Opäť sa posnažíme ale až od (po) roku 2010

z.ubrienka
23. mar 2009

ahojte, mozno nie ze možno ale skôr určite je na takúto tému ešte skoro. Ale tak dúfam že nie som jediná ktorá by chcela mať bábätko až tak "neskôr"(tj, o 2-3-4a viac rokov), dúfam že nie som jediná ktorá takto plánuje do budúcna.. 😅 .. 😀

zuzanockamt
23. jún 2009

cipsi ... ono to je dost zle a este som to ani nevidela, stacilo mi, co sa MM dozvedel z telefonatu 😀

zuzanockamt
23. jún 2009

tak my ideme ... ked sa vratime, dam vediet, ake mam dojmy z toho 😀 😝 😅 😕 😨

riana12
23. jún 2009

Zuzi, prezrad aj mne o domceku, pjosiiim 😅 😉

cipsinka
23. jún 2009

my si ideme dat Pizzu a pozret filmik aj ked je tu kraaaasne a hlavne horuco tak by sa patrilo ist do parciku ale uz sme sa dnes nalietali ideme trosku oddychovat 😅 😅 😅 😉 😉 😉 😉

riana12
23. jún 2009

Cipsi, neposles mi mailom kusok pizze? 😅

zuzanockamt
23. jún 2009

tak sme naspät ... no hruuuuuuuza ... to len zburat ... ak to niekedy predaju, tak mozu ziskat nobelovu cenu 😀

riana12
23. jún 2009

Takze absolutny prepadak, Zuzi?

zuzanockamt
23. jún 2009

no otrasny dom ... som este horsi hadam ani nevidela 😀

riana12
23. jún 2009

A nahodou ste nenafotili usvedcovaci material? 😀 😀 😅

zuzanockamt
23. jún 2009

riana ... nenafotili, lebo nemame digitalny fotak a fotit by sme asi aj tak nemohli

riana12
23. jún 2009

Nevadi, len som sa tak pytala, ci naaahodou motyka nevystrelila 😀

zuzanockamt
23. jún 2009

neee ... nevystrelila 😀 ... MM ide zajtra na urad prace a potom sa chysta do ZA kuknut nejaku robotku ... som mu pozrela adresu na nete, tak sa pojde informovat, ci by mali nieco pre neho

riana12
23. jún 2009

Drzim mu palceky 😉

Ja si teraz len tak vylihujem v posteli 😀

zuzanockamt
23. jún 2009

no ide len informacne, tak som aj ja zvedava 😕 ... ako ti je fajne 🙂

riana12
23. jún 2009

No aj ked len informacne, len nech "nasiakne" dolezitymi info.

No v tej posteli nie som pre nic za nic 😝 😀.

cipsinka
23. jún 2009

dobre baby my sme dopozerali tak ideme sa este prejst ale uz nebudem PC zapinat,tak zajtra mi drzte palce a myslite na mna nech vsetko dopadne tak ako ma 😉 😉 😉 😉 pa

riana12
23. jún 2009

Ahoj Ciipsi, uzte si precadzku, u nas prave prsi 😝
A zajtra dzim prstiky 😉

zuzanockamt
23. jún 2009

cipsi ... drzim palce na zajtra, nech je vsetko v pohode 🙂
riana ... no ved ti verim, ze nie pre nic za nic ... aj u nas prsi 😠 ... dufam, ze aspon vikend bude krajsi, chcela by som ist na dlhsi vylet, ale mam dostat aj MS niekedy v sobotu-nedelu, ak teda dorazi ... tak som zvedava, lebo ma uz teraz brucho boli ... ale to ma boli uz asi dva tyzdne, ak nie aj viac 😝

riana12
23. jún 2009

Juuj, pisem ako tatar 😠.

No nejak sa to u nas zosilnieva. Ale vsak nevadi, cloveku sa aspon lepsie oddychuje, xixi.
Tiez by som si dala povedat za nejaky vyletik cez vikend 😵. No uvidime...

zuzanockamt
23. jún 2009

ja by som chcela ist kuknut na spissky hrad a pozriet aj byvalu spoluziacku z VS,lebo byva v sp.novej vsi ... ale uvidime podla pocasia a podla toho,ze ako sa budem citit, ak nieco pride 😝

riana12
23. jún 2009

Mne by mozno stacil aj vyletik na bicykli 🙂. Turistika ani nutne nemusi byt. Aj ked by som sa nenecala 100x nukat aj poriadnym vyletom.

zuzanockamt
23. jún 2009

riana ... ved spissky hrad ani nie je turistika 😅 ... ja este bicykel necham chvilu oddychovat, nech sa este koleno regeneruje, lebo este obcas boli, ked ho viac ponamaham

riana12
23. jún 2009

K turistike, to sa tykalo iba mna, bo strasne som chcela na nejaky celodenny vylet na nejake kopceky, ale z toho asi nic, ako to tak vidim, ze by ma uspokojili aj bicykle.

leatea
23. jún 2009

ahojte..ako sa dnes mate? my sme poctivo makali v praci a teraz uz oddychujem 😀

zuzanockamt
23. jún 2009

ahoj lea ... ja sa mam celkom fajn, len ma hneva pocasie trosku ... zima a prsiiiiiiiiiii 😠

riana12
23. jún 2009

Ahoj Lea a ja som v posteli 😀 😀

zuzanockamt
23. jún 2009

o chvilu budem aj ja v posteli 😀

riana12
24. jún 2009

Ahojte, mne sa nejak podarilo zaspat s NB na kolenach 😅 😀. Este som sa neskor zobudila a dala to naporiadok (stastie, ze som si ho nezhodila na zem) a nakoniec som este aj prespala vsetky budiky, ci som ich z polospanku zastavila a tak spala dalej alebo co sa stalo, neviem. Ale potom som sa sama o stvrt na sedem zobudila. Na oblecenie, umytie sa, vychystanie sa a cestu na bus som mala 20 min. A stihla som 😀 😀

riana12
24. jún 2009

Paní učitelka se ptá dětí, jaká tři díla napsal Shakespeare. Přihlásí se Pepíček a řekne: "Mnoho povyku pro nic, Sen noci Svatojánské a Zkrocení zlé ženy."
"No správně, Pepíčku a jak si to pamatuješ?"
"To je jednoduchý, když má muž penis velký 5 cm, tak je to mnoho povyku pro nic. Když 10 cm, tak je to sen noci svatojánské. A když 15 cm, tak to je zkrocení zlé ženy."
"No jo Pepíčku, ale co když má někdo penis velký 20 cm?"
"Tak to pak je Jan Neruda - Kam s nim."

nelynka
24. jún 2009

ahojte
riana, no ty si teda.. 😀
statsie ze si sthala aspon ale 20minut je podla mna uplne postacujuca doba pokial autobus nemas 20minut od domu 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre