Opäť sa posnažíme ale až od (po) roku 2010

z.ubrienka
23. mar 2009

ahojte, mozno nie ze možno ale skôr určite je na takúto tému ešte skoro. Ale tak dúfam že nie som jediná ktorá by chcela mať bábätko až tak "neskôr"(tj, o 2-3-4a viac rokov), dúfam že nie som jediná ktorá takto plánuje do budúcna.. 😅 .. 😀

puma.sue
6. aug 2009

super bianka, my sa chceme pokusat od maja buduceho roka 😉
mozno budeme spolu prezivat vsetko okolo tehotenstva... mozno...
aj my riesime byvanie. do konca septembra by sme sa mali prestahovat a potrebujeme sa trochu dozariadovat este, ustabilizovat a tak... ved uvidime...
a na druhej strane, clovek mieni...

pre dnesok koncim a idem domov, majte sa pekne 😉

gaja
6. aug 2009

tak tak puma.sue
čo má prísť to príde... 😉
apropo, nám sa Danko podaril hneď po svadbe... nechali sme tomu voľný priebeh a myslím si, že všetko prišlo a stalo sa tak ako malo prísť a Danko sa narodil presne 9 mesiacov a dva dni po svadbe 😀 (to som sa oficiálne a kompletne sťahovala do nového 😀)

no a zariaďovanie... ešte doteraz máme v obývačke starú stenu.. ale tak postupne vymieňame staré za nové. Hlavne že sme sami.
Fakt záleží na okolnostiach... kedy a kde koho stretnete a kde sa usídlite 😉

No, pomaly balím aj ja, tak sa opatrujte
😀

cipsinka
6. aug 2009

fiiiiiiiiiiiiha kolko novych tvari,normalne som temu nespoznala 😕 😕 😕 😅 😅 😅 😅 😅

zuzanockamt
6. aug 2009

ahoj cipsi ... konecne niekto zo starej party 😵 😀 ... ja sa asi zase posuniem do mojej domovskej temy, lebo bay uz maju plany na snazenie a aj deticky a ty, nely, riana a lea tu chodite zriedkavo, tak nemam ani o com kecat 😅

cipsinka
6. aug 2009

zuzi 😉 😉 😉 😉

zuzanockamt
6. aug 2009

a ako sa mas, cipsi? ... ako v praci?

cipsinka
6. aug 2009

mam sa fajn a v robote pohodicka ale som rada,ze zajtra je uz piatok 😀 😀 😀 😉 😉 😉 a ty??

zuzanockamt
6. aug 2009

joj, aj ja, aj ked zajtra zacinam v praci uz 6:45 a koncim okolo 21:30 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝

cipsinka
6. aug 2009

tak ja zacinam o 7:30 a koncim o 14:45 😉 😉 😉 😎 😎 😎 😎 😎

zuzanockamt
6. aug 2009

no akot i je fajn 🙂 ... my ideme zajtra s deturencami doo KE,tak preto tak dlho

leatea
6. aug 2009

ahojte..zas na chvilku..doobedu som zaspala od unavy,kedze v noci som toho moc nenaspala pri tom pocasi..
a poobede som robila parene buchty 😝 tak aspon nieco chutne 🙂

puma.sue
7. aug 2009

zuzi, nechcela som ta tymi nasimi recami odradit ☹ nechod prec ☹
ak som spravne pochopila, alebo si domyslela, ty si ucitelka... a cez prazdniny, kedze sa detom venujes, robis co? tabory denne alebo co?

cips, aj ja chcem robil len do 14.45... ale prajem ti to, treba si oddychnut...
ja dnes do 16 potiahnem a vecer na chalupuuuuu 😉

libka1
7. aug 2009

bre ranko, neutekajte pred namiiiiiiiiiii 😀

puma.sue
7. aug 2009

bre ranko libi, asi sa nas boja 😢

libka1
7. aug 2009

no to dufam nie, ved mame spolocny zaujem... 😉
je pravda ze so mnou sa o skolstve hovorit neda, kedze robim uplne v inej oblasti, takze viem len nadavat na tie skoly co som ja absolvovala 😀 ale otvorena som hocikakej teme.
aky mas den?

miroslava89
7. aug 2009

dobre ranko..

puma.sue
7. aug 2009

bre ranko mirka...
aky mam den? "prezivam"... vcera som dost potiahla s kamoskou pri vinku a samozrejme som potrebovala este potom s chlapom prebrat milion veci, tak som sla neskoro spat... je pravda, ze som v posteli este knizku citala...
libi, ty na to asi nemas cas, co? ale snad aj take pride... este niekedy...
tlacim hodiny dopredu, vecer ideme s kamosmi na chalupu. vypadneme mimo mesto na vikend...
chlap bol rano nakupit a uz mi hlasil, co vsetko z misie splnil... som ho zaukolovala...
ked sa tak nad tym zamyslim, neviem co by som uz bez neho robila... 😉

leatea
7. aug 2009

ahojte..tak co,tesite sa na vikend? mne je jedno teraz,ci je tyzden alebo vikend,kedze som stale doma 😀 ale uz sa mi to pomaly krati..
aj napriek tomu,ze casu dost,tak tu moc nie som..bud cosi doma robim alebo nam blbne net..vcera som ho vyse hodiny rozbehavala 😖

puma.sue
7. aug 2009

lea, ty nepracujes? ani do skoly nechodis niekam?
moj chlap mi povedal, ze ho MOZNO vysikuju do Anglicka... na nejaky cas...
neviem si predstavit zit tam.
ale povedala som mu, ze kvoli nemu a na urcity cas by som sla.
ale urcite by som bola doma... ako ty...
da sa to?

nelynka
7. aug 2009

ahojte

leus presne ako ja, ani neviem ze nejaky viked je, ked mam vikend stale 😀 😀

zajtra ideme na svadbu a lutujem draheho, bude sa skvarit v koseli s dlhym rukavom 😀 😀 😀 😀

puma.sue
7. aug 2009

nely, ako to dopadlo? uz ste "predychali" tu svadbu?
zenichova mamka sa neumudrila???

nech si chlapi aspon tieto veci vytrpia... 😉
je pravda, ze na svadbu treba ist v koseli s dlhym rukavom a pod to tielko alebo tricko nezabudnite 😉
bonton kaze...

leatea
7. aug 2009

puma..ja sice teraz nepracujem..ale od 2.9. poctivo makam ako debil 😀 robim v skole a mame prazdniny teraz,preto som doma..a venujem sa roznym zalezitostiam..ako teraz angline..
mozno sa ti tu bude pacit..pojdes na nejake vylety..a tak podobne..

nely..a kolko to hlasia na zajtra? a mohla by si sa pochvalit fotkou svojich siat,ze ake si zohnala..a ozaj..pojdete sa aj fotit?
my sme sa uz davno pofotili a doteraz nie su fotky 😖

nelynka
7. aug 2009

puma hej, umudrila..na druhy den jej volal, vyjasnili si to a nevestiny rodicia im poslali peniaze..a uz su v prahe...

ale neumudril sa zenichov svedok ktory mal dneska prist...nakoniec volal ze vraj ho "sef" nepusti, tak som vyslala kamarata sa tam pozriet ci naozaj pracuje abo ne...

a zastupuje ho moj drahy..tha co uz...

a ano mal by mat dlhy rukav, ale urcite mu pod "hrubsiu" koselu nebude pchat tielko, taky debil nie som, bonton nebonton, bude 30stupnov...
ani na vlastnej svadbe tielko nemal a dobre bolo!

a keby boli peniaze tak mu najradsej kupim s kratkym rukavom a kaslem aj na bonton!
v dnesnej dobe ho uz skoro nikto nedodrziava

leus, saty som tu ukazovala uz davnejsie...ale nechce sa mi uz ich fotky sem hadzat...
potom pridam fotky ked prideme zo svadby..
a urcite sa tak bude aj fotit neboj 😀 😀
je to svadba 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

idem ozdobit nase auticko, osprchovat, skusit c sa predsalen nenavleciem do mojich popolnocnych co som mala, tie su kratke, a vyzehlit starkemu koselu...

leatea
7. aug 2009

ahoj nely..no tak to je blbe s tym svedkom..ale ved pripadne niekoho do zalohy treba..pokial pride zenich a nevesta,tak je dobre 🙂

no budem ocakavat,ze sa potom pochvalis,ze ako bolo..a tak podobne 🙂
ja som myslela,ze vy sa mate ist dodatocne fotit..ci aj idete alebo nie?

baby..pekny vecer..idem cumiet hokej 😀 potom este zajdem

nelynka
7. aug 2009

lea ale kto kde sa ma ist dodatocne fotit??
sak my niesme mladomanzelia....

a so svedkom sa to dalo aj cakat, drahy hned povedal ze on nedojde, kedze sa vyhovoril aj z nasej svadby a to ju mal vo svojom meste, takto by musel cestovat z KE do Prahy..vies...

leatea
7. aug 2009

nely..som myslela,ze ty s manzelom chcete dodatocne fotky..ze nemate zo svadby poriadne..ale nechaj tak..

tak ja som dopozerala hokej a najlepsi bol hossa a jeho stanley cap 😀 😀 😀

nathali
7. aug 2009

haaloooooo je tu este niekto??

leatea
7. aug 2009

no ja uz aj pomaly odchadzam nathali..si tu este?

leatea
8. aug 2009

dobre ranko baby..tak ako ste sa vyspali? mne sa celkom dalo..a zobudilo ma pekne pocasie,tak som zas rada..
a co dnes pekneho planujete? ved pocasie vam bude priat,tak treba niekam skocit 🙂

cipsinka
8. aug 2009

uffff konecne poupratovane,od rana upratujem ale nie take bezne veci ale vyhadzala som kuchynsku linku vsetko nepotrebne povyhadzovala a zrazu mame koooooooopec miesta 😕 😕 😕 😕 uz sme tam pomaly nemali ani kde pohar vlozit a este som vyhadzala skrinu a uz mame vsetko pekne poupratovane 😵 😵 😵 😵 😵 ,no a este idem taku klasiku ako prach a povysavat a mam finiiito 😉 😉 😉 😉 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre