Opäť sa posnažíme ale až od (po) roku 2010

z.ubrienka
23. mar 2009

ahojte, mozno nie ze možno ale skôr určite je na takúto tému ešte skoro. Ale tak dúfam že nie som jediná ktorá by chcela mať bábätko až tak "neskôr"(tj, o 2-3-4a viac rokov), dúfam že nie som jediná ktorá takto plánuje do budúcna.. 😅 .. 😀

nelynka
14. máj 2009

tak ale aj tak aj ked to bola mala rychlost musela si dobre padnut, ja som padala bezne aj vo vecsej rychlosti a bolo to vpohode, kamoska padla asi v 30km rychlosti a bola uplne vpohode..na par modrin a trhliniek ale nic vazne a to padala stale na strku

zuzanockamt
14. máj 2009

no spadla som normalne na asfaltovu cestu, mne sa uz tiez dvakrat predtym podarilo padnut a nic, len par modrin a teraz toto ... co uz ... malo sa to stat, tak sa to stalo ... este zatial neviem na co to bolo dobre, ale urcite na nieco ano ... mozno uz aj tusim

nelynka
14. máj 2009

a na co, prezrad ak mozes 😀

zuzanockamt
14. máj 2009

nechcem to tu rozpisovat ... ale je to dobre tak ako je 😔

nelynka
14. máj 2009

aha

zuzanockamt
14. máj 2009

ja sa lucim na dnes ... este dopozerame mafstory ... a idem spat ... dobru noc

nelynka
15. máj 2009

ahojte

tak ja som sa ani nerozlucila vcera, odpuste..
ale padla som mrtva za vlast xixi..

ale uz je to vcelku OK, ranny budicek nezaskodi, aj to mi stacilo vstavat az o 10h, ale tak co uz, ked tety z financaku nevedia spat 😀

riana12
15. máj 2009

Ahojte 🙂 A bree ranko 🙂
No ktoze tu bude so mnou travit dnesny den? 😀

riana12
15. máj 2009

Nikto? 😢

nelynka
15. máj 2009

riana ja som zatial tu ale pomalicky sa chytsam, ideme k tomu lekarovi konecne

riana12
15. máj 2009

No vidis, odides a ja tu zase sama ☹
Ale drzkam paluchy, aby ste sa iba pozitivne spravy dozvedeli 😉

nelynka
15. máj 2009

dakujem...
budeme to potrebovat, len neviem co bude lepsie, dozvediet sa ze je OK alebo sa dozvediet ze OK neni a dostat lieky 😖

ale sak neboj, ja sa vratim 😅

riana12
15. máj 2009

No Nely, kebyze je muzik ok, tak ho riadne sprdni, nech sa nehra na hypochondra a ked nie, tak sa vrhnite na lieciky. Musia predsa zabrat. Bol by v tom cert, keby nie.

nelynka
15. máj 2009

tak jemu nezabera nic, tak neviem..no uvidime..o par hodin bude zahada nesexovania rozlusknuta 😀

riana12
15. máj 2009

Tak ho potom priviazes k posteli a riadne ho zmasakrujes 😀 😀 A ked sa nepolepsi, tak duplom viac mu treba dat do tela 😀

nelynka
15. máj 2009

to si len ty myslis ze to je take jednoduche, chces ay ma zabil?

riana12
15. máj 2009

A on je na teba zly, kebyze to od neho velmi intezivne chces, ci ako? 😕

nelynka
15. máj 2009

hej je zly, zacne byt mrzuty a uz nie je sanca ze nieco bude, preto to intenzivne nechcem..len sa ho opytat tuti muti? a on odpovie haji..takze nic nebude,,,

tak ja letim, tak sa maj, potom ozvem ako sme dopadli..

riana12
15. máj 2009

No co uz 😔 Kazdy chlap ma nejaku muchu.

Maj sa pekne zatial.

riana12
15. máj 2009

Som spat z obeda. A tu nikoho ☹

zuzanockamt
15. máj 2009

Ahojte 🙂
tak nely ako ste dopadli u lekara? 😕

nelynka
15. máj 2009

ahojte

tak sme domka..

nic moc, vysledky ma vraj vporiadku, aj ked testosteron je na dolnej hranici ale to je vraj v norme a nevidi ziadnu prekazku preco nema chut..
ale aj napriek tomu nam doporucil homony, bud injekcie na tie sa chodi raz za 3mesiace alebo tabletky a tie by papal 2x rano a 2x vecer..
tak sme nechali injekcie (nech aj on kusok trpi) a doplatili za ne 2500kc, mame ich na pol roka a potom uvidime...co bude..
takze zase cakat CI a KEDY to zaberie...

zuzanockamt
15. máj 2009

ahoj nely ... no tak vidis, je v poriadku a mozno sa mu to po tych injekciach aj zlepsi a budes este pred nim aj utekat 😅

nelynka
15. máj 2009

zuzi bodaj by si mala pravdu... 😀

som mu povedala pred doktorom ak povedal ze mal dobre vysledky to co mi tu riana vcera napisala, ze je Hypochonder, tak sa doki len smial 😀 😀

zuzanockamt
15. máj 2009

no som zvedava, kedy sa MM spamäta 🙄

nelynka
15. máj 2009

to som aj ja zvedava juch...jaj..
som sa ho pytala cestu domov ze tuti muti vecer?
a on ze este len dneska dostal injekciu a uz by som chcela vysledky videt..
a ja mu ze ta injekcia ma stala 2500 ci sa cuduje 😀 😀

zuzanockamt
15. máj 2009

no tak nely, sup do postielky, co tu este robis, mozno ho povzbudi aj to, ze mu doki povedal, ze ma dobre vysledky

nelynka
15. máj 2009

zuzi on este papal, a ja dneska zaspim asi skorej ako on..som utahana, od pol osmej som hore..ach..
no uvidime xixi..
rano musime vstavat, ideme po biky...nam ich este maju nastavovat a nestihli by to uz dneska, tak zajtra..a v nedeli jedem nekam na turu 😀 😀

zuzanockamt
15. máj 2009

ja som uz tiez dnes dost unavena, o chvilu pojdem do postielky asi ... ja som dnes hore od 6:30 😝 ... MM este kuka TV, predpokladam ze skor ako o polnoci spat nepojde

nelynka
15. máj 2009

tak predpokladam ze ani ten moj, ale ja kuknem este kriminalku nejaku, ale idem sa najskorej napapt cixi..

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre