Opäť sa posnažíme ale až od (po) roku 2010

z.ubrienka
23. mar 2009

ahojte, mozno nie ze možno ale skôr určite je na takúto tému ešte skoro. Ale tak dúfam že nie som jediná ktorá by chcela mať bábätko až tak "neskôr"(tj, o 2-3-4a viac rokov), dúfam že nie som jediná ktorá takto plánuje do budúcna.. 😅 .. 😀

zuzanockamt
21. jún 2009

nely ... tie prve sa mne osobne pacia viacej 😉 ... ale aj tie druhe su pekne 🙂 ... a kolko ta oboje vysli?

riana12
21. jún 2009

Zuzi, ved ani ja, ja som len tak teoretizovala 😉

nelynka
21. jún 2009

riana ano jedne su klasika a druhe okolo krku..
oboje kratke

zuzi oboje dokopy aj s postovnym ma vyjdu asi 500kc 😀 😀 😀

zuzanockamt
21. jún 2009

riana ... zatial nas byvanie nesuri ... bytik mame a ked najdeme nieco pekne a v dobrej cene, potom budeme riesit

nelynka
21. jún 2009

zuzi sak posli odkaz na domcek, nech sa aj my pozrieme

zuzanockamt
21. jún 2009

nely ... tak to je vynikajuca cena 🙂

riana12
21. jún 2009

Mne sa zas pacia oboje saticky, lebo maju odlisny strih, material. Jedny su cisto cierne, druhe zas maju aj kvetinky, takze tak 🙂

nelynka
21. jún 2009

uvidime ake budu nazivo 😀

riana12
21. jún 2009

Nely, tak hej, lenze tieto fotky su ine ako ked to vidis v casopise alebo v nejakom katalogu.

nelynka
21. jún 2009

to hej su fotene nazivo tak aspon priblizne viem ake su..
tak uvidime no 🙂

riana12
21. jún 2009

To taky drobec dom, ale ako hovoris, Zuzi, dostavat podkrovie/jedno podlazie a moze to byt taky zlaty domcurik 😉

cipsinka
21. jún 2009

no caute fiiiiha tu sa vo velkom nakupuje 😉 😉 😉 😉 😉 ja som si uz dlho nic na seba nekupila ☹ ☹ ☹ 😒 😒 😒 😒 .

My sme uz napapani drahy sa poblizoval az za usami ako mu to chutilo,povedal,ze taku dobrotu uz dlho nejedol,ze super,ze som vymyslela zas nieco nove 😉 😉 😉 😵 😵 😵

zuzanockamt
21. jún 2009

cipsi ... tak to super, ze si ho potesila 🙂
riana ... bohvie ako to vyzera zvonka a pozemok a tak ... ak tam drahy bude volat zajtra a pojdeme kuknut, tak dam vediet

zuzanockamt
21. jún 2009

inak my chceme len tri izby plus kuchyna a kupelna ... a to je vsetko

riana12
21. jún 2009

Ahoj Cipsus, fiiha, takze obedik mal uspech jedna radost. Super 😵 😵 😵

nelynka
21. jún 2009

zuzi, mate co robit ked to kupite 🙂

zuzanockamt
21. jún 2009

cipsi ... veru aj ja mam rada mäsko s ovocim a syrom ... moj otec casto kombinuje mäsko a ovocie a dokonca aj vlasske orechy ... jeden taky recept ma a je to supeeer

zuzanockamt
21. jún 2009

nely ... kupovat zatial nejdeme ... inak svagor kupil dom za 3 600 000 sk na dedine, dost dobry kukok od ziliny a teraz je to v takom stave ako tento dom ... takze dobry rozdiel 😀

nelynka
21. jún 2009

zuzi tak to je dobry rozdiel teda...

zuzanockamt
21. jún 2009

no ved to ... takze za tu cenu by sa to fakt oplatilo 🙂

zuzanockamt
21. jún 2009

a to by este MM urcite zjednal aspon o nieco nizsiu cenu ako ho poznam 😀 😀 😀

nelynka
21. jún 2009

no to hej, ale roboty kopec tam teda

zuzanockamt
21. jún 2009

to hej, ale postupne by sa poprerabalo ... ved nejake financie by sme mali na zaciatok a potom uz len postupne z toho, co by sme usetrili

nelynka
21. jún 2009

to hej..
je to tam pripravene vcelku an nove podlahy, stierky omietky setko..len neviem, namna je to tam az prilis v dezolatnom stave na fotkach..
ale to naozaj treba vidiet...
a pocitam takych 500 000 minimalne by sa do toho vrazilo bez podkorvia...

nelynka
21. jún 2009

a pozemok je malicky, my zastavanu plochu 250m2 a zahradu 550m2 nejakych...
ale zase je dobre lebo je podpivniceny, to je vyhoda..
to bude nieco take ako nas bez pristavby, tu tiez bola len kuchyna mala, kupelka, jedna izba a chodba

zuzanockamt
21. jún 2009

no je to teraz v podstate hruba stavba 😅 ... tazko povedat len z fotiek

zuzanockamt
21. jún 2009

ja ani nechcem velky pozemok ... staci kusok, aby sa auto voslo a trosku dvorcek a to je vsetko

nelynka
21. jún 2009

veru..
ale ma vyhodu ze je z tehal, to je na nezaplatenie, ked zvonku este zapteplite..parada...
a hore podkrovie dostavat alebo zdvihnut strechu...aj tak ju isto bude treba menit lebo pocitam ze je tam povodna...parada to moze byt ako vysledok..

len je este otazne ci by ste do toho sli a trufli si na prerabku..je to teda dost narocne nielen financne ale aj psychicky..a dobre by bolo keby ste vedeli nieco porobit sami ako beton, stierky, podlahy..omietky..ale to isto tvoj drahy vie ked pomaha na stavbe...na tom strane vela usetrite..

zuzanockamt
21. jún 2009

tak ja viem, co znamena prerabka domu ... doma sme prerabali stary barak a druhy popri tom stavali ... vsetko svojpomocne ... a MM vie robit aj stierky,aj podlahy aj pomurovat ... u brata na byte robili aj vodu ... svokor je zase elektrikar a aj svagor

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre