Opäť sa posnažíme ale až od (po) roku 2010

z.ubrienka
23. mar 2009

ahojte, mozno nie ze možno ale skôr určite je na takúto tému ešte skoro. Ale tak dúfam že nie som jediná ktorá by chcela mať bábätko až tak "neskôr"(tj, o 2-3-4a viac rokov), dúfam že nie som jediná ktorá takto plánuje do budúcna.. 😅 .. 😀

cipsinka
30. máj 2009

nely kedy pofotis zahradku??? 😵 😵 😵 😵

nelynka
30. máj 2009

cipsus neviem...ked prestane prsat konecne, leje uz 3dni jak pridrbane..
vcera sme kupili foliu na bazen a samozrejme sme prisli potom domov a snurka z folie vytiahnuta a Deny si ju veselo obkusoval 😀 😀
tak musime ist kupit novu snurku ale sme prisli na to ze nemame filtraciu k bazenu tak neviem ako to bude..chlorovanie tam mozme sypat ale prd z toho ked neni filter 😠

zuzanockamt
30. máj 2009

nely ... a aky mate velky bazen?

nelynka
30. máj 2009

zuzi priemer 3.92m okruhli na vysku 92cm

nelynka
30. máj 2009

som nasla teraz na nete lacku klasika filtrovu nie pieskovu za 600kc takze pohoda...

zuzanockamt
30. máj 2009

aha ... tak to aj dost

nelynka
30. máj 2009

neni ked si vezmes ze filtrova stoji cez 2000kc

zuzanockamt
30. máj 2009

ja som myslela dost akoze dost vely bazen 😉

nelynka
30. máj 2009

jaaaaaj 😀 😀
ja som myslela ze draha filtracia 😀 😀

hej hej ako vpohode..ale na plavanie to neni 😀 😀
ale staci, kym nie je na novy 😀 😀 😀

zuzanockamt
30. máj 2009

no na plavanie nie, ale ked budu horucavy, tak to budete mat super 😉

nelynka
30. máj 2009

zuzi ti poviem, uz som testovala 😝
dala som plastovu stolicku dnuka a tam som si sadla jaaaj to bola lahoda zuuuzo 😀 😀 😀

zuzanockamt
30. máj 2009

a nebolo ti este zima potom? ... bolo uz sice riadne teplo posledne dni,ale aj tak 😕

zuzanockamt
31. máj 2009

Ahojte 🙂
zelam vsetkym peknu nedelu 😵 ... aj ked s pocasim to tak nevyzera 😝 🙄

riana12
31. máj 2009

Ahojte, ako sa dnes mate? U nas je zase nanic pocasie 🙄

zuzanockamt
31. máj 2009

ahoj riana ... aj u nas je hnusne, iba 10 stupnov vonku ... zacnem o chvilu chystat obed a poobede sa este uvidi co podnikneme

nathali
31. máj 2009

ahoooj holky ani u mna neni pekne pocasie ale co uz a co inak ako sa mate???????????
prisla som len na skok musim dnes do prace :(

cipsinka
31. máj 2009

no ahojte rebeky,

uz som tu nakuk rano ale tu ani nohy 😕 😕 😕 😕 😕 😕 U nas je kraaaaaaaaaaaaasne a teplucko 😎 😎 😎 😎 😎

nathali
31. máj 2009

cipsi :tak si ho pekne uzivaj a hlavne nazariekni to my vsetky tu mame hnusne pocasie a radi sme sli von ale ked je take pocasie tak sa cloveku ani nechce noo aspon mne nie a kto vlastne si ked tam mas tak kraaaaaasne???????? 🙂

zuzanockamt
31. máj 2009

cipsi ... tak to ti teda zavidim trosku to poacsie, ale zase tam u vas to je skor vynimka ... poznam z vlastnej skusenosti ... a neda sa to porovnat s tym tepluckom, co byva u nas 😵 ... ale ja dufam, ze aj tu sa to coskoro zlepsi

cipsinka
31. máj 2009

nathali som v Dubline 😉 😉 😉 😉

zuzi to je jasne,ze sa to neda porovnat s tymi tropami co byvaju u nas v auguste ale toto je ostrov obklopeny morom a ocenanom,cize tu ani take tropy byt nemozu je tu vlhkejsi vzduch co nam vyhovuje aspon vieme dychat nie ako ked sme v lete na SVK tak iba bohujeme od tepla 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

zuzanockamt
31. máj 2009

jasne cipsi, kedze je to ostrov, tak je tam ina klima nez u nas doma ... my, ked sme zili v UK, tak som si nevedela vynachvalit ako sa mi dobre dychalo, ani ma hrdlo nebolievalo ako doma ... ale zit by som tam uz nechcela ... radsej sa budem varit v tom teple doma 😀

cipsinka
31. máj 2009

zuzi nieco v tom vzduchu naozaj je,ja mam od malicka velmi oslabenu imunitu co sa prejavovalo hlavne tym,ze do pol roka som mala aj 2-3krat herpes na ustach a stale som bola chora v Dubline sme uz cez dva roky a zatial som herpes nemala a ani som nebola nejako velmi chora.Teraz ako sme sa vratili zo SVK tak uz tam som citila,ze sa mi nieco vyhadzuje na pusine a bol to taky maly opar ale nastastie bol iba malicky a to sme na SVK boli len necele tri tyzdne a uz sa to prejavilo 😖 😖 😖 😖 ALe ani ja by som NIKDY nemenila moju rodnu zem za Irsko,proste na SVK som sa narodila a to je moja srdcovka a vychovavat moje deti a zit s mojou rodinkou chcem jedine tam 😵 😵 😵 😵 😵

zuzanockamt
31. máj 2009

mne stacilo zit v UK 8 mesiacov a povedala som si nikdy viac 😝

cipsinka
31. máj 2009

idem si varit obed,snazim sa jest v rovnakych intervaloch ako mi to odporucila evit a vcera som nemala ani veceru nejako som na to zabudla 😕 😕 😕 😕 😕

zuzanockamt
31. máj 2009

my sme uz skoro po obede ... nejako extra som dnes nevarila ... ostala cesnacka od vcera a spravili sme si len makarony s omackou a so syrom ... este mam chut na nejaky kolacik poobede, ale neviem, ci budem piect alebo niekam vybehneme

nathali
31. máj 2009

my sme tiez uz po obede a dnes som nemusela varit ja ale varil priatel 😀 😀 tak ja este odychujem kym pojdem do prace a co mate na plane vy????????????

zuzanockamt
31. máj 2009

nathali ... kedze je tak hnusne vonku, tak asi len doma budeme, mozno len skocime niekam na kavu a kolacik a vecer este budem asi zehlit ... a ty co mas za pracu, ked musis aj v nedelu ist? 😕

cipsinka
31. máj 2009

zuzi my kedze nemame zatial ziadne zavazky na SVK a situaci vramci prace je taka aka je tak tu este chceme zotrvat,zatial zaraba len drahy ale vieme z toho usetrit a este si aj dobre zit a pokupit si na seba co chceme,cize aaaaaaabsolutne nelutujeme ja sa potom nechcem trapit,ze kde budeme byvat a co dat dietatu do ust a tu hracku mu nemozme kupit,lebo mi nevyjde na plienky a podobne my si radsej nasetrime tu tie tri roky nas nezaziju aspon vidime svet,more,inu kulturu a podobne,cize som na nas hrdna,ze v 20 rokoch sme sa samy vybrali do sveta a v 23 mame tolko co niektori ani v 30tke alebo aj vyssie 😵 😵 😵 😵 😵 😵

zuzanockamt
31. máj 2009

tak ani my nemame doma ziadne zaväzky, ale ja som bola zo slovenska zvyknuta na uplne inu pracu aj pristup a tak som mala z toho v UK dost dobre depky, preto sme sa aj vratili a hoci MM este stale nema pracu, tak sa tiez nemozem stazovat, ze by sme si zili zle ... dieta zatial neplanujeme, takze my dvaja si vyzijeme uplne v pohode

cipsinka
31. máj 2009

my ziadne depky nemame lebo zatial sme sa nestretli az s takym zlym pristupom a ak by aj tak sa nad tym usmejem a poviem si:,,Sandrus ved ty si tu len pristahovalec kluuuuuuuuud,, 😀 😀 😀 😀 😀 😉 😉 😉 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre