Opäť sa posnažíme ale až od (po) roku 2010

z.ubrienka
23. mar 2009

ahojte, mozno nie ze možno ale skôr určite je na takúto tému ešte skoro. Ale tak dúfam že nie som jediná ktorá by chcela mať bábätko až tak "neskôr"(tj, o 2-3-4a viac rokov), dúfam že nie som jediná ktorá takto plánuje do budúcna.. 😅 .. 😀

zuzanockamt
29. jún 2009

my chodime obaja kazdy den do sprchy ... by som potom mojho ani do postele nepustila 😀 😀 😀

riana12
29. jún 2009

Babulenky, ja vas tu u iba tak citam 😅, bo z temy o kupani s muzikmi sa da lahko slznut k inym temam a to uz by som ja len depkovat zacala ☹.
Radsej sa ja ojdem vyclapovat do vane, Nely mi narobila chutky 😀 a potom pojdem spat.

Tak sa tu zatial majte pekne, dobru nocku 😉

zuzanockamt
29. jún 2009

no vyzera to tak, ze vsetky ste sa uz zase vytratili 😅 ... ja dnes nedepkujem, lebo som depkovala minuly tyzden v piatok myslim ... ale mna ta dobra nalada prejde, nebojte sa 😀 😀 😀 😅 ... MM sa vrati do starych kolaji a bude po vtakoch 😀 😀 😀 ... (to sa len tak hovori 😉 )

nelynka
29. jún 2009

tak ja som spet..chlapec je, nieco mu tam trcalo ale este je asi malicky lebo nevie naco to ma...tak som vylezla radsej rpva bo zase by som sa s nim povadila..a teraz idem depkovat s kamosom ☹

zuzanockamt
29. jún 2009

nelynka ... aj ja zvyknem depkovat s mojim virtualnym kamosom na pokeci ... ked sa nevyrospravam s MM, tak s nim urcite 😉 😉 😉 😅

nelynka
29. jún 2009

my depkujeme vzdy spolu...jeho teraz nechala holka, potrebuje sa z toho dostat a ja stale dokola to iste 😀

zuzanockamt
29. jún 2009

no moj kamos je zalubeny do jednej holky a ona ho nechce, tak sa vykecame a je fajn ... ale osobne sa zatial nepozname

nelynka
29. jún 2009

tak ja sa s nim poznam aj osobne..sice len par krat sme sa videli a nepozname sa dlho ale je vpohode 😀

zuzanockamt
29. jún 2009

my sa pozname skoro pol roka iba, ale tiez v pohode chalan

nelynka
29. jún 2009

xi, tak my od predposlednej akcie 😀
potom sme ich pozvali na grilovacku a teraz v sobotu sme boli spolu v radiu a pak na dalsek akcoske 😀

zuzanockamt
29. jún 2009

tak to pekne ste uz pobehali ... takze aj tvoj drahy sa s nim pozna ... MM sa s tymto nepozna a ani sa nebude 😀 😀 😀

nelynka
29. jún 2009

joooj ta my furt ideme ked robi radio nejaku akciu 😀
ked ma MM volno

hej pozna sa s nim, ale nie tak dobre ako ja..xixi.. 😀

zuzanockamt
29. jún 2009

no ved ked ty si s nim viac v kontakte, tak jasne, ze ho poznas lepsie 😉

nelynka
29. jún 2009

tak ja poznam skoro vsetkych kamaratov lepsie ako drahy 😀

zuzanockamt
29. jún 2009

MM ani nejakych extra kamaratov nema ... len takych znamych ... to len ja mam zopar ... ale väcsinou su to len baby 😅

nelynka
29. jún 2009

tak ani mm nema kamaratov, su to vsetko spolocny kamarati...
co sme spoznali spolu tu a som rada ze ich pozname, lebo sa pohybuju v kruhoch nam blizkych..a dost ma tahaju zosebou hore co by sa mi nikdy nesnivalo 😀

zuzanockamt
29. jún 2009

ja co mam kamosky take najlepsie, tak iba z VS a este z cias, ked som bola na gympli ... a zvysok su len kolegyne

zuzanockamt
29. jún 2009

idem ja do postele, lebo uz je hrooozne vela hodin ... tak zelam dobru noc 🙂

nathali
29. jún 2009

ahoj baby ako sa mate? 🙂

nelynka
29. jún 2009

tak dobru zuzi...

ahoj nath..vcelku dobre a ty?

nathali
29. jún 2009

dost pracovne ale inak fajn uz sa tesim na vikend nebudem robit nic len oddychovat 🙂

nelynka
29. jún 2009

pracovne hehe, to asi kazdy kto nie je ako ja, doma na podpore 😀

nathali
29. jún 2009

noo ty si aspon oddychnes 🙂

nelynka
29. jún 2009

heh ja uz oddychuje boha dobreho pol roka 😀

nathali
29. jún 2009

a v akej oblasti chces pracovat? noo je to tazke priatel si hlada novu pracu lebo chce odist ale zatial nic je to strasne a ako si na tom s mimi ??

nelynka
29. jún 2009

neviem nejako mi na tom nezalezi v akej oblasti, len nech ma ta praca aspon trchu naplna a je aspon ako tak lepsie platena...
s dietatom ja na tom nie som nijak..este nie je ten spravny cas..a najblizsie roky ani nebude

nathali
29. jún 2009

rozysleli ste si to? aj ja na to niekedy myslim ze ci je na to vhodna doba ale ked nad tym budem uvazovat tak asi nikdy nebude ja to radsej nechavam tak a ked sa podari tak budem stastna 🙂

nelynka
29. jún 2009

nikto si nic nerozmyslel, my sme sa pre to ani nerozhodli, repsektive moj drahy sa pre dieta este nerozhodol..a ja uz som tiez proti..mame dost svojich problemov nie to este dalsieho cloveka na krk..to ma cas..

nathali
29. jún 2009

no hej kazdy vie kedy to ma prist 🙂

nelynka
29. jún 2009

o to nejde..pride ked pride a bude tu..
ale ide o to, ze si chcem dat doporiadku dom, poplatit dlhy a potom moze prist krpec a bude vediet ze si mozem vklude zit a dat mu co potrebuje nie premyslat nad kazdou plienkou..
a kym nemam robotu tak dlhy sa same nepoplatia..

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre