Opäť sa posnažíme ale až od (po) roku 2010

z.ubrienka
23. mar 2009

ahojte, mozno nie ze možno ale skôr určite je na takúto tému ešte skoro. Ale tak dúfam že nie som jediná ktorá by chcela mať bábätko až tak "neskôr"(tj, o 2-3-4a viac rokov), dúfam že nie som jediná ktorá takto plánuje do budúcna.. 😅 .. 😀

riana12
8. jún 2009

A uz si aj poskulovala po nejakych dlhych, Nely?

nelynka
8. jún 2009

cipsi sli sme na kavu s mladymi..
a kupit briketky aby sme mali ked bude treba nalozit do kachiel..

a tvarohovy moze byt vpohode 😉

riana zatial nie, cakam co mi napisu ci budu alebo nebudu a uvidime potom..

cipsinka
8. jún 2009

nely kolko km od teba je Praha??Ahaaa takze s maldymi a este su spolu?? 😅 😅 😅 😀 😀 😀 😀 😀 😀

riana12
8. jún 2009

Kebyze mas kratke a hrozi, ze bude zima, supla by som si navecer nejake hrubsie pancusky a bolo by. Aj to je riesenie, nie?

nelynka
8. jún 2009

cipsi na okraj to je 40km, tam kam chodime to je cca 52km..
hej su spolu, ten vikend boli od seba a v nedelu sa prisli akoze porozpravat a zrazu bolo setko Ok, ale som aj rada.. 😀 😀 😀
ja ich mam oboch velmi rada a dost by ma to mrzelo keby sa za take blbosti rozisli..

tak ale vies jak by to blbo vyzeralo riana?
hrubsie pancusky by som bola dole hneda jak cigan a hore biela jak sneh 😀 😀 😀 😀 😀

riana12
8. jún 2009

Nely, ale existuje vela odtienov, myslis, ze ake si ja kupujem, ked som biela ako stena? 😝
A pokial to ma byt vonku, ked sa zotmie, kto bude pozerat na nohy?

nelynka
8. jún 2009

ja neviem ja nechcem hrube puncosky, to aj tak nic nevyriesi...
a ked budem mat sandale tak to bude uchvat hehe..
nic, vyriesime dako, doteraz sa to samo vyriesilo vyriesi sa to aj teraz samo..
bud budu tieto saty alebo ine..

vcera som videla uuzasne zlte kratucke ale starky hned zazrel namna hehe..
ale ked nebudu tieto tak ich chcem ist vyskusat a kuknut na cenu 😀

cipsinka
8. jún 2009

tak ste mali prijemny vecer 😉 😉 😉 😉 ,ja som tiez okolo pol siestej vypla internet a uz som ho ani nezapinala lebo prisiel drahy boli sme v Tescu ale bolo zavrete tak sme sa aspon presli a potom sme sli do postielky pozerat film ale ja som zaspala a spala az do rana este stastie,ze som sa pred tym osprchovala a dala do pyzama 😅 😅 😅 😅

A co je so zuzkou 😕 😕 😕 😕

nelynka
8. jún 2009

este keby boli v bielom, vyriesena sensation white o rok 😀

riana12
8. jún 2009

Nely, tak uz len posledna poznamka k tym nozulkam - pancusky existuju aj take, co nemaju to hrubsie na prstoch. Je tam uba miesto, kde tu rurku zasili, to sa ti paradne scucne aj pod nohu a hotovka (ale asi som to napisala ako tatar a nebudete mi rozumiet 😅 nevadi)

nelynka
8. jún 2009

cipsi veru, ja som este kukla vecer kriminalku bo ja mam problem ist spat skorej ako o polnoci nejako zase..
a jaaaj stredu musim na UP skoro som zabudla 😖

nelynka
8. jún 2009

riana ja ti rozumiem, ja viem ze take existuju 😀 😀 😀

nelynka
8. jún 2009

ale proste nechcem hrube puncochace
vyzera to divne a neprirodzene

cipsinka
8. jún 2009

akurat som si citala cas a Banasova vypadla z Let's dance????? 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 To som uplne v soku ked ju kazdy tak ospevoval,ze vyhra 😕 😕 😕 😕 😕

riana12
8. jún 2009

Cipsi, ja tipujem, ze vyhra Polnisova 😀 😅

riana12
8. jún 2009

Nely, no je to na tebe 😉 Ale kazdopadne, urcite sa k tebe dostanu tie spravne satky 🙂

nelynka
8. jún 2009

cipsi hej vypadla, aj aj som si myslela ze vyhra ona ale Polniska ma vraj najvecsie ohlasy u ludi...

nelynka
8. jún 2009

riana aj ja si to myslim, nech bude ako bude budu to tie co sa kumne dostanu ako prve 😀 😀 😀

cipsinka
8. jún 2009

ja to nepozeravam len obcas ked niekoho chvalia tak si dam iba ten konkretny tanec a Polnisovu som este ani tanocovat nevidela 😅 😅 😅 😅 😅

cipsinka
8. jún 2009

nely ty mas dnes Feriho doma?? 😕 😕 😕 Jooj ako Ti zavidim ja budem mat mojho az v piatok 😢 😢 😢 😢 😢 😢

riana12
8. jún 2009

Ja zas budem so svojim 6 dni a 5 noci 😵 (ale najskor asi oddelene 😖 😀)

cipsinka
8. jún 2009

a dnes som si vyhrabala rifle co som si kupila minule leto na SVK a mala som ich asi raz a stali 700sk a su mi straaaaaaaaaaaaaaaaaaasne velke normalne ich dam dole aj zapnute 😕 😕 😕 😕 😕 preto som ich nenosila lebo sa mi ako som ich doniesla domov prestali pacit 😅 😅 😅 😅 😅 ale teraz som si ich dala a som milo v soku,inak po tom octe sa chudne fakt skvelo 😵 😵 😵 😵 😵 😵

cipsinka
8. jún 2009

riana preco oddelene?? 😕 😕 😕 a kedy ides na tu chatu to idete nejaka partia alebo ako?? 😅 😅 😅

nelynka
8. jún 2009

hej cipsus doma je dneska, zajtra a potom od piatku do nedele je doma, potom pondelok ide na kontrolu tak je zase doma, utrok ma dovcu, stredu, stvrtok volno a ukecavam ho nech si vezme aj piatok dovcu, ze by sme v pondelok poobede ako pride z kontroly vypadli na slovensko na par dni 😝

nelynka
8. jún 2009

cipsi a papas to teda? ten ocot?

cipsinka
8. jún 2009

nely a co ja tu budem robit bez teba???????? 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕

riana12
8. jún 2009

Hej bude partia, chlapci velki kamosi a aby ich mal kto krotit, tak si beru aj frajerky 😀
A oddelene preto, ze si vymysleli, ze budu spat vonku pod holym nebom. No uz ma vidia, ako tam vonku, iba v pyzame a spacaku mrznem. Nemienim dojst o ladvinky a zenske veci. Takze ja len vnutr v teplucku a na makkej posteli 😀 A chlapacko, nech sa stara sam o seba 😝
Ideme zajtra hned po mojej robotke, vraciame sa v nedelu poobede.

Cipsi, tie tvoje rifliky 😕 😕 Takze aj zapnute ich vyzlecies? No vidis, paradne si schudla 😉

nelynka
8. jún 2009

cipsi budem mat net ked budem v KE? svokrovci maju 😀

a teraz som si bola po banana a kukam de mi zmyzl starky a on sa cely schoval pod paplon len taka gudza na posteli 😀 😀 😀

riana12
8. jún 2009

Babulky, idem ja teraz na obed 🙂

cipsinka
8. jún 2009

nely ano papam ten ocot 😉 😉 😉 😉 😉

riana no aj ja som sa divila tym riflom teraz ich mam ale vyzeram v nich jak somalcan 😅 😅 😅 😀 😀 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre