Opäť sa posnažíme ale až od (po) roku 2010

z.ubrienka
23. mar 2009

ahojte, mozno nie ze možno ale skôr určite je na takúto tému ešte skoro. Ale tak dúfam že nie som jediná ktorá by chcela mať bábätko až tak "neskôr"(tj, o 2-3-4a viac rokov), dúfam že nie som jediná ktorá takto plánuje do budúcna.. 😅 .. 😀

leatea
13. máj 2009

jeej..na bike by som hned sla..ale tu nie je prilezitost..a vlastny akosi nemam..kedze som vzdy pouzivala brachov..
a stale cakam na ten orbitrek..uz som im parkrat pisala..a dnes som napisala,ze som z nich znechutena..pristup ako v dobe kamennej..tak som zvedava,ci sa ozvu..ak nie..tak im zajtra zas napisem,ze ked to v piatok nepride..tak v sobotu mozu cakat mail,ze to rusim a chcem naspat peniaze 😠 😖

zuzanockamt
13. máj 2009

lea ... aj by som chcela nejaky posilnovaci stroj, ale mame maly byt a uz aj tak vela haraburd v nom, takze nemam ho uz kde dat a aj tak je najlepsi pohyb v prirode 😵

nelynka
13. máj 2009

zuzi no trosku, ale peniaze su len relativne, uz si nelamem hlavu..
kosacku potrebujeme, foliu som chcela uz davno, chladnicka sa oplati a bicykle su za super cenu dva tak to by bol hriech nekupit..
a auto opravit dat musim ci chcem ci ne, takze tak...xixi...

lea to ti stale neprisiel? to nejako dlho trva to je fakt boha..to by ti skorej zo slovenska prisiel keby si objednala jak odtial

zuzanockamt
13. máj 2009

nely ... ja som uz raz taka ... radsej teraz si trosku odopriem a co nutne nepotrebujem, tak nekupujem ... vela ludi nas presviedcalo, ked bola u nas vlna srotovneho, ze mame dat stare auto zosrotovat a kupit nove ... peniaze sme na to mali a mame, ale na co mam dat znicit funkcne auto, hoci je uz starsie a vyhodit peniaze za druhe, len preto, ze je nove a platit tym padom aj viac penazi za poistky, servis, suciastky atd ... a MM skor opravi stare auto ako nove, lebo nove su len sama elektronika a tam sa uz len tak lahko nedostane, hoci uz daval do poriadku aj novsie auto, ale je to horsia robota

nelynka
13. máj 2009

zuzi to musite vediet vy..
my sme dali zosrotovat na slovenku MM staru skodovku 100 a dostal za nu 60 000 srotovne, ktore pouzijeme ked bude moj tatik kupovat nove auticko..takze usetri 60 000 a tie da radsej nam na ustredne kurenie 😀 😀
ja som strasny kseftar a aj ked peniaze nemame stale nejake pridu...stale su niekde zadne vratka ktore sa ukazu ked ich je najviac treba.. 😉

leatea
13. máj 2009

nely..a co chces darovat? 😨

no u nas manzel teraz robi..netusime,co bude dalsi tyzden..ale hadam na dovolenku budu peniazky..a po navrate netusime,co bude..akosi to ma take neiste teraz..co uz..
ten stroj ma stve..posielaju pomaly zo susedneho mesta a stale nedoslo..dokial som sa nevyhrazala,ze to zrusim,tak sa nik neozval..a urcite sa budem vyhrazat 😠 lebo ak si neplnia,co slubia,tak mam pravo to zrusit a musia mi vratit peniaze..

zuzanockamt
13. máj 2009

ja som nastastie este nemala problem s peniazmi, ze by sme nemali alebo tak, vzdy mame dobre rezervy, aby sme vydrzali ... dufam, ze to tak aj bude ... ale tak nemame ani extra velke vydavky a ani sme nikdy nemali, najhorsie bude, ked budeme kupovat väcsi byt, ale chceli by sme to nejako zvladnut bez hypo ... len nejaku mensiu pozicku zobrat ... ziadne miliony

nelynka
13. máj 2009

lea idem darovat vajicka co CARu...
az dobre dopadnu vysetrenia a genetika

zuzanockamt
13. máj 2009

nely... a uz si bola na tych vysetreniach, ci este len pojdes?

nelynka
13. máj 2009

zuzi bola som akurat po infosky a nech mi daju nejaky termin
tak 29.5. idem k mojej dokine a na genetiku a ked toto dopadne dobre tak idem hned po vysledkoch na stymulku a odber...

leatea
13. máj 2009

no ja som vzdy mala nejake stastie s peniazmi..ked mi dochadzali..vzdy sa cosi objavilo a zas som mala..teraz je to take na hrane,kedze ideme na svk..ale ak by sme nesli,tak by sa zasoby aj zvysovali..
ale aspon sa naucim lepsie zaobchadzat s nimi..a budem si ich viac vazit..ale najhorsie je hadam za nami..

nely..no tak dufam,ze vsetko dobre dopadne..

zuzanockamt
13. máj 2009

no tak to uz o chvilu ... ja by som do niecoho takeho nesla, pomozes sice niekomu inemu, ale predsa len to bude cast z teba u niekoho ineho

nelynka
13. máj 2009

zuzi ale ja to tak neberiem, pre mna to je len geneticky material, nic viac..kolko vajickok som uz odovulovala a skoncili v zachodovej mise...
takto mozno pomozu a mozno nie..
vies, keby nemoli darkyne vela bab ktore nemaju to statsie a nemaju svoje vajecniky, vajicka by nemohlo mat babo a podla mna ma narok kazda na dieta a oni za to platia nehorazne peniazky...
naozaj prajem tej tete nech sa to podari s mojimi vajkami...naozaj uprimne..

zuzanockamt
13. máj 2009

ved hej, nely, ale ja mam na to troska iny nazor ... idem uz do postele trosku poobtazovat draheho a spinkat, lebo rano do prace treba vstavat ... zajtra idem ale nastastie az na deviatu 😵

nelynka
13. máj 2009

jasne zuzi, kazda mame na urcite veci svoj nazor...
ty mas taky ja mam iny..
mna to nestve ze mi bude x deti behat po svete, ja budem len rada ze sa o setky nemusim staraj ja 😀 😀 😀 😀

zuzanockamt
13. máj 2009

nely ... 😀

nelynka
13. máj 2009

vies co by to bolo jaaaaaaj... 😀 😀 😀 😀
viem ze budu v dobrych rukach

leatea
13. máj 2009

no ja neviem,ci by som to spravila..akosi neviem,co si mam mysliet 😅 vynimocne nemam nazor..aspon nie momentalne 😀 mozno,ked sa vyspim a klesne mi teplota 😔

nelynka
13. máj 2009

lea, ja som hned mala na to nazor a moj MM ma taky isty, je to len geneticky material..a mame dost casu to este skusat nastatsie tak nemam co premyslat..
pomoze to aj mne a aj holke ktorej vajicka darujem 😀

idem ja uz do hajan tiez..
este teda kuknut kriminalku na dobru noc a potom spnkat...tak papa

riana12
14. máj 2009

Breee ranko 🙂
Ako sa dneska mame?

nelynka
14. máj 2009

ahojte

ako ste sa vybuvali?

riana12
14. máj 2009

Ahoj Nely, no ja nic moc s tym spankom.

Najprv vecer nie a nie zaspat, mrkala som asi do polnoci este televizor. A potom nieco pred pol piatou som sa zobudila na mamin krik kvoli macke. Brasko zabudol vecer podla vsetkeho zavriet klietku skreckom, dvere na chodbicke, kde ich mame, ostali otvorene, tak si nasa ctena cicka jedneho chudacika skrecka-drobecka chytila a behala s nim po dome ☹ Potom este o taku hodku neskor zase krik na macku, to uz mama volala na druheho brasku, ze skrecka nasla pod jednou skrinkou (ona sa mysiek boji, preto ani skrecka nechce chytat), nech ho ide pozriet a postarat sa onho.

nelynka
14. máj 2009

riana, tak to ste mali pernu noc hehe..
a ked sa mysiek boji tak ako to ze to mate doma?
mne by to nasi nedovolili keby sa bali zveri, co nastatsie u nasich nehrozi..hehe, ked tarantule som chovala vo velkom a otec ich este choval ked som bola dlhsie prec a vodu im daval 😀

riana12
14. máj 2009

No skrecky chcel brasko a mama nemohla odolat jeho prosikom. Ako da im krmivko, vodu, ale dotknut sa ich ani zasvet.

riana12
14. máj 2009

A ty si sa ako k tarantulkam dostala? 😕

nelynka
14. máj 2009

tarantulky su vpohode...
malo narocne na udrzbu..
prveho som dostala od byvaleho na 18ku, potom som si druheho kupila ja a dalsich troch mi dal druhy byvaly v ktorom som prebudila lasku k nim.. 😀

riana12
14. máj 2009

No ja by som iste dostala po paprckach, kebyze tarantulky donesiem.
Mam zakrsleho kralicka, neviem, ci som spominala. Mame sa moc nepozdavalo, ale ked to od priatela vianocny darcek, tak je to uz o niecom inom. A teraz mi sama basni o morciatkach, ze ake zlatunke videla zase v chovatelskych 😀 😀

nelynka
14. máj 2009

no tak ja som doma mala setko mozne, psa, macky, bielu mysku ale ta dlho nevydrzala bo kocur si k nej nasiel cestu, morcata, ale tie tiez dlho neboli, ale na Pistu nezabudnem, ten somnou byval na intraku ked som chodila na VS, potom zajacikce dve som mala, ale jedna si nozku zlomila bo vyskocila z chlievika tak ju nasi spapali a potom druha sa nevladala okotit ked cakala male a tiez zomrela..vsetky mrtve zveri su ale poctivo pochovane u mna na zahradke 🙂 ...to boli casiii..a potom tarantulky a vela inej havede okolo 😀

najradsej mam nasu macku ked lahne na chrbat, vytiahne nohy a vytrca brucho ako teraz hehe, uz je sirisia ako dlhsiea 😀

zuzanockamt
14. máj 2009

Ahojte 🙂
tak my sme mali doma len jazvecika, ale umrela na starobu uz davno a teraz nemam nic, lebo by som to aj tak nestihala sa o to starat a ked chodievame prec na vylety cez vikendy, tak by museli byt zvery same a to by nebolo dobre ... a do nasho bytiku by sa aj tak nezmestili, ten staci akurat nam dvom ... ja keby som mala nieco chovat, tak len nejakeho malinkeho psika, nic ine, ziadne hlodavce, pavukovce a ani jastery nehrozia

nelynka
14. máj 2009

ahoj zuzi
my sme byvali pol roka v nasom bytiku s cicou, 5pavukmi a hafanom veeeelkym hafanom 😀 😀
a vpohode...
ale dom je dom, to sa nezaprie 😀 😀 😀

ja by som zase malinkeho psia chovat nemohla, neviem, mne sa to nepaci, pes ma vyzerat ako pes nie jak chlpata krysa 😀 😀
chodia k nam ti kamarati co im odeme na svadbu a oni si kupili teraz nedavno dvoch yorkshierov a uz par krat mi skoncili pod nohami hehe..fakt na to len aby si vkuse davala pozor aby si to neprislapla... 😀 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre