nafarbit. Bud orieskovu alebo tmavohnedu. Ono to ma potom take pekne medene odlesky 🙂

zuzanockamt
7. máj 2009

ja mam svoju tmavohnedu, takze si vyberam aj take odtiene

riana12
7. máj 2009

Ked som dosla po Velkej noci ostrihana, nafarbena, hned kolegovci pochvalili, ze ake to mam fajn, ze tak mi to pristane 😵

zuzanockamt
7. máj 2009

riana ... tak to je fajn, ze kadernicka spravila svoju pracu tak ako ma a urobila ti dobry strih

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre