Opäť sa posnažíme ale až od (po) roku 2010

z.ubrienka
23. mar 2009

ahojte, mozno nie ze možno ale skôr určite je na takúto tému ešte skoro. Ale tak dúfam že nie som jediná ktorá by chcela mať bábätko až tak "neskôr"(tj, o 2-3-4a viac rokov), dúfam že nie som jediná ktorá takto plánuje do budúcna.. 😅 .. 😀

aknellita
16. jún 2009

ahojte dievcence.... suplujem telocvik, tak som vas dosla kuk 😉 ako sa mate? ziadne deti v brusku? 😀

riana12
16. jún 2009

Aknel, u nas ticho pred burkou 😀 😀 😀 😀. A mladi sportobvi posluchaju? 🙂

nelynka
16. jún 2009

aaahojte babule..
tak sa hlasim zo slovenska..cesta bola dobra, aj pukutu se zaplatili ale len 5e nastastie 🙂)))
aj ciciaky to prezili a ideme oddychovat..

naspet berieme aj svokra asi nech nam da zase trosku dokopy domcek 🙂)) 😀

nelynka
16. jún 2009

cipsus chcela som sa ozvat este vcera rano pred cestou, odchadzali sme o 14.30h len z domu ale nesiel kon..
kumne sme dorazili o polnoci tak sme spali pri nasich a tak az do KE preto sa ozvyam az teraz, doma nemam net 😀 😀 😀

cipsinka
16. jún 2009

nely caukooooooooo,ja som si aj myslela,ze uz ste na SVK a ano nesiel kon 😠 😠 😠 😠 tak som vedela,ze sa mi nemas ako ozvat ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

cipsinka
16. jún 2009

preco ste dostali pokutu??? 😕 😕 😕 😕 😕 😕

nelynka
16. jún 2009

cipsus lebo drahy mal zapnute hmlovky a nemali sme vraj kompletne papiere...a zjednal z 80e na 5e 😀

riana12
16. jún 2009

Ahojte, Nely, ty mas fajneho chlapa 😀 😉

cipsinka
16. jún 2009

z 80 na 5 ty kokso to ako dokazal 😕 😕 😕 😕 😕 my sme take stastie v novemb.ked sme boli na SVK nemali schytali sme pokutu 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 a teraz ked sme boli sme asi pat hliadok stretli ked sme sli z Oravy do Levic a nik nas nezastavil isli sme ako sme mali 😵 😵 😵 😵

riana12
16. jún 2009

Ahoj Cipsi a ty ako dneska? 🙂

zuzanockamt
16. jún 2009

Ahojte 🙂
nely ... tak vitaj doma 😉 ... s tou pokutou ste ho teda dobre ukecali 😅 ... nas policajti zastavuju skoro vzdy 😀 ... minule nas zastavili dokonca dve hliadky pocas jednej cesty 😀 ... ked vidia stare auto, tak si hned myslia, ze isto bude mat nieco v neporiadku ... ale bohuzial sa preratali ... este nam nikdy nic nevytkli 😵 ... raz nas zastavili a pytali sa draheho, ze preco svieti hmlovkami a MM na nich pozera, ze cooooo ... tak im vravi, ze to ma parkovacky a nie hmlovky ... tie mame len vzadu ... tak policat cumel, ze aha, no to som nevedel ... ved jasne, ked bol aspon o desat rokov mladsi ako nase auto 😀
cispi ... a ty si sa dnes ako mala?
riana ... a ty ako v praci po dovolenke ... uz si stihla znovu nabehnut do pracovneho rytmu? 😀
leni ... no pekne pocas vyucovacej hodiny na nete ... a este na telesnej 😀

nelynka
16. jún 2009

tak nas zastavili len koli tomu ze mal zapnut hmlovky, a to sa nesmie ked nie je hmla, ale on je slepi a inak nevidi na kraj cesty na zver, tak to pochopili...
a ked kontrolovali papiere tak sa prislo na to ze nemame doklad o technickej ze je prava a nie sfalsovane nalepky ale to je jedno..
doteraz nas zastavili policajti a nikom nic nevadilo a uz zrazu musis mat..tak ho napomenuli a za tie hmlovky zaplatil 5e..
normalne mu hovorili ze pokial nema peniaze u seba, tak za hmlovky je 30e a za papiere je pokuta az 50e...

zuzanockamt
16. jún 2009

konecne sme dnes dali vyvovalt fotky, ktore sme mali este z Londona, tak sa tesim, ze mozem popridavat do albumov a aj z vyletiku tam su, co sme boli asi pred troma tyzdnami 😵

zuzanockamt
16. jún 2009

😀 ... tam malo byt, ze vyvolat fotky 😀 ... som dnes asi 4 hodiny v kuse pisala polrocne vyhodnotenie prace, tak sa mi uz pletu tie pismena 😀

nelynka
16. jún 2009

😀 😀 😀 😀

ahoj zuzi...

zuzanockamt
16. jún 2009

ahoj nely ... aka vysmiata 😅 😕

nelynka
16. jún 2009

tak som rada ze sme kus vypadli... 😀

zuzanockamt
16. jún 2009

no to ti verim ... a na ako dlho ste isli? ... aj ja by som uz tak rada sla niekam na dovolenku, ale este musim vydrzat do polovice jula 😝

nelynka
16. jún 2009

tak toto nie je dovolneka..
vcera sme isli z z CR a v piatok rano ideme naspet..a bereme aj svokra a zase nam nieco porobi cez vikend na domceku aspon 😀

zuzanockamt
16. jún 2009

tak to ozaj na kratucko ste isli ... ale mate aspon zmenu prostredia na chvilku ... a aj to je prospesne 😉

nelynka
16. jún 2009

tak my nejako nestihame na dlhsie ist, a trebalo vziat aj oblek a nejake veci co nam treba, tak sme sli..

cipsinka
16. jún 2009

cauky cauky 🙂

zuzanockamt
16. jún 2009

jaj ... no tak to hej ... ja domov chodievam tak na den - dva, ale ja to mam len 50 km 😉

cipsinka
16. jún 2009

nely posielam Ti Ip s heslom na pokeci dala som dnes nejake foto zo ZOO 😉 😉 😉 😉

cipsinka
16. jún 2009

zuzi aaa dnes som dokopy nic nerobila iba prala a vesala a tot vsjo a ty?? 🙂

zuzanockamt
16. jún 2009

ahoj cipsi ... tak ja klasika do 16:30 v praci a teraz sme akurat s drahym dovrtali osem novych dier na policky, lebo MM mal pozicanu vrtacku od jeho otca z roboty a zajtra ju musi ist vratit, tak dnes to navrtal a zajtra bude montovat ... ale jednu skrinku uz aj stihol zavesit v chodbe, kym som bola v praci ... tak ja este porobim poriadok a ideme ku svokrovcom vratit vrtacku a na nakup

nelynka
16. jún 2009

cipsus dobre, idem si ta pridat 😀

nelynka
16. jún 2009

cipsi mne ta nechce najst pod tym nickom

cipsinka
16. jún 2009

ja mam zajtra a pozajtra draheho doma tak sa tesim,ze nebudem doma kysnut 😉 😉 😉

cipsinka
16. jún 2009

nely IP

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre