Opäť sa posnažíme ale až od (po) roku 2010

z.ubrienka
23. mar 2009

ahojte, mozno nie ze možno ale skôr určite je na takúto tému ešte skoro. Ale tak dúfam že nie som jediná ktorá by chcela mať bábätko až tak "neskôr"(tj, o 2-3-4a viac rokov), dúfam že nie som jediná ktorá takto plánuje do budúcna.. 😅 .. 😀

riana12
31. máj 2009

Nely, milenec? 😕

nelynka
31. máj 2009

a ja sa idem pomalicky tata, ideme kupit snuru na foliu na bazen a daco papat kupit..ale potom pridem.. 😕

riana12
31. máj 2009

Tak sa drzte babulky 😉 Nech sa dari aj nakup aj navsteva 🙂

zuzanockamt
31. máj 2009

nely ... tak ste mali vcera zurovaci vecer aj noc ... ja uz som tak dlho nikde nebola ... ale taketo vecierkove zalezitosti ma uz ani nejako extra nelakaju

nelynka
31. máj 2009

zuzi my chodime na nich stale ked niekde hraju pobliz...ale ze by som potrebovala chodit kazdy tyzden niekam to ma nelaka..
my tam ideme viac menej posediet, dat si drink, pokecat, popocuvat co je nove v hudbe...

zuzanockamt
31. máj 2009

ja som kedysi chodievala viac vonku si sadnut, ale teraz uz nie ... sem-tam si ideme s drahym sadnut na kavu alebo na hranolky, ale to je vsetko

nelynka
31. máj 2009

sak aj my, se tam cez den na kavu a sem tam vecer za kamaratom...a za nim si nedovolim neist, vcera som s nim tolko toho zazila, moj prvy sex s mirkofonom 😀 😀 😀

zuzanockamt
31. máj 2009

fiiiiha 😅 😕

riana12
31. máj 2009

Nely 😀 😕 😕

nelynka
31. máj 2009

hehe...
no ono to ja tanecne radio a vkuse tam chodili ze chcu hip hop co sa proste v tom radiu nehra a chytil mikrofon ze si ho akoze hodi a prisiel ku mne a vravi muzovi ze opicham ti zenu 😀 😀 😀
a fero samozrejme rehot, ja s nim...a mala som za sebou prvy zazitok s mikrofonom 😀 😀 😀
a uz musim ist, potom ozvem pa

riana12
31. máj 2009

A to ho co napadlo? 😀

zuzanockamt
31. máj 2009

😅 😅 😅

leatea
31. máj 2009

no aspon nejaka vyhoda oproti svk 😀
ja by som sa mala ucit anglinu..zajtra rano mam test..ale niektore otazky su priserne lahke..len si aj tak musim zopakovat slovicka..pre istotu

zuzanockamt
31. máj 2009

lea ... tak to pekne zhurta zacinas tyzden po dovolenke ... ked hned test

riana12
31. máj 2009

Ja by som sa mala ucit tiez, v piatok mam skusku. A nechceeeee sa mi 😖

cipsinka
31. máj 2009

no ahojte no jeeeejda aj nelu uz zavitala 😉 😉 😉 😉 ,to keby mojmu niekto povedal,ze opicham Ti zenu tak ten dotycny by sa ocitol na dlazke s rozbitym nosom 😅 😅 😅 😅 😅 😀 😀 😀 .My kebyze chodime na drinky a kavicky tak usetrime gulove hovno,lebo tu je to strasne drahe tie drinky tak si sedkame doma a nic nam nechyba 😉 😉 😉 😉

leatea
31. máj 2009

no ved tu su totalni oblbci..ziakom daju po tyzdni volna test z matiky a hned rano 😨 asi nevedia,ze matika je namahava..ale co uz..

cipsinka
31. máj 2009

ked sme prisli do irska tak ma kamoska zobrala na disku a,ze si dame pivo a to stalo jeden pohar 6 euro no dakujem pekne 😒 😒 😒 😒

riana12
31. máj 2009

Lea, oni si mozno povedia, ze mladi maju tyzden volna, ze sa to naucia... 😒

cipsinka
31. máj 2009

lea a to vy ste uz naspat v Londyne,paneboze to ste boli nejako kratucko nie??? 😕 😕 😕 😕

cipsinka
31. máj 2009

kde ste vsetky 😕 😕 😕 😕 😕 ja som pozerala nejake casti modre zneba a revala som ako tur 😢 😢 😢 😢 😢 😢 hlavne pri tom sne kde bolo tych 11 deticiek ktore nemali maminu 😔 😔 😔 😔 😔

zuzanockamt
31. máj 2009

lea ... ale zase lepsie rano mat matiku ako poobede ... ja som mavala pravidelne s jednou triedou len neskor hodiny a o im uz vobec nemyslelo
my uz teda ideme na tu navstevu, tak sa majte zatial pekne, vecer sa tu este stavim

zuzanockamt
31. máj 2009

ja modre z neba a relacie podobneho typu nepozeram, radsej nieco veselsie

riana12
31. máj 2009

Ja som tu, ale pobehovala som po inych strankach...

leatea
31. máj 2009

cipsi..ahoj..no boli sme tam tyzden..tak akurat..ono sa neda ist na dva-tri tyzdne..kedze su aj tu povinnosti a navyse tu ma clvoek aj tak klud 😀

zuzi..my sme mavali v piatok siestu a pondelok prvu..ucitel bol nestastni z toho 😅 😕
uzi si navstevu teda..

ja som prave dojedla hranolky 😝

cipsinka
31. máj 2009

lea ano v tom mas pravdu,ze ked sme na SVK tak len lietame z navstevy po navstevu a sme z toho dost unaveni a ked priletime spime potom cely den 😅 😅 😅 😅 😅

leatea
31. máj 2009

no aj ja som zaspala..ale unavena som uz ovela dlhsie..hadam krvne testy dopadli dobre..budem cez tyzden volat..lebo mi robili nejake navyse..

zuzanockamt
31. máj 2009

no ja som uz spät ... vela ste toho teda nepopisali

leatea
31. máj 2009

zuzi..no samej sa mi nechcelo 😀 😀 😀

riana12
31. máj 2009

Ja som zase robila veceru 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre