Opäť sa posnažíme ale až od (po) roku 2010

z.ubrienka
23. mar 2009

ahojte, mozno nie ze možno ale skôr určite je na takúto tému ešte skoro. Ale tak dúfam že nie som jediná ktorá by chcela mať bábätko až tak "neskôr"(tj, o 2-3-4a viac rokov), dúfam že nie som jediná ktorá takto plánuje do budúcna.. 😅 .. 😀

riana12
20. jún 2009

Ja pojdem o chvilu s braskom do obchodu a potom tiez chystam nieco varit - zeleninovu polievku a mozno este nieco druhe (len netusim, co 😝). Nely, co varis dneska ty?

riana12
20. jún 2009

Tak idem ja pomaly na ten nakup. A uz mam aj inspiraciu na druhe jedlo 😀.
Tak sa tu majte zatial pekne. Ked budem moct, pridem mrknut 😉.

nelynka
20. jún 2009

riana tak ja som doma, tak ma prekvapit moze..a aj ked som mimo tak zozaciatku mame len slabulinke spinenie a zacina to az na druhy den poriadne, takze prinahorsom staci aj kusok toaletaku pricapit na gatky kym dojdem domov 😉

nelynka
20. jún 2009

riana varim gulas....uz sa oblizujem mnam mnam

leatea
20. jún 2009

ahojte..tak vidim,ze vy varite..ja som upratovala..este povysavat a potom si mozem aj zacvicit a uz len a len oddych..teda mozno aj nejaky nakup 😅

riana12
20. jún 2009

No ja som uz nejaku dobu napapana, zatial len polievka. Druhe mi odpociva v chladnicke, musi sa troska maso odlezat a tak. A k tomu potom asi hranolky 🙂. Idem si zobrat jogurtik, hned som spat... (snad sa sem zatial niektora primota 😵)

nelynka
20. jún 2009

riana ja sa tu motam dobre dlho len nikoho nikde a nejako ani neviem co napisat...drieme sa mi aj by som spala ale nechce sa mi bo kym zaspim je doma stary a treba ist na nakup

riana12
20. jún 2009

No uz som aj jogurtik dotlacila. Este by som si nieco dala, rozmyslam, ze co 😕. Mozno kavenku... Momnent...Jasne, utekam pre nu 😀 O sekundu som tu 😉.

nelynka
20. jún 2009

kavenky nemam rada, tie mi nikdy nechutili

cipsinka
20. jún 2009

aj ja som tu,ale ked nik nic nepisala tak som ani ja nepisala 😕 😕 😕 😕

riana12
20. jún 2009

tak u nas to frci jedna radost. aj ked mam rada ine maskrty, na kavenku nemaju. a rovnako su na tom aj ostati z domu 🙂

riana12
20. jún 2009

no sranda.
zacne jedna varit, varia vsetky.
zacne jedna pisat, pisu vsetky.
😀 😀 😀

cipsinka
20. jún 2009

ja som este nevarila mam na to este hodinu 😉 😉 😉 😉

riana12
20. jún 2009

ty si si predsa chlebik vo vajci robila 😕. aj to je varenie,aj ked take male 😉

nelynka
20. jún 2009

ja uz som aj pojedla a kukam ze vylezlo slniecko kusok...

cipsinka
20. jún 2009

riana to boli moje ranajky 😀 😀 😀 😀 😀 ,cize to neratam ako varenie 😀 😀 😀 😀

riana12
20. jún 2009

Cipsi, jaaaaj 😀 😅

cipsinka
20. jún 2009

riana 😉 😉 😉 😉 😉 😉

nelynka
20. jún 2009

to nevadi sak aj to sa muselo varit hehe..
cipsus a co chystas na veceru?

riana12
20. jún 2009

Hej, Cipsus, co vecera? 😉

cipsinka
20. jún 2009

na veceru robim kupila som take velke stehniska v marinade drahemu k nim spravim zemiaky a ja si dam ku tomu dietny suchy chleba 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😅 😅

cipsinka
20. jún 2009

a zeleninuuuuuuuuuu samozrejme ale kto ma pozna tak to nemusim ani pisat,ze jo? 😀 😀 😀 😀 😀

riana12
20. jún 2009

No ja idem asi urobim na skusku jeden reznicek, ze ci to bude vobec jedle 😀. Nasla som si na nete jeden receptik, takze som to robila prvy raz. Pridem sa sem tak o stvrt hodinku pochvalit/pozalovat. Podla toho, ako to dopadne 😉.

nelynka
20. jún 2009

riana budeme cakat..

cipsus aj ja si idem teraz do zahradky po cerstvy salatik a redkovku, jaaaaj mnam mnam 😀

nelynka
20. jún 2009

toto som teraz objednala, bude sranda:

http://www.lenea.cz/window.php?p=showFoto&adres...

riana12
20. jún 2009

No predlzil sa moj odchod 😅, prisla mama, takze som jej hned aj veceru pripravila 🙂.
Este som si teraz k PC priniesla dalsiu papanicku 😀.

cipsinka
20. jún 2009

nely vyzera to dobre 😀 😀 😀 😀

nelynka
20. jún 2009

idem na ten nakup konecne...nezavbudnut monin, ananasovy dzus a smotanku a bude mnam mnam virgin colada 😀 😀 😀

riana12
20. jún 2009

Nely, to aku specialitku ides zrobit? 😕

riana12
20. jún 2009

Kam ste zdrhliiiii 😲 😔

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre